290 Shares 6290 views

Strizhenov córka – Anastasia i Alessandro. Informacja o rodzinie Strizhenov

Rodzina Strizhenov jest jedną z manifestacji w świecie rosyjskiego show-biznesu. Znani rodzice zawsze są omawiane w prasie tylko na pozytywne strony. Ich piękno-córka również nie poszedł zauważony. Co ciekawe rzeczy dzieją się w życiu dzieci gwiazd, omawianych w tym artykule.


Strizhenovy

Struktura Strizhenov rodzina składa się z czterech członków. Matka, ojciec i dwie córki. Strizhenovy dzisiaj standard w idealnej rodziny.

  1. Papież Aleksander – 48-letni aktor teatru i kina. Próbuje swoich sił w kierowaniu i pisania skryptów. W tym czasie ukończył Moscow Art Theatre School. Pracuje w teatrze Antona Chehova. Jest również aktywnie pracuje w telewizji. Jego filmografia dwadzieścia obrazów z różnych gatunków. Najbardziej charakterystyczną z nich są „Państwo Counselor”, „Love-marchewka”, „Pijany mocny.”
  2. Mama Kate – sorokadevyatiletnyaya rosyjska aktorka i prezenterka telewizyjna. Od 1991 roku, Catherine odcinek jest przeniesienie „dzień dobry”. Ma ponad dwadzieścia ról filmowych. Katarzyna jest teraz zaangażowany w wielu programach telewizyjnych, takich jak „nimi a nami” i „Czas pokaże.”
  3. Córka Anastazja – był wykształcony w Wielkiej Brytanii. Media aktywnie dyskutowane, że najstarsza córka Strizhenov powodzeniem poślubiła finansista, a teraz mieszka z nim w Nowym Jorku.
  4. Córka Sasha – uczennica klasy z matematycznego i ekonomicznego stronniczości. Mimo młodego wieku, Strizhenov córka jest bardzo popularne w sieciach społecznościowych. Dziewczyna 17 lat. Jej hobby – gimnastyka i taniec, także Strizhenov córka wielokrotnie świeciły w filmie.

Rodzice kochają historię

Zależność między Katarzyna i Aleksander, jak w opowieści o wielkiej Szekspira, urodzony w bardzo młodym wieku. Teraz wydaje się to niemożliwe, ale w pierwszym spotkaniu czternastolatka Kate nawet nie zwrócić uwagę na chłopca Sasha, który również nie dyszała w jego klatkę piersiową. Przedstawiamy je zrealizować na miejscu film „Lider”, gdzie dwóch nastolatków zostało odgrywa ważną rolę. Po krótkim okresie czasu między mężczyzną a kobietą nie było współczucie. Aleksander zaczął wyglądać pięknie dla kochanek daje jej kwiaty i komplementy. Cztery lata później, para związek zawiązany węzeł. Rok później, córka Anastazja urodziła się w rodzinie z młodych aktorów. Córka Strizhenovyh Aleksandra urodziła się zaledwie 12 lat po narodzinach siostry. Popularność na całym świecie i miłość publiczności przybył do pary po pojawieniu się para w telewizji jako prezenterów telewizyjnych. W tym czasie były one pierwszym i jedynym para, która wyszła z powietrzem. Jakiś czas później, ich miłość wydaje się być tylko coraz silniejszy. Katarzyna błyszczy na ekranie, a Alexander jest bardziej skoncentrowany na narracji. Kochający mąż zawsze znajdzie się w jego obrazach dla drogiej żony. Według jego żony, w czasie małżeństwa, byli pewni, że chcą żyć przez całe życie razem. Wiele lat minęło, a ich pragnienie tylko rosła w siłę.

Owocem miłości – Anastasia

Strizhenov pierwsza córka, Anastazja urodziła się w 1988 roku. Rodzice byli nieskończenie szczęśliwy i próbował owinąć natywną tworzenie miłością, uwagą i starannością. W odniesieniu do dóbr materialnych, to nie Strizhenov córka (na zdjęciu poniżej) otrzymał wszystko, co najlepsze.

Po ukończeniu rodziców szkół wysłać córkę na studia do USA, a następnie w Wielkiej Brytanii. Rodzice dali jej córeczka prestiżową wykształcenie. Wierzą również w sukcesie Anastasia w budowaniu kariery. New York otwarty dla dziewczynek są nie tylko perspektywy zawodowe, ale także przedstawił prawdziwą miłość. W 2008 Anastasia spotkał miły facet, a teraz także wysoko płatną finansista Piotr Gerashchenko. Zależność między dwojgiem kochanków opracowali bardzo ładnie. Rodzice poparli zjednoczenie. W rezultacie, 09 sierpnia 2013 Strizhenov córkę za mąż. Zdjęcia z imprezy umieszczone na. Impreza była bardzo poruszająca i luksusowe. Młoda ślub w świątyni Matki Boskiej. Przeniesienie nowego męża na białym „Rolls-Royce”. Uroczystości odbyły się w restauracji nad jeziorem.

Owocem miłości – Alexander

Strizhenov druga córka urodziła się w 2000 roku. Mimo marzeń o pary o losach chłopca dała mu drugą córkę. Nazwa dziewczynki nadano na cześć papieża – Alexander. Rodzice nauczyli dziewczynę do pracy nad sobą od najmłodszych lat. W wieku trzech, Aleksander zaczął gimnastyka Irina Viner. Następnie Sasha zafascynowany tańce "todes" show-baletu. Dziewczynka w filmach i działa na każdy model pokazuje.