386 Shares 3231 views

Polski prezydent Leh Kachinsky: biografia, działalność polityczna

Jedna z postaci politycznych współczesnego społeczeństwa europejskiego, bojownik o demokrację i sprawiedliwość był ukochany Prezydent RP – Leh Kachinsky. Niestety, jego kariera jako polityka nie była łatwa, a przedwczesna i tragiczna śmierć była prawdziwym szokiem nie tylko dla kraju, ale także dla ogółu społeczeństwa. Spróbujmy przeanalizować jak było katastrofie lotniczej pod Smoleńskiem. Śmierć Leha Kachinskogo stał się dla wszystkich wielkim ciosem.

informacje biograficzne

Leh Kachinsky urodził się w stolicy Polski (Warszawa) 18 czerwca 1949 roku w rodzinie postępowych przywódców i działaczy. Mój ojciec był inżynierem i brał udział w II wojnie światowej, a jego matka, filolog, był aktywnym uczestnikiem powstania 1944 roku w Warszawie. Lech nie był jedynym dzieckiem w rodzinie, w rzeczywistości, miał brata bliźniaka Jarosława.

formacja

Leh Kachinsky zawsze był sumienny i pracowity, ukończył szkół średnich, aw 1966 roku dołączył do wydziału prawa i administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Po pięciu latach z powodzeniem ukończyła, a rok później otrzymał tytuł magistra. Aktywny młody człowiek nigdy nie siedział, zawsze zaangażowany w życiu uniwersytetu i miasta, wyznaczać cele i je osiągnąć. Tak więc, po kilku latach doktoratu i wkrótce awansował na profesora.

kariera polityczna

Kariera polityczna przyszłego Prezydenta RP rozpoczęła się w murach Uniwersytetu Gdańskiego, w ramach komitetu roboczego. W tym czasie (1977-1978 lat), to tzw podziemna opozycja antykomunistyczna. Leh Kachinsky zawsze bronił ich interesów i pomagając innym zrobić to, to nic dziwnego, że został mianowany doradcą komisji „Strajki w Gdańsku.”

We wczesnych latach 80-tych, gdy stan wyjątkowy został wprowadzony w całym kraju, był więziony prawie cały rok. Ale to nie złamać bojownika o sprawiedliwość, ale wręcz przeciwnie, wydaje się, że dał wiarę, że może on zmienić kraj na lepsze. Być może to było wtedy, i miał plan na budowę swojej kariery politycznej i wniebowstąpieniu do kraju zwierzchnictwo, ponieważ tylko w ten sposób może być przydatna dla społeczeństwa i osiągnięcia sprawiedliwości.

Przez długi czas był Minister Sprawiedliwości, był na czele BBN (pod Prezydenta RP). W 2001 roku wraz z bratem stworzył i kierował partię o nazwie „Prawo i Sprawiedliwość” W rzeczywistości, te dwa słowa stały się mottem i podstawowy wektor ruchu tej siły politycznej, która jest tylko rok zaowocował Lech, najpierw na stanowisko prezydenta Warszawy, a po 4 lata – do prezydentury kraju. W 2005 roku świat dowiedział się „Leh Kachinsky – Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.”

Podstawowe postawy i wartości

Nowy prezydent Polski wzywał do demokracji i silnie bronione, ale jednocześnie stara się powrócić do życia publicznego i na początku chrześcijańskiej moralności starożytnych przodków. Tak więc, jako burmistrza, jest on nie tylko otwarcie sprzeciwia małżeństwa osób tej samej płci i mniejszości seksualnych, ale również wielokrotnie zakazała posiadania takich parad w Warszawie. Kaczyński, prezydent mówił również przeciwko aborcji i eutanazji, ale jednocześnie obsługiwane kary śmierci jako środka przymusu dla niebezpiecznych przestępców.

Wielu uważa, że po wyborach stan przejął od więcej niż jednej osoby, ale cały mecz dla Kaczyńskiego. Nie jest to zaskakujące, ponieważ brat był zawsze tam, co jest nie tylko odpowiedzialny za liczby partii politycznych w Senacie, ale w przyszłości stać się nawet premier.

W dzisiejszym społeczeństwie europejskim rysunku Kaczyńskiego wielu uważa dość niejednoznaczne. Wynika to głównie z powodu napiętych stosunków z Federacją Rosyjską z powodu tragedii w Katyniu i budowę gazociągu bałtyckiego. Ponadto, ważnym czynnikiem w ocenie polityki niejednoznaczności Kaczyńskiego, prawdopodobnie służył jako ich oceny działalności Federacji Rosyjskiej podczas wydarzeń w Osetii Południowej, a także jako wyraz głębokiego poparcia dla rządu gruzińskiego.

