609 Shares 1964 views

Żeński pilot Swietłana Kapanina: biografia, zdjęcia

Swietłana Kapanina, zdjęcia, które można zobaczyć w artykule – wybitny rosyjski pilot, znany na całym świecie. Ona – właściciel ogromnej liczby obiektów sportowych i nagród państwowych.

wczesne lata

Kapanina Svetlana Vladimirovna, którego biografia jest przedstawiona uwagę w artykule, urodził się w zimie 1968 roku w Szczuczyńsk (kazachskiej SRR). Od wczesnego dzieciństwa, była bardzo aktywnym dzieckiem. Dorastała w zwykłej rodzinie i nie miał pojęcia, że kiedyś będzie wiedzieć na całym świecie. Podczas studiów w szkole, ona regularnie bierze udział w różnych zawodach sportowych. Kapanina uwielbiał być w rolach głównych, a czasami lepsze wyniki niż chłopcy. Miłość do sportu doprowadził dziewczynę w sekcji gimnastyki, gdzie pracowała przez ponad sześć lat i wykazał dobre wyniki. Trenerzy byli pewni tego mogą rosnąć dobrą gimnastykę, ale zawodnik zdecydował, że nie będzie wiązać się z życiem z tego zawodu. Jeśli chodzi o jej hobby, była bardzo lubiący technologii i są zawsze omawiane z chłopców motorowerów i motocykli. Warto zauważyć, że Kapanina uwielbiał jeździć na motocyklu. Nawet wtedy, zaczęła zdawać sobie sprawę, że lubi prędkość i adrenalinę we krwi.

Po ósmej klasie, ona idzie do szkoły medycznej, a pro sport i technologia mają zapomnieć. W 1987 roku badanie dobiega końca, a młody światła jest skierowany do pracy w jednej z aptek kopca.

Swietłana Kapanina: biografia, jego młodzieńczych lat

Farmaceuta przebywała trochę ponad rok, aw 1988 roku przeniósł się do nowej pracy. Służyła jako elektryk w mieście sport aviaklube z Kurgan. Oglądając codziennie, aby zobaczyć, jak rośnie w płaszczyznach niebo Kapanina zaczyna marzyć o lataniu. W tym samym roku zaczęła chodzić na lekcje w sportach lotniczych. Przez chwilę tylko teoria poznawalny, ale ona jest tak chętny, aby nauczyć się nowego sportu, że kilka miesięcy później wykonał swój pierwszy lot. Pierwszy rok pracowała z Golubtsov, aw 1989 roku rozpoczął studia z Leonidem Solodovnikov. W tym czasie ona decyduje, że jej życie będzie łączyć z lotów, i zaczyna się robić wszystko, by zrealizować swoje marzenie.

zawody profesjonalne Aviasport

W wieku dwudziestu trzech lat Kapanina został instruktorem w jednej z Air Club sportów Irkucka. W tym samym wieku, ona spada do reprezentacji Federacji Rosyjskiej w akrobacji i natychmiast staje się mistrzem ZSRR. Wraz z występów w drużynie narodowej, pracuje jako pilot instruktor. W 1992 roku idzie do pracy w Kurgan Lotnictwa Sportowego Klubu, gdzie kontynuował szkolenie początkujących pilotów. W następnym roku, Swietłana idzie do swoich pierwszych zawodach lotniczych, które odbywają się poza granicami Rosji. Było to Mistrzostwa Europy. Sportowiec był pewny swoich umiejętności, ale nikt nie wiedział, a więc udany wynik, niewielu wierzyło. Mimo wszystko, lotnik zdołał pokazać swój wysoki poziom i zdobył „brąz”. Zmusiła krytyków cisza. To było w 1993 Kapanina zapalała gwiazdy. Od tego czasu regularnie występuje na różnych turniejach różnych poziomach. Warto zauważyć, że po udanym mistrzostw kontynentalnych Swietłana zdobył tytuł mistrza sportu klasy międzynarodowej.

Udział w turniejach i konkursach

W 1996 roku został wysłany do Mistrzostw Świata Kobiet w sportach lotniczych. Mimo, że jest już znana niemal na całym świecie, i nikt nie miał wątpliwości, kto wygra. I tak było w 1996 roku, dwadzieścia osiem sportowiec stał się absolutnym mistrzem świata. W następnym sezonie, będzie ona otrzymać „złoto” World Air Games kobiet. Warto zauważyć, że w tym turnieju Kapanina wygrać jeszcze raz, a stanie się to w 2001 roku. Kapanina jest dwukrotnie mistrzem Rosji wśród kobiet. Trzy razy stało się triumf w mistrzostwach kontynentu. Zdobyła osiem razy na World Games powietrze, które konkurowały ze sobą, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Oprócz wygranej w Pucharze Świata w 1996 roku i triumfy Svetlana w turnieju pięciokrotnie.

Jeśli dodać wszystkie złoty medal, którym udało się wygrać, masz sześćdziesiąt siedem. Warto zauważyć, że nie bierze pod uwagę turniejów, które odbyły się w tym kraju.

nagrody indywidualne

Biorąc pod uwagę, że samica pilot Swietłana Kapanina zdobył tylu tytułów, nietrudno się domyślić, że w swojej kolekcji wiele nagród osobowych. Wyliczać ich może być nieskończenie długa, bo Swietłana jest żywą legendą w Rosji. Ponieważ jest dostarczenie podstawowego, którego jest najbardziej dumny. Tak, najważniejsze nagrody powinien zawierać Order of Honor i odwaga, medalem „za zasługi dla Ojczyzny”, tytuł najlepszych pilotów w ciągu ostatnich stu lat (według wersji FAI) Medal na świecie pięć-jedyny raz mistrzem absolutnym światowym.

