192 Shares 6426 views

Bulavinov Vadim Evgenevich: biografia i ciekawych faktów z życia

Bulavinov Vadim Evgenevich urodził się w 1963 roku. Miejsce urodzenia – miasto Gorki. Rodzina żyła skromnie. Ojciec w tym czasie pracował w zakładzie inżynierii, gdzie znajdował się hutnik. Matka przyszłej polityki do pracy w zakładzie dla dzieci. Jako syn klasy robotniczej, po szkole chłopiec idzie na studia w liczbie GPTU 5. Po studiach znajdzie pracę w fabryce „Red Sormovo”, który dostaje się miejscem monterów w montażu i spawania sklepie.


patrząc się

W 1982 Bulavinova zredagowany. Raz w oddziały czołgów, jest on na dwa lata, został awansowany do stopnia starszego sierżanta firmy. Po powrocie ze służby wojskowej Vadim znów pracuje w fabryce. Ale rok później postanowił opuścić ślusarza pracy i spróbować swoich sił w innej kariery. Bulavinov staje się pracownikiem prywatnej ochrony obszaru ATC Gorkiego i równolegle do absolwentów korespondencji Instytutu All-Union of Law (Wydział Prawa, Wydział wieczorem).

Według autobiografii Bulavinov Vadim Evgenevich jednocześnie otwiera własną działalność. W tym czasie miał już rodzinę, która miała być egzekwowane. Jak dziwne, jak się może wydawać, młody człowiek nie ma nic, a szycie, jak i na poziomie zawodowym, najpierw sam, a następnie wpisując pracowników.

W sprawiedliwości należy zauważyć, że połączenie w służbie służb bezpieczeństwa z rzeczą szycia co najmniej dziwne. Ale dwa fakty odbywać się w oficjalnej wersji biografii polityka.

W 1990 roku otrzymał dyplom prawnika, a według niego, w jednym z pięciu studentów nazywany najlepiej na kursie, został zaproszony do bardzo prestiżowego miejsca do pracy. Ten Obwód niżnonowogrodzki Bar Association. Tam pracował przez trzy lata, zdobywając bezcenne w tym czasie doświadczenia zawodowego.

Początki kariery politycznej

Wspinaczka polityczne Olympus rozpoczął 12 grudnia 1993, kiedy Bulavinov był przewodniczący zastępca Dumy Państwowej. Jego zwycięstwo wybory były dość nieoczekiwane, więc zawodnicy szybko przedstawić zestaw wersji, według której wyniki wyborów są wynikiem pewnego rodzaju nielegalnej działalności. Jednak najbardziej prawdopodobne, Bulavinov Vadim Evgenevich, którego biografia jest pełen sprzecznych faktów, udał się do Dumy, oczywiście, nie bez pomocy swoich członków zespołu i sponsorów.

Główne obszary działalności Bulavinova w Dumie Państwowej pierwszej kadencji można nazwać udział w Komisji Budżetu i Komisji Spraw Zagranicznych, przynależności do grupy „stabilność”.

Załamanie w wyborach 1995

Kampania wyborcza w Dumie, która rozpoczęła się w 1995 roku, nie zrobił nic złego Vadimu Evgenevichu obiecuję. Zaczął działać na już testowanego systemu, który został z powodzeniem używany w pierwszych wyborach. Stał często przychodzą do Niżnego Nowogrodu, wykazując bliskość ludzi. Zasług, to najczęściej wymieniane uczestnictwo w działaniach mających na celu finansowanie rozwoju i budowy WIG. Również obiecał zrobić wszystko, co możliwe, aby budżetu federalnego przyznanych środków na budowę cyrku.

W tych wyborach stracił prawie 21 000 głosów i obiecujący młody Olga Beklemischevoy.

Udział w wyborach gubernatora

Odzyskania utraconego terenu nie działa od razu. Bulavinov Vadim Evgenevich opowiedziała się dopiero po roku. Wygrał wybory w radzie miasta, został przewodniczącym Komisji samorządu.