Jest możliwe, że udział w działaniach politycznych Kaczyński grał czasu podpisania Deklaracji z 2008 w sprawie przyjęcia Ukrainy i Gruzji do NATO. Ponadto Lev Kachinsky zatwierdziła rozmieszczenie w Polsce systemów obrony przeciwrakietowej, które doprowadziły do nieporozumień ze strony Federacji Rosyjskiej. W tym czasie, Dmitrij Miedwiediew wyraźnie obiecał, że Rosja znajduje się na terytorium systemu kaliningradzkiego „Iskander”. A kto umiał umrzeć kilka lat później Leh Kachinsky. Samolot katastrofa, w której cała elita kraju weźmie udział, był kompletnym zaskoczeniem.

tajemnicza śmierć

Rankiem 10 kwietnia 2010 roku nie było straszne katastrofy pod Smoleńskiem. Śmierć Leha Kachinskogo była prawdziwa tragedia. Na pokładzie, oprócz Prezydenta RP, było jeszcze 95 osób, w tym jego żona i „końcówki” państwa (posłowie i senatorowie). Niestety, nie jedna osoba nie może przetrwać.

Według oficjalnych danych, samolot rozbił się w odległości zaledwie 300 metrów od pasa startowego lotniska wojskowego Federacji Rosyjskiej – Północ. Oczekuje się, że z nieznanych powodów, w warunkach bardzo słabej widoczności ze względu na płaszczyźnie mgławicy został skierowany do ziemi i podejście boli drzewa, i to było przyczyną jego upadku. Niemal natychmiast, rosyjski prezydent został zobowiązany do utworzenia grupy, zbadać przyczynę katastrofy Leha Kachinskogo.

Jako świadkowie podano, pożar lub jakikolwiek inny ogień nie był na pokładzie. Ale siła uderzenia samolotu podczas upadku była tak wielka, że w pewnym momencie spojrzał w górę ogon samolotu, nie pozostawiając szans uratować pasażerów.

Katastrofa lotnicza pod Smoleńskiem

Wygląda to dość tajemnicza katastrofy doszło na lotnisku Północnej. Być może z tego powodu śmierć Leha Kachinskogo stał się najbardziej dyskutowane incydent. W tej katastrofy miał więcej pytań niż odpowiedzi. Publiczność była na straty, jak to mogło się w ogóle, a co lub kto faktycznie stał za katastrofę: tragiczny zestawu okoliczności lub starannie zaplanowanej akcji?

Według oficjalnych danych, samolot niosący polskiego prezydenta nie otrzymała pozwolenie na lądowanie. W tym dniu, na lotnisko South był jeszcze zamknięty. Załoga wielokrotnie zaleca gruntów w Mińsku lub Moskwie, ale pomimo tego, zarząd spełnił kilka podejść go w pobliżu lotniska w Smoleńsku. nastąpiła katastrofa.

W świetle obecnej niekorzystnej sytuacji, lądowanie samolotu, który wiózł pierwszą osobą w kraju, planuje przeprowadzić na pasie startowym lotniska miasta Smoleńsk „Siewiernyj”. Według mieszkańców miasta, lotnisko jest dość stary strategiczny obiekt wojskowy to dawno nie działa. Jednak jest tu po odmowie śledzić próba prezydenta do lądowania statek został złożony do proponowanej ceny.

Według „niektórych” ludzi, to lotnisko jest naprawdę w „limbo” państwa. Wśród pracowników, którzy brali udział w służbie lotniska, wzięło udział tylko kilku pracowników, którzy byli zaangażowani w utrzymanie pasa startowego w dobrym stanie. Według nich, pomimo faktu, że lotnisko znajduje się w bliskiej odległości od miasta, do tego zespołu bardzo rzadko usiąść samoloty. I upoważnieni przedstawiciele Federacji Rosyjskiej Ministerstwa Obrony w oświadczeniu podkreślił, że lotnisko jest sprawny i działa prawidłowo. I to jest w tym lotniska Leh Kachinsky poleciał w 2007 roku, aby odwiedzić miejsce pamięci Katyń.

pogrzeb

W ten sposób zginęło Leh Kachinsky (zdjęcie ciała, nie możemy publikować z oczywistych względów). Ale w procedurze pochówku mediów została pokryta kompleksowo. I co ciekawe. Patrząc na zdjęcia z procesji pogrzebowej zdecydowanie uczucie deja vu. Jak to jest, że takie Kaczyński zginął, ale miał podobne, jest wśród procesji pogrzebowej? Jest to jego brat bliźniak.

Dane historyczne: analiza efektywności TU-154

Przyjrzyjmy się, dlaczego śmierć Leh Kachinsky? katastrofy lotniczej, która miała miejsce nad Smoleńskiem – wzór lub zbieg okoliczności? W niektórych czytelników może być subiektywna opinia co do powodów, dlaczego nie był upadek samolotu. Jednak nie należy liczyć na absolutną niezawodność tych maszyn. Od czasu tych samolotów w 2001 roku wraz z serią wypadków. Przykładem jest th 2001, gdy zarząd obok z Teheranu do Erewania, rozbił. Według ostatecznych danych z badania, zabijając wszystkich 153 osób, a według ekspertów przyczyną katastrofy był błąd pilota.

