454 Shares 8858 views

Rosyjski biznesmen Wadim Tumanov kopalnie złota. biografia

W Rosji, wielu ludzi, którzy tworzą historię, że lewy jasny ślad w nim. Przez kohorty wybitnych osobistości i legendarnych postaci obejmują Vadim Tumanov – wielki człowiek o nieugiętej woli. Jego los – to seria fantastycznych zakrętów życiowych, który pokonał ze szlachtą.

Był w stanie odwiedzić nawigatora morskiego statku i więźniów politycznych. Prowadził własną stworzony w dobie legendarnego spółdzielni wydobycia złota Związku Radzieckiego. Uważany jest za utalentowanego i sukcesy przedsiębiorców naszych czasów. Wadim Iwanowicz Tumanov przyjaźnił się z Wysockiego i innych prominentnych figur rosyjskiej kultury.

Rodzina V. I. Tumanova

Urodzony Wadim Iwanowicz pojawił się 1 września 1927 roku w ukraińskiej miejscowości Biały Kościół. Rodzina matki uznano w momencie zamożnej. Matka, osierocony w czasie rewolucji, nie zgodził się na wyjazd za granicę. Postanowiła żyć ze swoim wujkiem.

Ojciec wojny domowej wstąpił do pracowników i Chłopskiej Armii Czerwonej. Walczył na świetlaną przyszłość jako część kawalerii Budionnego, toczyła się na terytorium Azji Środkowej, zaatakowany Basmachi. Wraz z nim był przyjacielem Oleko Dundich.

W roku 1930, jego ojciec Wadim Iwanowicz opuścił służbę wojskową. Przyniósł rodzinę na Daleki Wschód, gdzie był zaangażowany w miastach budowlanych. Rodzice V. I. Tumanova pochowany w Chabarowsku.

Życie osobiste V. I. Tumanova

Handel studiach, otrzyma specjalny ekspert towaru, został wysłany do pracy na Kołymie. Po raz pierwszy z Rimma Vadim Tumanov spotkaniu 31/12/1955, na karnawał noworocznego, które odbyło się w Domu Kultury Susuman.

Pobrali się 14 lipca 1957. W tym samym roku, para zidentyfikowane mieszkania. W 1960 roku rodzina Tumanova syn. Dziecko zostało nazwane po ojcu – Vadim.

W 1964 roku lekarze z rozpoznaniem gruźlicy Rimma zaleca ją do zmiany klimatu. Rodzina przeniosła się do Pyatigorsk. W rodzinnym mieście żony Vadima Tumanova poszedł do pracy w lokalnej telewizji, zajmując stanowisko dyrektora. Włodzimierz Wysocki w 1979 roku przybył do zabierania głosu na stacji telewizyjnej miasta Piatigorsk.

W 1980 roku wszedł Vadim V. Uniwersytetu Moskiewskiego, stał się studentem dziennikarstwa. Nieustanne dążenie do organów ścigania ojca doprowadziła do tego, że V. V. Tumanov wycofała się w głąb siebie.

Silny atak Wadim Iwanowicz Tumanov i jego rodziny zostały poddane w 1988 roku. Po publikacji artykułu Media, skazującego męża, wizyty policjantów KGB i mieszkania, w którym rodzina mieszkała udanych kopalnie złota, Rimma zrezygnował z funkcji dyrektora ołowiu w telewizji.

Biografia Gold Mining

Podczas drugiej wojny światowej nastolatek marzył o karierze przedniej i żeglarz. Podawać jako czternastoletni chłopiec rozpoczął się z chwilą przeniesienia do szkoły elektromechanicznego na wyspie rosyjskim. Stamtąd został przeniesiony do zatoki Zarubino Khasan gdzie znajduje się strefa obrony wybrzeża, gdzie został zapisany w 561-tej odrębnej himvzvoda.

Po przypadkowo wyrządzone szkody Stalina portret na instrukcji politycznych został wysłany, aby odbyć karę Brig Vadim Tumanov. Jego biografia zawiera fakt, i coś podobnego stało się z innymi osobami w czasie. Takie incydenty nie były rzadkością, obywatele sowieccy są bardziej niż płacić za nich.

Nastolatek entuzjastycznie zaangażowany w boksie. Być może to jest następnie zapisywany z surową karę Komsomolec. Za przestępstwo z jego himvzvoda przeniesione do spółki sportowej, jest przypisana do sektora Khasan. Vadim wielokrotnie wyszedł zwycięzcy w meczu bokserskim. Pozwoliło to młody chłopiec, aby dostać się do drużyny narodowej, reprezentujący Floty Pacyfiku.

W 1944 roku rozpoczął studia w kursach pilotów pomyślnie ukończyli ich jednego roku i poszedł służyć jako czwarty oficer na statku „Emelyan Pugaczowa”, które kursowały na ocean w regionie Dalekiego Wschodu, Korei i Chinach. Potem został przeniesiony do statków arktycznych „Uralmash” do pozycji trzeciego partnera.

