705 Shares 3907 views

Devid Satkliff: filmografia, życie osobiste

Devid Satkliff wystąpił w wielu filmach i serialach. Że publiczność wie o kanadyjskim aktorem i jakie role dotarł do kariery?

Biografia i życie osobiste

Aktor urodził się w Kanadzie w lecie 1969 roku. W młodości fond koszykówki, grał w drużynie uniwersyteckiej. Uraz nie dał mu możliwość zostania sportowcem. Podczas studiów, miał marzenie, aby zostać aktorem, więc po ukończeniu studiów przeniósł się do Nowego Jorku.

W trakcie swojej kariery wystąpił w 60 gazetach. Uwielbia grać w pokera i ćwiczyć swoje umiejętności w swoim wolnym czasie.

Poślubiła do Dzhuli Makkallo. Para zerwała w 2003 roku. Dzieci nie mieli.

pierwszą rolę

Devid Satkliff – charyzmatyczny i ciekawy aktor. Widzowie znają go z seriali i filmów. Kariera w kinie rozpoczęła się w 1989 roku.

Jego pierwsza rola była w serii Devid Satkliff „Zawsze Rycerza”. Został postrzelony w stylu detektywa z elementami grozy. Wampiry, mistycyzmu – są obecne w całej serii. W obsadzie są dobrze dobrane, każda rola jest odtwarzany doskonale.

serialu „Gilmore Girls”

Jedna z najlepszych ról poszła do aktora w tej pracy reżysera Dzhemi Bebbit. W serialu można zobaczyć życie w małym miasteczku i historię jego mieszkańców. Matka i córka, są jak dwie siostry – zawsze razem. Ich życie jest pełne zabawy, emocji i nieprzewidywalnych sytuacjach.

Devid Satkliff grał faceta o imieniu Christopher, gorące i bardzo sexy. Ta rola dała aktorowi szansę stać się bardziej popularne.

„Testosteron”

Główną rolę w tym filmie aktor dał świadomości. Fabuła opowiada widzowi dramatyczną historię przyjaźni, przywiązania i dwulicowość ludzi.

Devid Satkliff grany przez utalentowanego artysty nazwie Din Sigreyv. Film został wydany w 2003 roku.

Seria "Mutant – X"

в генной инженерии. Fabuła opowiada historię ludzi, którzy byli w eksperymentalnej inżynierii genetycznej. Otrzymawszy moc i zdolność, że nikt inny na Ziemi, są one połączone w jednym poleceniu. Zło Dr Hunt dla mutantów, a oni z kolei walczą ze złem.

Seria jest nakręcony jakościowo, są efekty specjalne. Postacie są wybrane dla podmiotów dobrze, nie był wyjątkiem, Devid Satkliff. Jego filmy są zawsze unikalne i ciekawe.

"Bonecrusher"

Film zachwycił publiczność w 2005 roku. Strzał w gatunku thrillera z elementami dramatu i komedii. David zagrał niewielką rolę. Film opowie publiczności o utalentowanego aktora, który próbuje włamać się do złożonego i niebezpiecznym świecie. W stanie poradzić sobie z konkurencją, to rozwiązuje wszystkie problemy z pomocą bitów. Razem z Dawidem w filmie wystąpili Dzhon Kassini Carol Mansell, Frank Cassini.

Film „Zanim powiesz” tak "

Брэд Бобридж. W 2009 roku opublikował niezwykły obraz ruchu, z udziałem takich aktorów jak devid Satkliff Loren Holli, Dzhennifer Uestfeld, Brad Bobridge. суждено все исправить в прошлом. Fabuła filmu opowiada historię miłosną, w której główny bohater o imieniu Dzhordzh Myurrey, przeznaczony do zamocowania go w przeszłości. Film jest bardzo romantyczny i miły, został zastrzelony w gatunku fantastycznych melodrammy.

Devid Satkliff – wspaniałym aktorem. Wszystkie filmy i seriale telewizyjne, w którym grał, godne oglądania. Różnych ról, scen i gatunków będzie cieszył przez każdego widza.