Kolejny trzask trzy powietrze miało miejsce w 2001 roku. Według badania zmarło 145, 136 i 78 osób, w tym członków załogi. Jednocześnie, zgodnie z news ticker, przyczyną upadku samolotu w dwóch przypadkach był błąd załogi i pilotów, a tylko w jednym przypadku katastrofie było ze względu na fakt, że ten ostatni został rzekomo uderzony przez pocisk podczas wojsk ćwiczeń.

W 2002 roku były dwa samoloty katastrofy. Pierwszy z nich wystąpił, jako opinii biegłego, z powodu usterki technicznej. Ale drugi katastrofy doszło, najwyraźniej z powodu błędu lub automatyki samolot kontrolerów, ponieważ nie było starcia z „Boeing” na wysokości 12000 metrów.

Przed tym, można powiedzieć, katastrofą 154. Over, z wyjątkiem sytuacji, która miała miejsce podczas lotu start 24 sierpnia 2004 r. W tym momencie na pokładzie samolotu w powietrzu od linii lotniczej „Syberii” i „Wołga – Aviaekspress” niemal równocześnie pracował dwa ładunki wybuchowe, które są na pokładzie, pasażerowie samobójstwa. W wyniku wypadku, wszyscy pasażerowie zabito (odpowiednio 46 i 44 osób).

W 2006 roku, w związku z wejściem do Thunderhead spadł na pokładzie Tu-154, przeprowadzenie lotu Anapa – Sankt Petersburg. Po samolot udał się spod kontroli, udał się do płaskiego korkociągu i rozbił się. Zginęli wszyscy pasażerowie lotu (169 osób, z których 49 dzieci i 10 członków załogi).

Oczywiście, kwestia smoleńskiej katastrofie lotu jest nadal otwarte, a także sposób, w jaki umarł Leh Kachinsky. Katastrofa na wynikach uzyskanych przez pierwsze informacje, takie jak doszło z winy pilotów. Odnosi się wrażenie, że Tu-154 posiadają wystarczających kwalifikacji pilotów i po prostu „nie można” latać na tych maszynach, ponieważ wszystkie katastrofy stało się z winy załogi. A może to zarządzanie samolot jest dość trudne do prostych pilotów lotnictwa cywilnego mógł latać na nich? Trzeci punkt, który może być głos – to jest możliwe, że wyposażenie statku powietrznego nie wystarczy praca z nieodłącznym jej algorytmów sterowania, lub są one nieskuteczne w sytuacjach krytycznych.

Pamięć narodu

Nie myśl, że ludzie, nawet inny stan, gdy zapomniał polityk i lider Polskiej. Cztery dni po katastrofie, która nastąpiła tam była ulica nazwana Leha Kachinskogo na Ukrainie. zatem Odessa wyraziła kondolencje katastrofy i hołd przywódcy państwa polskiego. Nie trzeba dodawać, że nie był ostentacyjny działanie i niemal jednomyślna decyzja Rady Miasta Odessa Deputowanych, który był wspierany przez głosy zwykłych obywateli – mieszkańców miasta.

Najnowsze wiadomości

Do tej pory temat jest istotne, ponieważ nie ma żadnych ostatecznych wniosków na temat przyczyn śmierci pierwszych osób państwa. Co odzwierciedla sytuację w wiadomościach? Leh Kachinsky (2015 th – to piąta rocznica śmierci prezydenta) rozbił się pod Smoleńskiem. Nikt nie przeżył. Jednak polski rząd nadal zbadania przyczyn wypadku. Nie wszystko odbywa się na podstawie badania i nie wszystkie wnioski co do przyczyn. Według oficjalnych informacji, Polska kolejnych sześć miesięcy przedłużyła śledztwo w tej tragedii, oddanie ostatecznej zapowiedź przyczyn katastrofy lotniczej w dniu 10 kwietnia 2016 r.

Z drugiej strony, najbardziej wzruszającą „dotknięcia” dochodzenia, oficjalni przedstawiciele państwa polskiego twierdził, że ich zbycie nie została jeszcze odebrana dodatkowych ekspertyz uczestniczących w badaniu tej tragedii.

Strona polska oficjalnie poinformował, że zebrano już 650 tomy materiałów o katastrofie, noszenie otwartej i 120 tomy materiałów dostępne dla wąskiego kręgu, t. E. Top secret.

Oficjalna konkluzja

Oficjalna konkluzja nie można nazwać wyjątkowy. W rzeczywistości, nie ma zgody na jaki nastąpił zgon Leha Kachinskogo. Na pewno warto wydają się wierzyć, że wypadek nastąpił w sposób losowy, a nie opozycja nie miała na sobie. Analiza różnych źródeł i opinii nigdzie wskazuje, że w rzeczywistości może być tło polityczne do wystąpienia sytuacji. Tak, wiele nie wiadomo. Wyjątkowy lot z pierwszych osób państwa, zaprzeczenie awaryjnego lądowania na lotnisko na lotnisku bez opieki … Ale katasrofa i rzecz w tym, że nie jest zwyczajne. Kto wie, być może to jest tak uzgodnione w tej samej godzinie na gwiazdy na niebie. Poczekajmy do 10 kwietnia …