Następnie dalej rozwijać się po drabinie kariery szybko wszedł do polityki. Jako właściciel firmy telewizyjnej „HH-Network”, Vadim był w stanie dostosować się bardzo popularnym telewizyjnym do własnych celów politycznych. To właśnie w tym czasie przygotowywał się do wcześniejszych wyborów szefa regionu Niżny Nowogród, w których Bulavinov postanowił uczestniczyć. Wygrywa, oczywiście, nie wygrał, ja byłem na trzecim miejscu, ale o nim i jego programu politycznego, dzięki potężnej kampanii, nadawanych na tej samej „HH-Network”, było poznanie wszystkich mieszkańców regionu.

W wyborach do Dumy Państwowej w 1999 i Bulavinov Beklemisheva odwrócone. Teraz wiodącej pozycji zajmowanych Vadima, wynikające ominąć konkurenta o 29 tysięcy głosów. O ile w okresie do fotela zastępcy, brał czynny udział w tworzeniu i eksploatacji „Zastępca Ludowej”, gdzie był pierwszy zastępca przewodniczącego. Był również członkiem komisji spraw międzynarodowych Dumy. I najważniejsze: to jest w tym okresie Bulavinov staje się powiernikiem Władimira Putina, w ramach przygotowań do wyborów prezydenckich w 2000 roku.

Burmistrz Niżnym Nowogrodzie

29 września 2002 Bulavinov staje burmistrz Niżnym Nowogrodzie. Dołącza on do partii „Jedna Rosja” w 2004 roku. I 16 października 2005 roku zostaje ponownie wybrany na drugą kadencję.

Spędził jako burmistrza 8 lat, aw październiku 2010 roku, kiedy jego moc jest po prostu zbliża się do końca, Bulavinov zaangażował się w przypadku nadużycia władzy. Chodziło o łamanie programu finansowania w budowie „Fiction” centrum handlowego. To z tego powodu, że jest ona w wyborach burmistrza, który w tym czasie miał być wybrany spośród deputowanych Dumy Miejskiej, stracił poparcie ówczesny gubernator Walerij Szancew. Bulavinov Vadim Evgenevich, odbiór, który obecnie zajmowanych przez nowego burmistrza Olegom Sorokinym, zastępca pozbawiony mandatu

Dziś …

Grudnia 2010 r Bulavinova oznaczony przez fakt, że przez przypadek, znów otrzymała mandat deputowanego Dumy Państwowej, obecnie piątej kadencji. Fakt, że z powodów osobistych, członek partii „Jedna Rosja” Valery Kornilov przedwcześnie opuścili mandatu parlamentarnego, który również wziął Bulavinov.

W 2011 roku został ponownie wybrany do Dumy Państwowej (szósta zwołanie), którą jest do dziś.

Nie tak dawno temu, a mianowicie w lecie 2014 roku, cała elita polityczna nie jest zbyt stronniczy omawiane zachowanie Bulavinova zastępcę. Fakt, że w dniu 17 czerwca, poleciał samolot z Alicante do Moskwy. Kiedy samolot wylądował na lotnisku Domodiedowo, wysokiej rangi pasażerowie nie mogli zostawić go, bo był pijany i po prostu zasnął. Członkowie załogi próbowała obudzić zastępca, ale bezskutecznie. Dlatego wezwał na pomoc policjantów, którzy eskortowali Bulavinova budzony do kliniki. Tam wreszcie przyszedł, po pewnym czasie na własną rękę opuścił lotnisko i poszedł do domu.

Bulavinov Vadim Evgenevich: dzieci

Były burmistrz Niżnym Nowogrodzie ma czworo dzieci. Muszę powiedzieć, że różnica wieku mają znaczne. Najstarszy syn Eugene ma długo prowadzić samodzielne życie, zaangażowana w działalność handlową. Julia córka jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Niżnego Nowogrodu Państwowego imienia N. I. Lobachevskogo. Starałem się jako DJ w nocnym klubie Dolny Nowogród. Ma dwójkę dzieci z pierwszego małżeństwa.

żona Bulavinov Vadim Evgenevich za (drugi), która jest znacznie młodszy stał się ojciec dwukrotnie. Jesteśmy para dwa wspólne synowie 2008 i 2011. urodzeń.