801 Shares 9282 views

Andrey Arshavin: nie bój się popełniać błędy w życiu

Andrey Arshavin – znana osobowość w piłce nożnej. Słynny napastnik wielokrotnie zdobył trofea i medale mistrzostw Europy. Cute młody człowiek stał się powszechnie znany w 2001 roku, kiedy w Petersburgu „Zenith” zespół rozpoczął zdobyć swoje pierwsze cele. Sukces przyszedł nagle i gwałtownie. W ciągu kilku lat, facet okazał się jednym z najbardziej prestiżowych klubów w Anglii – „Arsenał”. Życie osobiste młody człowiek zawsze była owiana tajemnicą. Wszyscy fani wiedzieli o żonę cywilnej, z którą ma wspólny dzieci. Skandal wybuchł w 2012 roku, kiedy opinia publiczna dowiedziała się o rozpadzie młodzieży. O tym, jak płynie życie Andrew teraz zostać omówione w artykule.

Kariera słynny piłkarz

Andrey Arshavin zaczął grać w piłkę nożną w wieku 7 lat. Kiedy rodzice rozumieją, że zachowanie chłopca w szkole pozostawia wiele do życzenia, natychmiast wysłał go do obozu szkoleniowego Człowiek uczy dyscypliny i porządku. Należy zauważyć, że do tego czasu, Andrew trenował własnego ojca, a on też widział zadatki na człowieka.

W wieku 18 lat, kariera piłkarz w zawrotnym tempie. „Zenith” Stało się to w Petersburgu klubu. W sumie zdobył 71 bramki dla tego zespołu i stał się graczem najbardziej produktywny.

W 2007 roku Andrew stał kapitan „Zenith” i rosyjskiej drużyny narodowej. To wielki zaszczyt dla faceta w tym wieku. W 2008 roku on i jego zespół zdobył Puchar UEFA i stał się znany na całym świecie za.

Po tym, jeden z najbardziej udanych kontraktów z angielskiego „Arsenał” została podpisana. Plotka głosi, że pensja napastnika było około 70.000 funtów tygodniowo.

Andrey Arshavin jest obecnie gra w zespole kazachskiej „Kairat”. Mówią, że będzie to ostatni klub w karierze. Czas postawi wszystko na swoim miejscu.

Rodzina – niezawodny tylny

W roku 2003, piłka nożna zapoznał się z niebieskooka blondynka. Ona oczarowała go od pierwszego wejrzenia. Wszystkie wzloty i upadki żona Andreya Arshavina przechodzi z nim. Nawiasem mówiąc, Yuliya Baranovskaya była żona common-law i nigdy nie nalegał na zalegalizowanie związków w urzędzie stanu cywilnego. Jak się okazało, na próżno.

Ale wszystko po kolei. Spotkanie z Andriejem pamięta teraz. Po trudnym sesji z przyjacielem Julia postanowiła poopalać się i poszedł na plażę. W Petersburgu słońce – to rzadkość, więc dziewczyny nie obliczył czas opalania i po prostu spalone. Co było niespodzianką Julia, kiedy okazało się, że jej samochód opuścił parkingu, ktoś podrapał. Zapomnieć o złym dniu, przyjaciel udał się na spacer wzdłuż Newski Prospekt. I odbyło się spotkanie z Andrzejem.

Powieść była szybka. Miesiąc później kochankowie mieszkali razem. W 2005 roku mieli syna, a 4 lata później – córkę. Andriej Arszawin żona była w ciąży z trzecim dzieckiem, gdy piłkarz zdecydował się opuścić rodzinę.

skandal

Wieść zaskoczeni nie tylko kibiców, ale także samego Julia. Jak mówią znajomi pary są blisko Andrey Arshavin nigdy nie było wiernie. Ale chciała ostatni i był nadzieją, aby utrzymać rodzinę razem.

Przecinanie okazało bardzo brzydkie. Było dużo błota i obelg. Andrew nie chce mieć nic wspólnego z poprzednią żoną common law. Według Julii, nie przeznaczyć środki dla dzieci.

W 2012 roku zaczął głośnych sprawę dotyczącą utrzymania i wspólną własność. Rozprawa odbyła się w Londynie i Petersburgu. Sąd postanowił zapłacić połowę przychodów piłkarskich do 2030 roku.

Obecnie Yuliya Baranovskaya miał udaną karierę jako prezenterka telewizyjna. Ona wygląda dobrze, ona wychowuje dzieci, w co nie zaprzecza. O swoim życiu osobistym mówi niechętnie. Nie jest to zaskakujące, po tych wszystkich wydarzeniach.

nowa miłość

Andriej Arszawin i Alice Kazmin spełnione w jednym z świeckiej partii. Oh dziewczyna, niewiele wiadomo. W przeszłości był to model Alice, żona bogatego człowieka, poszedł z nim do Anglii, gdzie miał dwoje dzieci.

W tej chwili para mieszka razem. Andrew zbudował ogromny dom, który jest domem dla swojej ukochanej i jej dzieci. Ostatnio paparazzi zauważyli pierścień na palcu dziewczyny o olśniewającej urody, pogłoski o ewentualnym ślubie i wystawnych uroczystości.

Mimo, że jest tylko dziennikarze spekulacji. Jedno jest, Andriej Arszawin i Alice przez kilka lat razem. Oni są naprawdę szczęśliwy i pielęgnować siebie.