854 Shares 8003 views

Nietypowy aktor Burt. Opatrzone w Hollywood

Często filmy to żywych aktorów i zwierząt, wykonywanie głównych ról. Jedno nazwisko w szczególności jest znany kinomanów – Bart. Niedźwiedź wystąpił w wielu obrazach, stając się pełnoprawnym gwiazda w Hollywood.

jako ludzie

Przez długi czas pozostawał najbardziej znanych aktorów niedźwiedzie. Pochodzący z Maryland, należał do podgatunku Kodiak. Jego przyszły zawód zatopiono w dzieciństwie. W filmie „Dzień Zwierząt” został zastrzelony przez matkę, ponieważ dynastia rodzina kontynuowała Barta. Niedźwiedź rozpoczął karierę z malarstwa w 1981 roku, „Walking z wiatrem”. Do niego zostały dołączone trenerów. Zawód jest tak przyjemne do Barta, który zaczął otrzymywać zaproszenia od dyrektorów.

Trudności kariery

Z drugiej strony, Hollywood nie znam żadnego innego dobry aktor świata zwierząt, którzy mogliby zagrać w filmie w pożądany sposób. Studia musiałby zatrudnić konsultantów w celu zapewnienia środków na edukację i szkolenia, aby być gotowy, aby powrócić na scenę, aż pojawi się gotowy do podjęcia. Dlaczego potrzebne są dodatkowe trudności, jeśli jest Bart? Ponieść dobrowolnie poddał się szkolenia i zrozumienia podejście do trudów procesu fotografowania. Jednak był jeszcze dzikie zwierzę, choć pogrążony w środowisku człowieka. Niektóre z jego partnerem na ekranie obawiali początek jego bliskich stosunków, aw niektórych przypadkach musiał uciekać się do używania podwójnych kaskaderskie. Wśród tych, którym udało się z nim pracować były Aleks Bolduin, Steven Seagal, Anthony Hopkins.

Pierwsza kasowym filmem, po którym Bart zyskał uznanie, stał się przygoda rodzina historia „Niedźwiadek”, nominowany do Oscara „”. Mówiła o małym niedźwiadek, który zderzył się z osobą dorosłą ranny niedźwiedź, a także myśliwych, z którymi miał lam. Pomimo zaangażowania innych „zaproszonych” artystów, główną gwiazdą pozostał Barta. Opatrzone w doskonałym zdrowiu i został pokazany na poniższym rysunku – „Biały Fang” dramatu

świecka tożsamość

Niewielu wie, że twarz 70. rocznicy ceremonii najwyższych nagród filmowych Ameryka stała Bart. Wziął na scenę z drewnianym kopercie w nogach, w którym zwycięzcami zostali. Spektakl wyglądał imponująco.

Napięty harmonogram strzelanie, komunikacja z ludźmi, strzelanie adrenalinę dozwolone Bart żyć ciekawe życie. W sile ciężarem powyżej 800 kg, a wysokość około trzech metrów.

Na planie westernu „Wichry namiętności” Barth spotkał się z Bradem Pittem. Według aktora, został uderzony przez jak okrutny Bart był w kadrze i wychowany w życiu codziennym. W 2000 roku Pitt zamierza nakręcić film dokumentalny o nim, ale niedźwiedź umarł.

Medved Bart. Filmografia nietypowy aktor

W trakcie swojej kariery, niedźwiedź odegrała w 14 filmach. Najbardziej znanym z nich jest „na krawędzi”, „Na zabójczej ziemi”, „Zagubieni w nieużytki.”