Według sportowca, najważniejsze dla niej to tytuł honorowego obywatela regionu Kurgan, którą otrzymała w 2015 roku sam. Biorąc pod uwagę, że Kapanina rozpoczęła uprawiania sportów lotniczych w tym mieście, trochę dziwne, że nagroda przyszedł do niej tak późno. Pilot odnosi się to z pozytywnym i zapewnia, że tytuł jest bardzo drogi do niej, bo to było szczególnie mile widziane.

patriotyzm Svetlana

Swietłana Kapanina jest prawdziwym patriotą swego kraju. Ona wielokrotnie podkreślał, że jeśli wojna wybuchnie, bez wahania, aby usiąść za kierownicą samolotu i udać się pokonać wroga. Pilot jest zdania, że każdy powinien kochać swój kraj, jak to robi, a następnie będzie mógł dokonać Rosja znacznie lepiej. Kapanina wielokrotnie zauważyć fakt, że rosyjski jest wyjątkowy naród, ponieważ są one w stanie tolerować na długo, a następnie w migiem wstać i ukarania sprawcy.

Kobiety często można zobaczyć na różnych spotkaniach, gdzie komunikacja odbywa się na patriotycznych motywów. Ona jest szczęśliwa, aby pokazać dobry przykład, jak kochać ojczyznę. Swietłana gorzko zauważa, że młodzi ludzie nie są tak patriotyczny dzisiaj jak to było dwadzieścia lat temu. Popraw to nie tylko możliwe, patriotyczne hasła, ale realne działania. Kapanina wielokrotnie podkreślał, że dla młodego pokolenia kochał swój kraj, kraj musi zrobić dla nich jak najwięcej. Jeśli chodzi o jej dzieci, kobieta stara się wychowywać je tak, że dorosną prawdziwych patriotów.

Życie bez sportu

Kiedy Swietłana jakiś wolny czas lubi spędzać go z rodziną. Kobieta nie jest wielkim fanem chodzenia do restauracji z przyjaciółmi. Pojedyncze Kapanina Svetlana Vladimirovna? Rodzina, jak ona wielokrotnie zauważyć – jest najważniejszą rzeczą w życiu. nazwisko męża jest Władimir, jest dość znany w Rosji karate. Para ma już dzieci. Nazwa Peresvet syn i córka – Yesenia. Imiona dzieci rodzimy rosyjski, i jest to wybór obojga rodziców.

Swietłana ma brata i siostrę – Olega i Larisa. piloci matka od dawna księgowy w jednej bazy przemysłowej, a następnie jakiś czas pracował jako operator na stacji benzynowej. Jeśli chodzi o jego ojca, był taksówkarzem. Warto zauważyć, że był srebrny medalista Kazachstan figura jazdy na lodzie. Jego ostatnia pozycja – myśliwy.

Niektóre zasady z życia pilotów

Svetlana mówi, że nigdy nie stara się udowodnić, że jest lepszy dla kogoś. Ona po prostu zawsze stara się wykonywać swoją pracę dobrze.

Pomimo faktu, że jest znanym międzynarodowym osobowość w rodzinie zachowuje się tak, jakby bez sławy i nie. To pomaga w utrzymaniu równowagi w stosunkach między członkami rodziny.

Żeński pilot Swietłana Kapanina nie uważają siebie „Żelazna Dama”, bo ma banalnej obawy jak wszyscy normalni ludzie. Kobieta powiedziała, że po miała dzieci, stała się, aby być bardziej ostrożny. Jeśli przed mogła czegoś przeoczyć, ale teraz nie mogę sobie na to pozwolić.

Jedną z najważniejszych zasad Svetlana – dobry do rodziców. Ona uważa, że każdy powinien im pomóc, mogą. W wielu wywiadach lotnik wielokrotnie podkreślał, że rodzice pomogły jej przetrwać ogromną liczbę trudnych momentów w życiu.

Wyniki. Krótki opis osoby

Svetlana Vladimirovna Kapanina przejdzie do historii nie tylko jako świetny pilot, ale jako prawdziwy patriota swoich uprawnień. Jak można zrozumieć, że jest gotów poświęcić się dla dobra porządku w kraju był spokój i dobrobyt. Jeśli wszyscy ludzie w Federacji Rosyjskiej uważa, że jak to jest, że byłoby łatwiej żyć.

Dzisiaj Swietłana jest uważany za żywą legendą. Ona nadal trenować młodych pilotów i jest przekonany, że każdy z nich będzie lepiej jeśli ciężko pracować. Kobieta stara się nie być nerwowy, dlatego studenci kochają ją i będzie zadowolony z niego zaangażowany.

Swietłana Kapanina – pilot, zasługuje na uwagę i pochwałę. Jej odwaga i bohaterstwo wielokrotnie zauważyć Vladimir Vladimirovich Putina. Fakt ten potwierdza tylko, że to jest wielki!