229 Shares 6853 views

Irina Chadeeva i jego wspaniałe desery

Irina Chadeeva jest znany rosyjski bloger kulinarny i autor książek o pieczeniu. To lokuje swoje proste i niedrogie recepty w Internecie pod nazwą Chadeyka. Jeśli zastosujemy się do zaleceń autora, desery zachwyci każdego właściciela. Ponadto, Irina Chadeevoy receptury opracowane zgodnie ze standardami państwa.

Jak stać się blogger Irina Chadeeva

Chadeeva kształcił się w Instytucie Lotnictwa w Moskwie po nazwie S. Ordżonikidze. Przez kilka lat pracowała w telewizji jako dziennikarz. W 2006 roku Irina opanował aktywność blogowania. Stało się to w dniu, kiedy jeden z jej wirtualnymi przyjaciółmi chciał upiec ciastka, ale nie wiem, który przepis wybrać. Chadeyka wspólny szczegółowy opis przygotowania tego deseru „Live Journal” na swoim blogu. W krótkim czasie po tym Irina Chadeevoy recepty zaczęły korzystać z wielu gospodyń domowych. Gdyby mieli pytania, Chadeyka natychmiast reagować. Ze względu na ten krótki czas później blog stał się powszechnie znany.

Ponadto, Irina Chadeeva jest autorem kilku książek kucharskich. Gospodyni nabyć je nie tylko na własny użytek, ale również jako prezent dla swoich przyjaciół, krewnych lub znajomych.

Książki Irina Chadeevoy

Pierwsza książka została opublikowana w 2009 Chadeevoy, który był nazywany „Pies i coś jeszcze …”. Książka zawiera najlepsze przepisy na pieczenie. W książce Irina otworzył kulinarne sztuczki i sekrety, które mogą pomóc Ci przygotować wspaniałe dania.

2011 został oznaczony przez uwolnienie Chadeevoy książce „Pies i coś więcej … 2.” Kilka miesięcy później, po zbiór receptur została opublikowana i zalecenia, które nazywano „Miracle pieczenia” i miał dziecko zorientowanych.

W 2012 roku świat zobaczył dwie kolejne książki kucharskie: „Wszystko o ciasto” i „wyrób piekarski według GOST. Smak dzieciństwa”. Pierwsza edycja składała się z najlepszych książek receptur 2009. Ale druga książka zawiera zalecenie dotyczące przygotowania potraw czasach sowieckich. Opisy te powinny doprowadzić go do współczesnych warunków, które mogłyby spowodować Irina Chadeeva. Przepisy GOST pozwolono na powrót do dzieciństwa i pozwalają poczuć niebiańskie desery smak czasie.

Po 3 więcej opublikowanych książek:

 • "Pirogovedenie – 60 receptur wakacje" (2014).
 • "Pirogovedenie dla początkujących" (2015).
 • „The Big Book. Sztuka doskonałego tortu „(2015).

Poniżej znajduje się szczegółowy opis przygotowania niektóre z kulinarnych, takich jak mleko marshmallows „Birda” soczyste i ciasto. Przepisy GOST od Irina Chadeevoy zapewnić niezrównane rezultaty jeśli gospodyni będzie ściśle stosować obniżoną technologii.

Zephyr: jakie są niezbędne składniki?

składniki:

 • biały jajko – 1 szt;
 • puree z jabłek – 250 g;
 • Cukier – 725 g;
 • Cukier waniliowy – 15 g;
 • Agar – 8 gramów;
 • wody – 160 g;
 • Cukier puder.

Jak gotować marshmallows?

