861 Shares 3611 views

Jak cienka Anfisa Czechow: dieta, zdjęcie przed i po

Każdy występ publiczny, to uderza jego wykończenia rysunek, kobiecość, która dostaje tylko jaśniejsze od form apetycznie. Ona jest stale zaangażowany w ciekawych działań, będąc jednym z najbardziej powitanie gości najwyżej ocenianych programów. Tajemnicą jej smukłej sylwetki zainteresowanych fanów. Nawet ci, którzy nie są szczególnie znane z jej impulsów twórczych, z szacunkiem i podziwem są tak cienkie Anfisa Czechow. Po tym wszystkim, będzie omawiany jest o niej.

Tajemnice istnienia. I tam są?

Obecnie istnieje jeszcze tych, którzy pamiętają ten kosmetyczny ładny pyshechki mającą kilkadziesiąt całkowicie zbędnych kilogramów. Dziś jest smukłe, zgrabne, krzywe jej ciało przyjemnym spojrzeniem nie tylko mężczyźni, ale także kobiety. A jeśli najpierw tylko pomarzyć o tym, ten ostatni otwarcie zazdrosny. Wszyscy mamy jedno pytanie: jak można w tak krótkim czasie, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty? Te panie, które są nadal pod silnym wrażeniem z tego wszystkiego, nie martw się. Jak cienka Anfisa Czechowa? Nie ma żadnej tajemnicy, bo nie kryli od swoich fanów. Rzeczywiście, prezenterka chętnie dzieli się swoimi technikami o tym, jak można szybko i poprawnie, aby zmniejszyć liczbę kilogramów.

Kasetka właśnie otwarty …

Okazało się, że wszystko jest proste i nie wymaga interwencji chirurgicznej. Więc Anfisa Czechow cienkie. Zdjęcia przed i po utracie wagi tej niesamowitej kobiety regularnie pojawiają się w „Instagrame”, gdzie stawia się coraz bardziej swój wizerunek. Jej fani, powiedziała, że wszystko to wina znaczących dostosowań diety i aktywnego jogi. Ale teraz, że Anfisa więc zmieniło się na lepsze, tłumy fanów nie tylko wytrąca go do ich uwagi, ale zawsze zainteresowany tym, i jak ona.

Zdjęcia wzrosła cienka mail Zapisz bez słów mówiących o tym, że wszystkie jej wysiłki nie były daremne. I rzeczywiście, to postroynevshaya talia – godzin kredytowych kształcenia na zajęciach jogi. Prezenter telewizyjny dużo czasu poświęconego na te działania. Nawiasem mówiąc, przechodzą one w swoim domu, to gdzie przychodzi trener.

Kilka miesięcy media omawialiśmy to samo: jak dobre są nowe formy SAVE. Minęło wiele hipotez na temat tego, co dokładnie diety były używane. Nie było wystarczającej liczby fanów teledivy który twierdził, że nie było bez leków w postaci tabletek. Ale Czechow spotyka wszystkich, że nie było nic ona nie zamierza podjąć, ona nie miała żadnej specjalnej diety. Ona właśnie gruntowny korekty menu i całkowicie zmieniła zasady żywienia.

Sekret jej diety

Jest bardzo prosty i składa się z zaledwie kilku punktów. Cokolwiek się stanie, nie przegap jeden posiłek i zastosować głodu. Konieczne jest, aby jeść ułamkową, małych posiłków co dwie do trzech godzin. Jeśli istnieje silne poczucie głodu, że popełniłem mały nakrętki przekąskę lub suszone owoce.

Konieczne jest częściowo zrezygnować swoje ulubione słodycze: jeśli ona woli czekoladę, nie da się go całkowicie, wystarczy, aby zmniejszyć jego odżywiania się raz w tygodniu. Zaobserwować wykres rozładunku dniach (raz w tygodniu), aby usunąć z organizmu z nagromadzonych substancji szkodliwych. W żadnym wypadku nie jeść fast food.

Dzienna racja teledivy

To jest to, co jest wpisane w menu cieńszej Anfisa Czechowa (Zdjęcia przed i po poprawie swojej formy fizycznej tylko potwierdzają słuszność swojego wyboru), kiedy postanowiłem zmienić trochę. Śniadania jej zróżnicowane, np niskiej kaloryczności ser z łyżką i dodatkiem miodu, plaster chleba żytniego z dowolnym dżemem, płatki owsiane z ulubionych owoców, zbóż schowany beztłuszczowe jogurty.

Na lunch mają być gorące danie. Główny produkt będzie pieczone lub gotowane mięso drobiowe lub rybne, przystawka służyć sałatki świeżego ogórka. Na kolację do wyboru coś niskokaloryczne, więc Anfisa starając się jeść tylko warzywa, takie jak mizerią i szpinaku.

dla organizmu do stosowania w żywności oraz ich przygotowania

Jak cienka Anfisa Czechow (Zdjęcia wyżywieniu tej niesamowitej kobiety tylko udowodnić swoją odwagę i poświęcenie), można powiedzieć, z tego artykułu. Zresetować zbędnych kilogramów mogła tylko za pomocą schematów zasilania podane powyżej. Wyzdrowiała po urodzeniu syna cztery lata temu. Cała część jego mocy Czechow próbował odebrać tak dokładnie jak to możliwe. Produkty dozwolone tych, którzy mogli doprowadzić swoje ciało do korzyści. Gotowanie zostało przeprowadzone w kilku multivarka lub grilla.

