390 Shares 4190 views

Dmitri Kuklachev – reżyser i solista Teatru Cat

Dmitri Kuklachev (patrz poniższe zdjęcie). – syn legendarnego trenera kotów. Postanowił pójść za jego ojca i kontynuować swoją pracę. W 2009 roku został uhonorowany tytułem Czczony Artysta Federacji Rosyjskiej. Dmitry obecnie jest czołowym aktorem i dyrektorem Teatru kotów. W niniejszym artykule zostanie opisana w krótkiej biografii.

dzieciństwo

Dmitri Kuklachev urodził się w Moskwie w 1975 roku. Jego legendarny ojciec nawet nie myśleć o tym, że jego syn będzie kontynuował rodzinną firmę. Po wieku pięciu Dmitry znaleźć uczuleni na koty. Ale nawet wtedy przyszły artysta miał chęć do pracy w teatrze ojca. Stało się ważnym narzędziem w walce z chorobą. Przez dwanaście lat z pomocą układu oddechowego Butejki chłopca w pełni sprawny.

nauka

W wieku trzynastu Dmitry Kuklachev postanowił udać się do szkoły cyrkowej. Ojcze, nic nie powiedział i nie reklamować swoją nazwę. W rezultacie, chłopiec wziął. Dmitry studiował ciężko, opanowanie różnych sztuczek. Poza tym, on wymyślił i opracował własną rękę. W wolnym czasie młody człowiek pomagając ojcu w teatrze. I wtedy wszystko się zaczęło brać udział w przedstawieniach.

Początki kariery

Dmitri Kuklachev został przyjęty przez publiczność, a nie jako syn utalentowanego trenera, a także jako niezależny aktor teatralny. Młodzieniec udało się przyciągnąć uwagę niewiarygodnych zdolności improwizacyjne, wrodzonej charyzmy i artyzm.

W 1991 roku Dmitrij poszedł razem z teatrem na tournee w Anglii. Dla ich inspirujące wykonaniu młodego mężczyzny otrzymała nagrodę „Złoty Cat” i została uznana za aktora roku. Bohaterem tego artykułu ledwie szesnaście lat.

kierunek

W tak młodym wieku Dmitri Kuklachev pokazał niesamowitą ciekawość. Był stale czytania, pracy, oglądając występy cudzych, kino, a wkrótce postanowił spróbować swoich sił w reżyserii. Dla rozwoju nowego zawodu Kuklachev Jr. wszedł GITIS. Przygotowanie prawykonania Dmitry trwała trzy lata. Chociaż scenariusz pisał w jedną noc. W rezultacie, „Moje ulubione koty” były dyplom Kuklacheva. Komisja wprowadziła w Dniach Ostatnich dyrektor doskonały wynik.

dalsze prace

Można powiedzieć, że teraz Dmitri Kuklachev Teatr i koty – są synonimami. Po tym wszystkim, bohater tego artykułu, nie tylko udaje się do instytucji, ale również jest jego wiodącym aktorem. On w zasadzie rozwinęła działalność ojca. Czasem w produkcjach Kuklacheva zaangażowany jest więcej niż siedemdziesiąt aktorzy puszyste. Dmitry wystawił również dwa oddzielne kawałki – „Moje ulubione koty”, „Olimpiada Boris kot” i Dziś on przygotowuje się do wydania nowego show o nazwie „Ice Fantasy”.

Telewizja i Film

Dmitry Y. zajęty nie tylko pracować w teatrze. Jest często zapraszany do różnych programów telewizyjnych ( „Świat zwierząt”, „Małachow +”, „Tak długo, jak wszystkie domy” i inne.). Kuklachev stawia również sprawę z kotami w reklamach i filmach. Mało kto wie, że rola Behemoth kot w filmie „Mistrz i Małgorzata” zaśpiewał jeden z aktorów teatru Dmitry Yuryevich na Varter pseudonimu. I reżyser filmów Władimir Bortko sam przyszedł do Kuklacheva i poprosił o czarnego kota na jednej scenie. Na Dmitry Yuryevich nie został odlany z powodu prac kolorów w teatrze było ciemne tło. Ale Kuklachev obiecał Bortko znaleźć puszysty aktora za to. Trudność polegała także na tym, że potrzeba było nie tylko czarny kolor, ale również pewna rasa – brytyjsko-syberyjski.

Poszukiwania Dmitry Yuryevich trwała dwa miesiące i nie były udane. I Kuklachev przyszedł na wycieczkę do Niżniewartowsk. Na służbie siedział czarny kot. Po pierwsze, trener poszedł przeszłości. Wtedy dotarło do niego – on tam jest, wykapany z Behemoth! Kuklachev wrócił do holu, ale kot zniknął. Dmitry Yu poprosił o pomoc miejscowego dozorcy Vasilich. Wkrótce odszukał i przyniósł do trenera przyszłego aktora. Behemoth był dobrze karmione i mógł jeść w czasie, siedem opakowań żywności. Po zakończeniu filmowania, stał się pełnoprawnym aktorem kotów teatralnych.

obecne zainteresowania

Ostatnio Dmitri Kuklachev, którego biografia jest przedstawiony powyżej, zainteresował się kinem. Zdjął swoje dwa obrazy – „koty” i „Teatr z jego opowieści.” Główną rolą Dmitry Y. wykonywane siebie. Ponadto, przy aktywnym udziale Kuklacheva usunięto cztery kwestie obrazie „Szkoła Dobroci”. Wszystkie te filmy przyszedł do DVD-ROM, a publiczność cieszył się dużą popularnością. I jeszcze Dmitri napisał książkę dla dzieci „alfabet kota.”