583 Shares 8698 views

Jak wymyślić listy lub narysować siebie i dla siebie

Malować różnorodne tematy desenie i ozdoby – starożytnej tradycji. Ale także długi czas ludzie ozdobione różnymi wzorami i siebie.

U zarania ludzkości noszenia obrazów były status, o charakterze symbolicznym lub religijnych. Obecnie sztuka sztuki ciała ma wiele form i niesie ze sobą wiele funkcji stosowanych (od zwykłej chęci wstać do firmy reklamowej).

Rzeczywiście, niesamowita ilość projektantów reklamowych walczą jak wymyślić wykaz organów męskich i żeńskich, tak że stają się ich najbardziej innowacyjne, pociągający za sobą i oryginalne produkty. A czasami „ubrana” jedynie w modelu rysunku są bardziej popularne niż inne, uczestnicząc w różnych pokazów, wystaw i sesji zdjęciowych. Ale Bodypainting uzależniony nie tylko do tych, którzy pracują w przemyśle rozrywkowym. Dla ogromnej liczby osób, malowanie na ciele – jest to świetny substytut tatuażami, które dla wszystkich jego popularność ma jedną dużą wadę: niemożność bezbolesne i bez informacji śledzenia.

Powodem zainteresowania wszelkiego rodzaju dekoracji reprezentacyjnych sama środków jest to, że nagość jest zawsze efektowne i elegancko malowane wzory i rysunki, powoduje zachwyt i podziw, pragnienie i pożądanie.

Jak rozpocząć malowanie ciała? Przy tworzeniu wzorca projektowego. Osoba o bogatej wyobraźni artystycznej, nie dręczonego pytaniem: „Jak wymyślać obraz?” To po prostu działa, czerpiąc inspirację z otaczającego świata przyrody. Pochodzić z rysunku. Niektórzy artyści przedstawiają zwierząt, ptaków, owadów. Można wymyślić różnych przeplatania gałęzi, liści i kwiatów. Można użyć wyobraźni historie, a potem artystka czerpie elfy, jednorożce, smoki. Istnieje również wiele specjalistycznych czasopism i broszur, gdzie można povzaimstvovat wzory. Jednak, aby utworzyć każdy z tych przedmiotów, konieczne jest, aby wybrać materiał, a także nauczyć się podstawowych technik malowania ciała.

Co jest wymagane do drukowania na ciele? Po pierwsze, przyjazne dla środowiska farby do ciała i kilka zestawów dekoracyjnych kosmetyków. Po drugie, zestaw szczotek i gąbek do nakładania makijażu i patyczków bawełnianych, chrupki, chusteczki. Po trzecie, tkaniny lniane, odzież ochronna i ciało przed odpryskami i kropli farby. Po czwarte, lustra, i suszarki do suszenia lakieru. I wreszcie, mydła i ciepłej wody.

skoro co jest namalowane. Istnieją trzy rodzaje rysunku: ręcznie z aerografem, farby w sprayu i mieszanych mediów.

Ręcznie – za pomocą szczotek i gąbek do nakładania makijażu (gąbki). Gąbka jest stosowany do tła, a następnie przeprowadzić wzór szczotki dokładnie prorisovyvaya małych części. Sposób ten charakteryzuje się wysoką jakością, ale bardzo czasochłonne. Ponadto konieczne jest, aby postępować ze szczegółowym obrazem figury, bez wewnętrznego zamieszania „jak wymyślić obraz.” Z drugiej strony, gdy projekt mural pełni spodziewasz, to można zastosować kilka artystów.

Naniesienie przez rozpylanie farby airbrush – technikę szybkiego rysowania i płynnymi przejściami. Ze względu na łatwość regulacji grubości warstwy atramentu, napylania może być tylko kilka koron, które tworzy welon tajemnicze przezroczystość. Główną wadą tej metody – niemożność stosowania precyzyjnych i przejrzystych.

Mieszana jest połączeniem dwóch poprzednich. Aby zastosować kolor tła airbrush jest używany, a ze szczotkami tworzy wzorzec. Dlatego technika ta jest uważana za najlepszą.

Zastosowanie sztuki ciała, wraz z neylartom (malowane paznokcie), stało się modne trend wśród narzeczonych. Wygląda świetnie noszone pod stylowymi figur awangardowych wraz z strój wieczorowy. Elegancki makijaż synteza i body painting. Na przykład, istnieje cała linia body painting specjalizujący się w obraz wdzięku cienką zasłoną na noc makijażu. Nie jest zaskakujące, że liczba kobiet, które dbają o problemie „jak wymyślić podpis”, rośnie z każdym dniem – każdy chce stać się bardziej kuszące.