Życie w obozach Kołymy

W 1949 roku został aresztowany Vadim Tumanov. Był oskarżony o anty-radzieckiej propagandy, skazany i wysłany do odbycia kary pozbawienia wolności w Kołymie. Pokora jest niesprawiedliwa kara oburzony młody człowiek. 8 podjął próby ucieczki z obozu. Defensywnie w ucieczce, że okaleczone strażnika. W okresie nieuprawnionego wydaniu, okradł bank oszczędności. Wskutek Tumanov otrzymała dodatkowego terminu. W sumie dostał 25 lat w obozach.

Vadim ze względu na niepohamowaną naturę miał okazję wędrować obozy rozrzucone na Kołymie, aby służyć część jego kadencji w obozach karnych nauczyć subtelności wydobycia złota w kopalniach i kopalniach. Jego wydobycie społeczności stał się najlepszym zespołem więźniów, wydobycia metali szlachetnych na Kołymie.

W areszcie, Wadim Iwanowicz spotkał się z wielkimi ludźmi. Kołyma jego los przyniósł legendarny nawigator Yu. K. Hlebnikovym, który pokonał pierwszy okres trasy nawigacji pomiędzy Archangielsk i Cieśninę Beringa. Spotkał się w obozach przez M. Gray, później otrzymał tytuł Bohatera Pracy Socjalistycznej. Kołyma Vadim Tumanov spotkał się z Kalinin – genialny gitarzysta ZSRR.

staje się przedsiębiorcą

Sprawa Tumanova zrewidowane w lipcu 1956 roku, został zwolniony. Kiedy został zwolniony, wyjechał do Władywostoku do wypłynięcia na statkach, ale kilka miesięcy później wrócił na Kołymie. Wadim Iwanowicz zawsze opuścić marzenie, aby być marynarza, jego pasją była praca w Goldfields.

On wprowadził wiele innowacji w pracach pomysłów, podniósł wydajność złota górników. Artel pod jego kierunkiem otworzyły nowe pola z bogatych warstw złotonośnego. Do pracy na wstrząsy pracujących pod nadzorem V. I. Tumanova, wielokrotnie przyznawane ślady wyróżnienie i zaszczyt. Jego gang przeszły wyzwanie czerwony sztandar.

A dla wszystkich działań jego sukces pracy staje się jak czerwona płachta na byka, niesamowitym bodźcem dla dziennikarzy i funkcjonariuszy organów ścigania. O Tumanov pisałem artykuły obciążające przerwami podekscytowany sprawy karnej przeciwko niemu i zamknął je z powodu braku dowodów.

Po rozpadzie ZSRR, że wielokrotnie wysyłał listy do pomysłowych propozycji reorganizacji złota sekretarza generalnego ZSRR M. S. Gorbachevu rząd rosyjski prezydent Borys Jelcyn i mera Moskwy Jurija Łużkowa. Jednak inicjatywa utalentowany przedsiębiorca otrzymał żadnego wsparcia, nie wolno mu było przedstawić opracowanych projektów. Oni po prostu skorzystał z biedna, przeniesiono do inwestorów zagranicznych.

Wielkimi przyjaciółmi V. Tumanov

Los jest stale do czynienia z legendarnych Wadim Iwanowicz ludzi. Jego przyjaciele zaczęli S. Govorukhin, Jewgienij Jewtuszenko, L. Monchinsky. Vadim Tumanov – Wysocki siebie (ich pierwsze spotkanie, które odbyło się w kwietniu 1973 roku, stał się śmiertelny). Legendarny poeta, muzyk i aktor poświęcony Tumanov kilka piosenek.

Vadim I. L. Monchinsky i Władimir Wysocki pomógł pracę nad powieścią "The Black Candle". Grafika ukazuje znaczące aspekty świata przestępczego Kołymy. W książce napisał scenariusz do filmu „szczęście”. Zawierał on kawałek biografii legendarnych kopalni złota. Z Evtushenko V. Tumanov zwiedziliśmy obóz, który stał się częścią jego tragicznego losu.

Aby chronić gospodarstwo Tumanova stał Evtushenko i Władimir Ilyukhin. Rosyjski biznesmen wyraził współczucie znanych postaci kultury. Otrzymał wsparcie od L. Filatov, Borovik, G. Komrakova Nadia B., L. Shinkareva i Tikhomirov.

Książka V. Tumanov

W 2004 roku opublikował swoje wspomnienia Vadim Tumanov. „Wszystko stracone – i ponownie zacząć śnie …” – tak zatytułowany ludzi pracy swojego własnego pisarza twarde, ale ciekawe przeznaczenie. W pracy opisanej w życiu ludzi, którzy są skazane istnieć w obozach kołymskich.

książka pamiętnik Vadim Tumanov – żywa historia o tym, jak stworzył największy rosyjski Artel. Mówi o ofiarnej pracy ludzi produkujących złoto dla kraju, unikalnych faktów historycznych, naocznego świadka, który stał się autor powieści.

Mimo zmiennych kolei życia, realizujących V. I. Tumanova otrzymał uznanie ludzi i państwa. Jego Wielu wie, honor i szacunek. Nosi wysoki tytuł akademika.