349 Shares 4158 views

Łódź z rękami

Pomysł domowej łodzi przyszedł zupełnie przez przypadek. Got me (dał towarzyszu) dobry kawałek linoleum – biały, twardy, na podstawie nylonu. Długość kawałek 2,6 m, szerokość 1,3 m, grubość – około 2 mm.

Długi położyć linoleum w szafie w domu, podczas gdy dzieci nie nauczyły go na światło i nie poinformowali mnie, że można to zrobić. Rozwinięta rolki sat na kawałku od siebie, zagiętej krawędzi i dostaje łodzi. „Pływały” korytarzem.

Muszę zrobić całkiem sporo, aby włączyć swój pomysł w rodzaju wykazu indyjskich kajaki.

Krawędziami przyszłe kulki zewnątrz i od wewnątrz na całej długości arkusza w załączeniu klejem i paznokcie kolei części błotniki 15 x 40 mm. 30 mm deska odciąć łodygi i pawęży. Dolna część z tych informacji przekazywane promienia, dzięki czemu podczas zaciskania im linoleum nie jest uszkodzony. Przednim i tylnym krawędzi złożonego arkusza na trzpieniu i prasuje rygla za pomocą zacisków z taśmy stalowej 2 mm x 25 mm (może być stosowany do tego celu, a średnica drutu wynosi 3 – 5 mm). Do masy uszczelniającej linoleum i rygla trzpień nimi utwardzony pierścień przyklejony pasków gumy.

Dziobu i rufy jachtu jest błotników, które są połączone ze sobą oraz z części drewnianych poprzez breshtuki również wycięte z płyty o grubości 30 mm. Ponadto rada trzeba rasperet dwie belki, które wykonane ze starych kijki aluminium. Odcinając rurę sztyftu o pożądanej długości, w końcu umieścić jej korki drewniane długości 60 – 80 mm, i utrwalano je śrubami. Rurka wystająca z końców rur o długości 15 mm do wewnątrz zawiera otwory, które są wycięte w wewnętrznej odbojnice szyny; przez szyna zewnętrzna jest wkręcona w korek śruba 4 X 40 mm.

Po przetestowaniu kanu, które używane w wersji składanej (dla transportu trzonu, przy czym poprzecznica i elementy dystansowe zostały usunięte, a panele ze błotniki bocznych walcowane na średnicy rolki 200 mm), ja przekonany konieczności instalowania w belki, rozpórki sekcji drugiej laminowane ramki 20 x 30 mm, vykleennyh cienkie paski szablonów. Te ramki mogą być umieszczone lekkie podłogi (dolna sufit) sklejki lub paski, w celu rozprowadzenia obciążenia pasażerów na określonym obszarze dna linoleum i chroni przed zużyciem.

Oraz dalsze zwiększenie łódkę podobną do indyjskich kajaki, może być ustalona nadelki pianki, nadając im charakterystyczny kształt w dziobie i rufie. Są one, nawiasem mówiąc, będzie służyć jako jednostki awaryjne pływalności w przypadku łodzi wywrócenie lub zalania falą. O długości 2,5 m (bez końca nadelok) okazały szerokość łodzi około 0,9 M; Masa – około 13 kg.

Mamy doświadczonych go w zimie na lodowej jeziora. Łódź była w stanie poruszać się bezpiecznie nawet przy obciążeniu 120 kg na spokojnej wodzie (dwóch dorosłych mężczyzn). Oczywiście, dla normalnego trybu pracy z obciążenie długości łodzi musi być zwiększona do 4,5 – 5 m, a okładzina linoleum wzmocnione za pomocą dodatkowych ram.

I że zamiast Linoleum obejmujących domowe łodzi mogą być używane i inne wodoodporne i elastyczny arkusz materiału, takiego jak tektura lub polietylenu o odpowiedniej grubości.