884 Shares 8562 views

Metyu Makfeyden. Biografia, filmografia i ciekawych faktów z życia aktora

Metyu Makfeyden urodził się 17 października 1974 roku w Anglii. Od bardzo wczesnego dzieciństwa, chłopiec zaczął wykazywać miłość do sztuki. Podczas gdy w szkole, Matthew uczestniczyli również klub dramatu. Jednak najciekawsze momenty z życia słynnego aktora, będziemy rozmawiać dalej.

Dzieciństwo, dojrzewanie

mama Mateusza – aktorka i nauczycielem aktorstwa. Dziadek – były szef jednej z lokalnych teatrach. Tata – pracownik w branży naftowej. To jest pozycja ojca spowodowała trwałą delokalizacji rodzinnych.

Przyszły aktor ukończył liceum w Rutland (hrabstwo Lesteshir). Jednocześnie z badań Matthew uczestniczyło teatralne koło. Nawet wtedy, nauczyciele przewidział chłopca gwiaździste przyszłość.

W 1992 roku, po ukończeniu szkoły średniej, młody człowiek próbował wejść do National Youth Theatre. Niestety, nie została przyjęta. Matthew nie rozpacz, i próbował swoich sił w Royal Academy of Dramatic Art. W tym czasie przyszły aktor uda.

po treningu

Po ukończeniu studiów, Metyu Makfeyden szybko zyskuje popularność w brytyjskiej sceny teatralnej. Był dobrze przyzwyczaić się do każdej roli i łatwo poradzić sobie z zadaniami. „Księżna Malfi”, „School for Scandal”, „Wiele hałasu o nic”, „Henryk IV» – wszystkie te elementy były śmiertelne dla artysty, ponieważ jest z nim, a on zaczynał karierę.

film

Metyu Makfeyden, którego rola jest wiele, zadebiutował w miniserialu „Wuthering Heights”, który został pokazany na kanale BBC. Aktor wystąpił w Hartono Earnshaw. Obraz natychmiast stał się jednym z najbardziej udanych w tym czasie. Za rolę w serialu Macfadyen zdobył nagrodę BAFTA dla „najlepszego aktora telewizji.”

Następny ważnej roli artysty – w filmie „żołnierzy”. Tutaj grał kibic ze Szkocji o imieniu Alan James. Premiera odbyła się na kanale BBC. Tym razem Macfadyen przyznawane przez Royal Television Society w kategorii „Najlepszy aktor”.

Role w 2000

Metyu Makfeyden zaczął się role w filmach z zadziwiającą regularnością. Innym ważnym dla taśmy aktor był „Pokój śmierci. Ciemne Początki Sherlocka Holmesa” Rola tajemniczego lokatora udało Matthew, jak zawsze.

W tym samym roku Matthew zaoferowano rolę w filmie pod tytułem „Maybe Baby”. Tutaj aktor grał straszny złego i chciwego szefa Hyu Lori.

Poniższy obraz, w którym udział wzięli Mateusza – „Enigma”. Rola oficera nazwie Jaskinia trwale osadzona w pamięci aktora.

Należy zauważyć, że okres ten był szczególnie istotny dla artysty, ponieważ nie było sugestii, które pojawiają się w sposób ciągły.

Szczególnie pamiętny film do Mateusza stała „Beautiful Stranger”. Trzeba powiedzieć, że grał z idoli z dzieciństwa, Michael Gambon i Lindsay Duncan.

następna rola Macfadyen był w filmie zatytułowanym „Więc żyjemy”, w którym aktor grał szorstki i zbuntowany człowiek Feliksa Karberi.

Ważnym krokiem w karierze

Metyu Makfeyden, który ma zdjęć w tym artykule, brał udział w filmie, który stał się jego najbardziej znaczące kariery. To jest rola funkcjonariusza wywiadu o nazwie dla szczególnie ważnych przypadkach służby Tom Quinn w filmie „Ghosts”. Wstążka rozpoczęła w telewizji i BBC przyniósł Matthew szaloną popularnością.

dalsze strzelanie

W 2005 roku zagrała w Metyu Makfeyden innego dramatu – „Duma i uprzedzenie”. Aktor, zdaniem wielu krytyków, był w stanie wyraźnie przesunąć postać opisaną w wydaniu książki. Jego pan Darcy podbiła publiczność ich hojność i ludzkości.

Matthew stał się następny obraz thriller „prowokator”. Obserwowani przez ról w dramacie „Frost Nixon” i „Śniadanie z David Frost”. Wszystkie zdjęcia Macfadyen udowodnił, że gra aktora – to właśnie on mieszka.

2010

W 2010 Metyu Makfeyden odgrywa w filmie „Robin Gud”, „projekt”, a także bierze udział w serialu „Filary Ziemi”.

W 2011 roku aktor odgrywa rolę Atosa w dramacie przygodowy, Paul William Scott Anderson „muszkieterowie”.

W tym samym roku oferowany jest zagrać w filmie „Anna Karenina”. Jaką rolę w tym filmie spełnia Metyu Makfeyden? Oblonsky – jego postać. Należy zauważyć, że wykonanie tej roli dano aktora cięższy niż wszystkie poprzednie.

Następny Matthew odnotowano w filmie Ben Hopkins „Epic”. Premiera odbyła się w 2014 roku.

Prywatne życie aktor

2003 – okres miłości do Mateusza. Z żoną, aktor spotkał się na planie filmu „Ghosts”. Kili Houz natychmiast przyciągnęła utalentowaną Matthew. Bez myślenia, zaczął dbać o niego. Ona szczególnie nie oprzeć i natychmiast odwzajemniona. W ciągu sześciu miesięcy, młodzi ludzie ogłosili zbliżającą się ślub. Ale triumf nie miał czasu się odbyć, bo dziewczyna była w ciąży. Dopiero po narodzinach ich córki, Matthew i Keeley postanowił się ożenić. Impreza odbyła się w spokojnej, rodzinnej atmosferze. W 2006 Kiely ponownie powiedziała mężowi, że jest w ciąży. W tym czasie urodziła chłopca o imieniu Ralph.

Ciekawostki

Następnie omówimy kilka faktów, które na pewno będą interesujące dla fanów Matthew Macfadyen. Na przykład, niewiele osób wie, że aktor jest wielkim fanem twórczości Dzhona Le Carre. Nigdy przez chwilę nie wątpił, że mógłby zagrać agenta wywiadu, a jego długoletnia przyjaciółka szpiegostwo na boku Anglii.

Ciekawe jest również to, że podczas kręcenia „żołnierze” aktor wziął udział w szkoleniu wojskowym.

należy stwierdzić, że Matthew – prawdziwy fan gotowania. Tak więc możliwe jest, że przygotowuje się do swojej rodziny. Mówi, że aktor jest kojące.

Filmografia Matthew Macfadyen wielopłaszczyznowy. On – prawdziwie utalentowany aktor. Tak więc w przyszłości życzymy mu więcej nowych ról.