Irina Chadeeva zaleca następującą procesu przygotowania:

 1. Wlać agar określonej ilości zimnej wody i pozostawiono na 30-60 minut. Po umieścić na kuchence i doprowadź do wrzenia. Gleanings zagęszczacz powinien zostać całkowicie rozpuszczone. Bez zdejmowania z ognia, dodać 475 g cukru. Po gotowaniu, nadal gotować przez pięć minut. Mieszanina do wytwarzania musi być stale mieszając. Masa musi być doprowadzona do stanu, w którym na łopatki podniesiony syropu przeciągnie cienkie nici. Po tym charakterze zdjąć z ognia i pozostawić do ostygnięcia na krótki czas zawartości.
 2. Weź dużą miskę. Leżał w jej puree. Dodać cukier (wanilia oraz pozostałych normalny) i połowę jaja. Mieszaninę pokonać przy użyciu mieszalnika lub miksera. Wprowadzić więcej połowę białka i miesza się z dużą prędkością, aż masa staje soczysty i grubości.
 3. Ostrożnie zalać gorącą (ale nie wrzącą) Syrop, nadal śmigać stale. Mieszać przez kilka minut, aż konsystencja masy nie będzie przypominać bezy.
 4. Następnie musimy działać bardzo szybko. W rzeczywistości w produktach zawierających agar-agar, procesów stabilizacji rozpocząć się jeszcze w temperaturze 40 ° C powinien przesunąć uzyskaną masę w upakowanym kornetik otsadit marshmallows i pergaminu. To wymaga dużo miejsca, jak to będzie około 60 zefirinok.
 5. Marshmallow zostawić do zestalenia się w temperaturze pokojowej. Po upływie 24 godzin, produkt stabilizuje się, a jego powierzchnia staje się cienka skórka cukru. Po tym następuje marshmallow posypane cukrem pudrem i sklejenie połówek parami. Ich zasady są dość lepkie, więc produkt zostanie dobrze ustawiony.

Jeśli gospodyni będzie postępować zgodnie z wytycznymi i przestrzegać tych proporcji, marshmallows uzyskać delikatne i przewiewne, mówi Irina Chadeeva.

Ciasto autor słynie z niezwykłego smaku. Aby to udowodnić, że jest konieczne, aby przygotować soczyste receptury , które są przedstawione poniżej.

Juicy: Jakie składniki są potrzebne?

Składniki na ciasto:

 • mąka – 210 g;
 • jajko kurczaka – 1 szt;
 • Cukier – 50 g;
 • masło – 100 g;
 • proszek do pieczenia – ¼ łyżeczki;
 • sól.

Składniki na wypełnienie:

 • Twaróg – 200 gramów;
 • cukru – 40 g;
 • Mąka – 30 g;
 • śmietana – 20 g;
 • Kurczaka żółtko – 1 szt.

Jak gotować soczysty?

Przygotowanie:

 1. Przede wszystkim konieczne jest, aby przygotować farsz. Po tym wszystkim, to trzeba nalegać, że ziarna cukier całkowicie się rozpuści. Aby to zrobić, należy umieścić w serowym pojemnik domek, cukier, mąka, śmietana i pół żółtka. Masa ta powinna być dobrze wymieszany za pomocą mieszalnika lub miksera.
 2. Mieszać w pozostałej połowie żółtka z łyżką ciepłej wody, aby zapobiec jej wysychaniu. Pozostawić na chwilę.
 3. Umieścić w innym pojemniku zmiękczonej masło, jajka, cukier i szczyptę soli, posiekane na proszek. Zmieszać wszystkie składniki z mieszadłem lub mieszalniku, aż do momentu, gdy mieszanina jest gładka.
 4. Dodać mąkę i proszek do pieczenia i szybko zagnieść ciasto. Nadać mu kształt bryły.
 5. Podzielić ciasto na kawałki o wadze 70 gramów każda. Każdy członek należy skrót od kiełbasy i rolki poprzednio traktowane tabeli mąki. Udział 45 gramów napełniania za powstałego ciasta. Przykryć serem, składane walcowanego ciasta na pół. Część nadzienia musi pozostać otwarta.
 6. Nasmarować masłem pieczenia lub wyłożone pergaminem. Umieścić sochniki. Smarować ich powierzchni, w tym do napełniania, wymieszać żółtka oraz wodę, przy użyciu szczotki silikonowego.
 7. Piec w piecu, ogrzewa się do temperatury 200 ° C przez 25 minut.

Gotowy soczyste uzyskać wyjątkowo smaczne i napełniania różnych czułości.

