242 Shares 5092 views

Aktorka Dzhennifer Lourens: filmografia, zdjęcia

Niektórzy aktorzy szuka sławę lat, przeżywa wzloty i upadki, inni się sławny w młodym wieku. Do drugiej grupy należy do gwiazdy, którym udało stać się sławny już 23 lat – Dzhennifer Lourens. Filmografia uroczy aktorka zawiera wiele ciekawych zdjęć. Z niektórymi z nich powinniśmy zacząć spotykać się z jej twórczości?


informacje biograficzne

Dzhennifer Lourens, którego filmografia aktywnie aktualizowane od 2006 roku, urodził się w amerykańskim mieście Louisville w 1990 roku. Jej rodzice byli daleko od świata filmowego. Ojciec prowadził firmę budowlaną, jego matka pracowała nauczyciela przedszkola. Dziewczynka stała się trzecie dziecko, rodzice udało się pozyskać dwóch synów w momencie jej narodzin.

kariera aktorka Jennifer przyciąga młodego wieku, co dowodzi jego aktywny udział w przedstawieniach, które odbyły się w kościele w Louisville. Chcąc zaoszczędzić czas, Lawrence ukończył szkołę jako zewnętrzny studenta. Potem przyszedł przenieść się do Nowego Jorku w wieku 16 lat.

pierwszą rolę

Długa droga do chwały – historia, nie ma związku z Dzhennifer Lourens filmografii, który został oficjalnie otwarty w 2006 roku. Choć aspirujących aktorka była tylko 16 lat. Działając talent w połączeniu z atrakcyjnym wyglądem pozwoliło dziewczyny do wzięcia udziału w kręcenia telenoweli „Monk”. Jej rola nie była znacząca, ale młoda aktorka zauważony i zaproszony do innych projektów telewizyjnych.

Po serii „Detective Monique” Jennifer zagrała w „Shou Billi Ingvala”, którego głównym bohaterem jest terapeuta, który zmaga się z trudnościami w ich własnym życiu rodzinnym. Ona również uczestniczyła w semkahlent „średni”, „Cold Case”. To było po pierwszej pracy w kinie. Obraz, w którym Lawrence miał małą rolę, nazywana jest „garden party”. Ona pojawiła się na ekranach w 2008 roku.

Nie wspominając taśmę „Dom Poker”, w którym wystąpili Dzhennifer Lourens. Filmografia aktorki ma pierwsze zdjęcie, gdzie dostała główną rolę. Jest to dramat poświęcony trudności życia nastolatka w małym miasteczku.

chwała przyjścia

Co ciekawe, wzór według którego publiczna pamiętała młodą aktorkę, katastrofalnie nie na kasie. Mówimy o melodramatu karnej „The Burning Plain”, nakręcony w 2008 roku. Bohaterka Jennifer czyni rozpaczliwe próby ratowania rodziny jego matki i ojca. Pomimo faktu, że taśma została przyjęty przez publiczność chłodnym dziewczyna ona wrażeniem talentu publiczność i krytycy działania.

Film-przełomem był obraz „Do szpiku kości”, który ukazał się w 2010 roku, aktorka Dzhennifer Lourens. Filmografia powiększenie rola, dzięki której gwiazda zdobył pierwszą nominację do Oscara za „”. Młoda gwiazda filmowa odgrywała 17-letnia panienka z dysfunkcyjnej rodziny. ojciec bohaterki odbywa karę za handel narkotykami, matka cierpi na poważną chorobę, rodzina głoduje. Przez życie okolicznościach zmuszony do poszukiwania ojca dziewczynki jest podobno niedawno opuścił miejsce zatrzymania.

najlepszy film

Na ramionach wielu aktorów jest „głównym” film, z którym gwiazda jest związana z fanów, mimo każdy inny odgrywał rolę. Nie wyjątek i „zbiera” Dzhennifer Lourens filmografia. Głównym zadaniem „The Hunger Games” młoda gwiazda wykonana w 2011 roku, ponieważ jest o tym zdjęciu na pierwszym miejscu pamiętać publiczności usłyszeć nazwisko aktorki.

Działka taśmy została podjęta z tytułowej powieści Syuzen Kollinz, który w swoim czasie bestsellera. Aby utworzyć obraz Katniss Everdeen , Lawrence został zmuszony do poważnego zaangażowania w jego fizycznej postaci. Dzień po dniu ćwiczy jogę, jogging, pilates. Opanowała sztukę łucznictwa, umiejętności wspinaczki zrozumiana. Jennifer nawet zgodził się na radykalną zmianę wyglądu, farbowane włosy. Jej wysiłki zostały nagrodzone popularności, który wygrał fantastyczny dramat.

Fabuła przenosi słuchaczy do odległej przyszłości, gdzie świat jest rządzony przez bezwzględnych dyktatorów. Jednym z przejawów przemocy są szalonej całej rocznej grze przetrwania. W konkursie bierze udział 24 osób, do finału przetrwa tylko jeden z nich. Historie sukcesu poproszony dziewczyna zgodziła się strzelać w jego sequele, również zadowolić publiczność.

Co jeszcze zobaczyć

Są też nowsze ciekawą pracę w niezwykłym młodej aktorki Dzhennifer Lourens. Filmografia ze zdjęciami w ciągu ostatnich trzech lat, będzie to na pewno zainteresowani fani i fani ekscytującego filmu.

„Mój facet – crazy” – komediodramat, który ukazał się w 2012 roku, którego głównym zadaniem przyniósł aktorkę „Oscar”. Jest to opowieść o niepowodzenia byłego nauczyciela, który musi wydać około roku w szpitalu psychiatrycznym. Publiczność będzie wiedział, co się stanie, jeśli ten facet zwolniony, spotka odpowiednią dziewczynę.

Można zwrócić uwagę na dramat „Serena” w 2014 roku, który również gwiazdy Jennifer. Jest to opowieść o relacji między małżonkami, która może zniszczyć tajemnice przeszłości. Akcja rozgrywa się na początku ubiegłego wieku.

W 2016 roku fani aktorki czeka kilka ciekawych projektów z jej udziałem.