228 Shares 9364 views

połowów pod lodem lub rybackiej na linii

Jednym z najbardziej powszechnych rodzajów wędkarstwa jest łowienie na linii lub makaronu.

Przede wszystkim chciałbym powiedzieć, że przynęta do tego – piekło. Wymagany do wytworzenia małego kawałka gatunków drewna, takich jak brzoza, dębu lub popiołu. Można użyć i mahoń. Będą służyć dłużej. Piekło jest, co do zasady, z trzech części składowych, ale można zrobić je i pięć, a siedem – kto ile wyobraźnia wystarczą.

Pierwszy Scrollsaw kształt prostokątny puste nieco większe niż to konieczne. Podczas przetwarzania, będzie się zmniejszać. Następnie preformę pociętego na trzy części i procesu papierem ściernym. Wiercone otwory ogruzki i ponownie szlifowania ściernego. Teraz przygotowujemy się wiodącą na wadze. Zazwyczaj grzędy na linii – procedura jest specyficzna, dlatego konieczne jest, aby wybrać ogruzku dokładniej.

Po odlewaniu, głównego obciążenia wstawić je w nawiercone otwory preform. Następnie delikatnie mielenia masy do dawania pyłu nie dostały się na drewnianej części.

Następnie należy połączyć wszystkie linki w jednym urządzeniu. Aby to zrobić, można użyć miękkiego drutu, jeśli nie zamierzamy złapać potwory, ale jeśli jesteś poważny rybak i wiedzieć, jak złapać na linii, konieczne jest podłączenie jednostki dokładnie. Cóż, po pierwsze, więcej linku cefal zapiąć tee.

Testowanie nasze piekło na wodzie. Jeśli nie chcesz iść do głębokości, a następnie obciążenie jest zbyt małe lub nieodpowiednio naostrzone pierwszy link. Powodem może leżeć bardziej na co do cholery ciało jest zbyt cienka.

Nie liniowy ruch twierdzi, że obciążenie jest rozłożone nie jest poprawna.

Jeżeli odlew nastąpił rozłam poziom – oznacza to, że zły wybór był drewna lub niechlujna obsługa.

Złapać na linii przynosi przyjemność, musimy przestrzegać zasad jego produkcji. Im bardziej dokładnie przestrzegać instrukcji, tym lepiej będziesz się piekło. W przypadku dłuższego stosowania na pierwszy link jest wklejony tablica, wykute z puszki. To nie będzie szybko rosnąć tępy koniec pierwszego ogniwa.

Jako doświadczeni rybacy twierdzą, nie giga nie można porównywać w catchability z chortom. I wydaje się, albo na początku lub pod koniec zimy. Jednak nie wszyscy rybacy łapanie zakrętów na temat diabłów. Po pierwszym niepowodzeniu niektóre wyrzucić bieg i trochę stary.

Te rybacy wiedzą, że połów na linii – nie jest łatwym zadaniem. Na tee, niektórzy rybacy tylko umieścić rur czerwony lub biały. Ale należy to zrobić tylko wtedy, gdy wiesz, że ryba może przyciągnąć przynęt niejadalne. Przed tym lepsze wykorzystanie ćma larwa łopianu lub larwy ochotki. Więcej byłoby lepiej, jeśli wiąże dwie lub trzy perełki jasny zielony lub żółty na linii z przodu gniazda. Podczas jazdy do cholery te koraliki będzie dodatkowym przynęta dla ryb.

Nie każdy wie, że okoń na linii powinien być lekki pręt z jasnego cewki roboczej. Najbardziej podstawową rzeczą – jest to prawo do gry w przynętę. W rybach jest zainteresowanie, gdy piekło dość szybko przenosi się na powierzchnię z dna, wykonując gwałtowny ruch, lub odwrotnie, gdy przynęta powoli powiewa w wodzie. Krótko mówiąc, każdy wędkarz powinien mieć swój własny odbiór.

Poklovki często występują, gdy gniazdo od spodu. Tutaj niedoświadczony wędkarz trudny w obsłudze, jak złapać na desce rozdzielczej, u dołu lub odwrotnie, na górze. Dlatego doświadczeni wędkarze poławiać wszystkie warstwy wodne.

Ryba nie jest tak głupi, szybko zaczyna zdawać sobie sprawę, że jack – nie jadalne przynęty, i próbowałem, szybko odsunął się na bok. Dlatego konieczne jest przy najmniejszym nutą poklovku zahaczanie. Jak wspomniano powyżej, haczyk na linii – partia doświadczonych rybaków, a oni może uderzyć szybko i łatwo vyvazhivat ryb, a nie osłabianie żyłki.