387 Shares 5925 views

Jak dokonać rozruchu noworoczne własnymi rękami?

Boże Narodzenie i Nowy Rok – najbardziej długo oczekiwane, dobre, i mimo zimna, ulubione narty. Jednym z chlubnych tradycji w tej chwili jest zawiesiną specjalny Sapozhkov lub skarpety na kominku lub okna – nie Święty Mikołaj na święta Bożego Narodzenia wszystkim stawia prezenty dla dzieci i dorosłych. Dlatego ten bagażnik jest symbolem Nowego Roku.

Oczywiście, te akcesoria można kupić w sklepie. Są one jednak mało prawdopodobne, aby być tak dużo ciepła, jak gdyby były one szyte własnymi rękami. Nawet ci, którzy nie wiedzą, jak to zrobić robótkę, nie będzie łatwo zrobić własne buty świątecznych prezentów. Ten prosty, ale jednocześnie słodki i najbardziej, że nie jest na wyposażeniu noworocznych będzie miłym dodatkiem w postaci świątecznej dekoracji lub ładnym aplikacji przedstawić zarówno dla dzieci i dorosłych.

Historia tradycji

buty Boże Narodzenie jako atrybut wypoczynkowego przyszedł do nas z Europy. Kiedyś, wiele lat temu, w nocy z noworocznym Mikołajem – to imię Mikołaja w krajach zachodnich – udał się do Anglii i prezenty były transportowane. W tych dniach, prawie każdy dom miał kominek lub piec stał i ludzie suszone dobytek w pożarze. Ponieważ Mikołaj przychodził późno wieczorem, wszystkie drzwi były zamknięte, a on spojrzał w domu przez komin.

Tej nocy, jedna rodzina po spacerów zimowych wywiesili do wyschnięcia przez skarpet wełnianych ogień. Jak zwykle, patrząc na rurze, Mikołaj zauważył, jak kilka monet wypadło z jego kieszeni i zsunął w dół. Pieniądze pochodziły prosto na palcach, gdzie rano i znaleźliśmy gospodarzy. Od tego czasu tradycja upadł powiesić dekoracyjne buty w piekarniku, w oknie lub na schodach – gdzie może podjąć Santa Claus i pozostawiają słodycze, prezenty lub pieniądze.

materiały potrzebne

Aby dokonać rozruchu noworoczne własnymi rękami, to zajmie minimum materiałów, które istnieją w niemal każdym domu:

 • Materiał rdzenia. Aby uruchomić się może praktycznie każdy materiał, ale najłatwiej pracować z filcu, rowery, zasilający, aksamitu, stopki, flaneli. Ponadto materiały te będą lepiej zachować kształt.
 • Materiał do wykończenia szybu. Białe futro, włochatej tkaniny gładkie lub – w trakcie może iść nic. Ta część jest opcjonalna, ale daje produktowi estetyczny wygląd.
 • Podszewka. Przyszyte do woli, sprawia, że bagażnik bardziej wytrzymałe i precyzyjne.
 • Braid na pętli do zawieszania.
 • Gwint pod kolor tkaniny.
 • Nożyczki.
 • Ołówek.
 • na wzór papieru.
 • zestaw igieł.

Klasyczne Christmas boot z rękami uszytych z czerwonego sukna z białym paskiem na górze. Jednak wyobraźnia nie powinien być ograniczony żadnymi ograniczeniami: niech skarpetka będzie niebieski i żółty, fioletowy, a nawet paski – najważniejsze, że było stworzenie świątecznego nastroju i czy lubisz!

Opis procesu

Wszystkie prace wezmą małą ilość czasu (w zależności od umiejętności i wielkości palców). Produkcja odbywa się w kilku etapach.

 1. Na papierze narysować kontur skarpetki zgodnie z żądanej wielkości, które będą musiały mieć swój bagażnik Bożego Narodzenia. Wzór jest następnie cięty i naniesiono na tkaninę 1 razy zwykle 2 razy – lustro.
 2. Narysować obrazek i dodać do 1 centymetra na każdej stronie w szwach. Jeśli planujesz zrobić podszewkę, to samo z nią.
 3. Przymocować boku buta do siebie skierowane do wewnątrz i zszyć po obrysie, bez wpływu na górną część, że tam, gdzie będzie to szyte klapę białego materiału.
 4. Powtórz z podszewką. Zdejmij bagażnik, krotnie górną część wkładki do górnej części buta i ściegu. Wypełnić wnętrze podszewki.
 5. Cięcie taśmy z białego materiału, o długości równej średnicy części górnej części buta i uszyć dokładnie nogę.
 6. Zrób pętlę na tylnej stronie oplotu, dla którego bagażnik zostanie zawieszone.

Jak widać, nic skomplikowanego, aby rozruch noworoczne rękami. Teraz, skarpetka jest gotowy, może być urządzone.

wykończenia bagażnika

Wystrój można stosować jako takie materiały i techniki wykończeniowych:

 • Zastosowanie tkaniny i skóry;
 • Haftowania (Boże ładowania można wyszywania jako wątek, a perełki szklane, perełki i cekinów);
 • przycinanie koronki;
 • łuki;
 • Wystrój używając przycisków, dżetów, małe dzwony, pomponów;
 • malowane farbami akrylowymi.

Ostatnią opcją jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy materiał ma gładką powierzchnię.

Inne przykłady wytwarzania

Christmas boot z rąk, nie można po prostu uszyć tkaniny. Bardzo przytulne skarpety świąteczne będzie wyglądać, związane szprychy przędzy lub za pomocą haka. Ta ostatnia opcja jest, nawiasem mówiąc, będzie wyglądać bardziej elegancka i powietrza.

Gruby papier może być również wykorzystywane do tworzenia butów. Jeśli pożądany kolor nie jest przed praca może być jego kolor, a następnie pomalować w gwasz, markerów lub do stosowania pozostałości.

Kiedy Christmas boot jest gotowy, można go bezpośrednio wypełniona czekolady, cukierki, orzechy, ciastka, herbatniki. I możliwe jest, aby czekać na ciemności i pod osłoną nocy do rozprzestrzeniania się w skarpetki wiszące małych niespodzianek: dzieci – zabawki, owoce, dorosłych – kosmetyki, pieniądze, miły i pomocny rzeczy.