120 Shares 4786 views

Żona Wladimir Kliczko – najważniejszy tytuł Panettiere aktorka

Wybór zawodu rodziców zrobił dla niej. 8 miesięcy – w tym wieku przyszłej żony Vladimira Kliczko już zakończone pierwsze kroki w swojej karierze aktorskiej. Hayden Panettiere urodziła się w 1989 roku, aby zbudować wspaniałą karierę w telewizji.


Od kołyski do

Jeszcze przed pierwszymi urodzinami, Hayden Panettiere jest podana jako model dziecka w strzelaniu w reklamie. Po raz pierwszy na jej twarzy było dostanie się na łamach różnych publikacjach, a także na plakatach w całym kraju. Nieco później, w potrzebie już na reklamy wyrobów dziecięcych. Więc przyszła żona Vladimira Kliczko obchodzi swoje pierwsze urodziny jako popularnej i popularnego modelu reklamowego w telewizji. Później będzie konsolidować sukces i dojrzewania. 11-letnia dziewczynka podkreślił młody aktor nagrodę za jedną z ról.

I od 23 lat Kobieta nominowany do „Zola Globe”, gdy twierdzi, że jest najlepsza aktorka drugoplanowa za strzelaninę w „Nashville” (TV series). Jest to na pewno powiedzieć, że rodzice jako niemowlę w córką domyślić aspirująca aktorka.

małżeństwo

W ciągu 20 lat była zaręczona z mistrzem świata bokser z Ukrainy. W tym czasie najbardziej znany na świecie bokser był w swoim życiu osobistym jest on znany jako zatwardziałego kawalera. Ale w 2013 roku, 4 lata po zatrudnieniu, cały świat będzie wiedział, imię żony Vladimira Kliczko. Przyszli małżonkowie uporczywie doświadczył ich połączenia przed legalnie zawrzeć pełnoprawnego małżeństwa. Za pierwszym razem po ślubie Hayden ledwo daje powód do mediów, aby porozmawiać o sobie.

Vladimir kariera w sporcie przypomina solidny biznes bez ryzyka i wstrząsów, on pewnie i przewidywalnie wygrał wszystkie rywalki. W boksie, nie tylko do niego mocno naklejane epitet „nudny”. Jego zachowanie hodowane na konferencjach prasowych i mierzone w stylu walk mówiąc denerwujące uczucie głodny publicznego.

Poza sportowca pierścienia omija wszystkie ciemne strony bogactwa i sławy. Nic wspólnego z narkotykami lub alkoholem. I zdaje się, że jest mało prawdopodobne, Vladimir umożliwić jego żona zachowuje się inaczej. Jeszcze przed gwiazdą ekranie telewizora nie było czarne paski, chyba najbardziej skandal w prasie o tym – to jest dziewczyna w ruchu na rzecz ochrony delfinów.

Rodzina jako tyłu

Później, Vladimir w dwóch kolejnych porażkach poleciał z boksu olimpijczyk i jego młoda żona miała możliwość sprawdzenia się w roli wsparcia męża. Zanim ona bardziej od małżeństwa niż przynosi. Bez wątpienia, były mistrz była przydatna wsparcie Hayden. Cały świat sportu będzie pamiętał, jak żona Vladimira Kliczko zegarki swoją porażkę i stara się wspierać. zainteresowanie mediów w tej pary znacznie ożywił narodziny córki. Dziewczynka o imieniu Kaya Evdokia na przykładzie mojej matki od pierwszych miesięcy przyciąga wiele uwagi. Ale jeśli Hayden w pewnym sensie, paradował z ciągłym strzelaniu w reklamie, ona sama ma coś, wręcz przeciwnie, ukrywając swoją córkę.

Para ukryła dziecko i od publiczności oko i obiektyw. Paparazzi długo, aby dostać się do wybitnej córki wielkich bokser i gwiazda telewizyjnych ekranów. Jedynie 2-letniego dziecka pokazany w całej okazałości w ramionach matki. Sam Hayden postanowił złożyć go. Pod zdjęciem Wladimir Kliczko z żoną i córką szybko zebrał entuzjastyczne recenzje w internecie.

Hayden przynosi pecha? Czy nie?

Według bliskich przyjaciół, w tym jego brat Vitali, żona Vladimira Kliczko to jego niezawodny tylny w życiu. Jednak prasa i krytycy sportowe omawiają historię katastrofalny wpływ Hayden na jego formę fizyczną. Wśród innych rzekomych przyczyn urazu związane z jego mistrz małżeństwa. Podobno aktorka kapryśna na początku małżeństwa do ukraińskiego mistrza wytrząsa zaufania.

Ale bardziej właściwe analitycy w świecie sportu doskonale zdają sobie sprawę, że czarny pas w karierze Kliczko nie przyszedł, aby wziąć ślub, a wraz z nową generacją rywalami. Młodsze i bardziej utalentowani sportowcy zrobić teraz to zbyt silną konkurencję w boksie zawodowym.

W każdym razie, rodzina Kliczko samopoczucie nie jest w niebezpieczeństwie, a nawet po opuszczeniu pierścień para musi przejść przez wiele bardziej przyjemne chwile. Jest teraz jasne, że dla ludzi takich jak Wladimir Klitschko, żona, dzieci i wartości rodzinnych są priorytetem w moim życiu. Teraz kochająca żona, aby w pełni cieszyć się dorasta córkę, która odziedziczyła po ojcu zdolności do sportu i jego 2 lat stały bezpiecznie na nartach.