Irina Chadeevoy ciasta słyną receptur łatwy i niedrogi produkt. Poniżej opisano sposób wytwarzania takiego deseru o nazwie „ptasie mleczko”.

Ciasto „Ptasie mleczko”: jakie są niezbędne składniki?

Składniki do biszkoptu:

 • żółtko – 3 sztuki;
 • Mąka – 60 g;
 • Cukier – 60 gramów.

Składniki na suflet:

 • jajka – 2 szt;
 • masło – 200 g;
 • cukru – 300 g;
 • skondensowane – 100 g;
 • Agar – 4 g;
 • Kwas cytrynowy – łyżeczka;
 • woda – do 100 ml.

Składniki do glazury:

 • masło – 35 g;
 • czekoladowe – 65 gramów.

Jak gotować ciasto „Ptasie mleko”?

Otrzymywanie herbatników:

 1. Ubić żółtka z cukrem, aż stanie pianki światło, dodać mąkę i dobrze wymieszać.
 2. Okrągłe naczynie do pieczenia o średnicy 20 cm, smarowane lub wyłożone pergaminem. Umieścić ciasto na i umieścić w piecu ogrzanym do temperatury 180 ° C do wypieku ciasta przez piętnaście minut.
 3. Gotowy, aby uzyskać ciasto z piekarnika i pozostawić go w postaci pięciu minut. Po umieścić na kratce.
 4. Pieczeniem umyć naczynia, wytrzeć do sucha i umieścić w nim ciastko. Jego porowata strona musi być na wierzchu.

W kolejnym etapie – przygotowanie rozpływający. Proces ten musi odbywać się bardzo szybko, ponieważ agar zaczyna zamarzać nawet w temperaturze 40 ° C

Przygotowanie suflet:

 1. Wlać agar w małym pojemniku i napełnić go zimną wodą. Pozostawić na 30-60 minut.
 2. W innym pojemniku połączyć mleko skondensowane i zmiękczoną masło. Przebijania mieszalnika lub mieszalnika aż kremowej.
 3. Umieścić na płytce agarowej i doprowadzić ją do wrzenia, ciągle mieszając. Konsystencja zagęszczacz powinien być podobny do galaretki. Po dodać cukier i doprowadzić do wrzenia, ciągle mieszając. Kontynuuj gotowanie przez dwie do trzech minut na dużym ogniu.
 4. Bić pianę z białek do stabilnej piany. Następne wlać kwas cytrynowy i utrzymywać mieszanie z mieszadłem, aż do miękkich piki formy.
 5. Bez zatrzymywania ubić łagodnie w małych porcjach do wlać syrop. Kontynuować mieszanie, aż mieszanina będzie zwiększać swoją objętość i staje się gęsta.
 6. Umieścić w krem olej otrzymanej mieszaniny uprzednio przygotowanych i mieszać za pomocą mieszadła przy średniej prędkości.
 7. Położyć masę na herbatniki, gładkiej i wstawić do lodówki na dwie godziny do zamrożonych suflet.

Przygotowanie glazury:

 1. Umieścić masło i czekoladę w misce i topi się w łaźni wodnej, stale mieszając.
 2. Wlać wynikowy oblodzenia souffle i ciasto i włożyć do lodówki na godzinę.

Ciasto „Ptasie mleczko” – to klasyczny deser z mojego dzieciństwa, zwłaszcza jeśli jesteśmy w trakcie przygotowywania zgodnie z GOST. Irina Chadeeva radzi nie odbiegają od przepisu podanego w technologii i proporcjach.

wniosek

Chadeeva – nowoczesny bloger kulinarny, autor książek z receptur. Należy do niej przydomek Chadeyka. Podczas korzystania z jej przepisy te zalecenia powinny być ściśle przestrzegane, a nie starają się wnieść coś własnego. Jak mówi Irina Chadeeva jeśli gospodyni postanawia zmienić jeden element do drugiego, albo złamać opisaną sekwencję lub technologię gotowania, to będzie na sumieniu przedsiębiorczych kucharz. W celu przygotowania deserów delicious wymaga prostych elementów. I Irina recepty zostały szczegółowo opisane w taki sposób, że będzie arcydzieło gotowania przystawki.