Od czasu do czasu, można zapomnieć o diecie

Oczywiście, Czechow czasami umożliwia pewne odchylenia od jej prawidłowego odżywiania, czy to musi być obecny w niektórych festiwali, uroczystości, przyjęć. Ale po tym, jak zawsze niesie ważną zasadę: po zdarzeniu na następny dzień, trzeba rozładować ciało. W ten sposób Anfisa Czechow cienkie. I tak to obsługuje postroynevshuyu figurę.

Jej wyładowanie może trwać od trzech do czterech dni. W tym okresie, Anfisa wyklucza wszystkie produkty bogate w skrobię, tłuste, słodkie i słone. By the way, i napojów zawierających alkohol, ale również nie korzysta. W swojej obecnej diety biała ryba, które są przetwarzane zgodnie z metodą termiczną, twaróg niskotłuszczowy, warzyw. To właśnie te produkty stały asystenci teledivy w jej walce z nadwagą.

Przydatne wskazówki od teledivy

Anfisa Czechow z fanami podzielony niezbędnych wskazówek, które mogą pomóc Ci osiągnąć oczekiwane formy do korygowania danych. Tak więc, z własnego doświadczenia, młode kobiety są zachęcane, aby usunąć z menu, co następuje gadżety:

  • wszelkie ciastka;
  • wyroby cukiernicze;
  • Potrawy tłuszczowe;
  • grzanki, przyprawione, żetony.

Jeśli zebrać wszystkie wolę i wyłączone z codziennej diety powyższych produktów spożywczych, tak kuszące, że chcą go jeść nie tylko oczy, to jest realne do osiągnięcia wymiernych rezultatów.

Poprawnie i wydajnie

Należy zwrócić uwagę na fakt, że w czasie ciąży jest bardzo ważne, aby przestrzegać prawidłowej diety, ponieważ jest jasny: przyrost masy ciała jest dość proste, ale stracić tłuszcz nagromadzony zamykaną znacznie trudniejsze. Ważne jest, aby pamiętać, że w diecie zdrowej diety musi być rośliny owocowe i świeże warzywa będą odpowiednie jogurtu i twarogu o niskiej zawartości tłuszczu. Nadaje się jak ryby, wołowiny i kurczaka.

Wiele współczesnych dziewcząt chcą poprawić sylwetkę, stały głód lub przylegające do ścisłej diecie. Oczywiście, wynik będzie, a może bardzo szybko. Ale o to, czy ciało jest wdzięczny za taki stres? Tutaj musimy pamiętać, że jeśli organizm jest narażony na głodówek, zostanie automatycznie wybierze ten sposób utracone kilogramy plus zapasowy. Zanim wybierzesz losową metodę odchudzania, konieczne jest, aby myśleć więcej niż jeden raz.

Śpiewać odę do jogi

Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, o tych wszystkich wysiłków, które bohaterka patrzeć w ten sposób teraz. Jej wybór był uzasadniony w imię duchowej strony tego ćwiczenia. Więc Anfisa Czechow cienkie. Przed i po formy są bardzo różne od siebie. A teraz jest jeszcze bardziej atrakcyjny niż to było kilka lat temu. W „Instagrame” powiedziała jej fanów, że nie zamierza schudnąć celowo: była ze względu na zmiany w swoim życiu. Utrata masy ciała był bardzo wygodny „efekt uboczny”.

Niektórzy z mieszkańców miasta uważa, że Anfisa stracił 20 kilogramów, ktoś, że jego sukces osiągnął 25. Ona sama milczy na ten temat, wymieniając tylko to, co jest teraz wielkość jej ubrania – 46. Ale to nie jest tak ważne w ich liczbie, jest ważny wynik osiągnięty.

Należy pamiętać o innego: że joga dała oczekiwane rezultaty, ważne jest ich regularność. Jeśli kobieta zapamięta je raz w tygodniu lub nawet raz w miesiącu, nie należy oczekiwać efektu. Po tym wszystkim, aby uzyskać pożądany efekt należy do jogi dużo czasu. Jak cienka Anfisa Czechowa? Telediva postrzega te działania nie tak trudne, męczące zwalczanie centymetrach i kilogramach, ale jako fascynującą rozrywką, która dostaje dużo przyjemności. Ona uważa, że aby poprawić ich wygląd nie wymaga przemocy wobec swój własny charakter, zwyczaje i czasu. Wtedy wynik będzie szybkie i przyjemne. I patrząc na postroynevshuyu i ładniejszej Anfisa, można mieć pewność, że jest całkowicie w porządku.