112 Shares 9333 views

Stefania-Mariana Gurska: biografia, zdjęcia, kariera

Wielu widzów zakochał się w programie przez długi czas „Ural ravioli” na kanale STS. Przez długi czas w projekcie uczestniczą tylko jedna kobieta, ale format pokazu zażądał nowe twarze, a w tym momencie w programie są trzy dziewczynki, w tym Stefania-Mariana Gurska.

biografia

Aktorka urodziła się 9 stycznia 1992 roku. Dzieciństwo i młodość spędził w mieście Kamensk-Samara, następnie przeniósł się do Jekaterynburga.

Stefania najstarszy w rodzinie, że ma młodszą siostrę i brata.

Na ekranie Gurska wyglądał na Channel jako część zespołu KVN Jekaterynburg. Dziewczyna ze szkoły grał w zespole KVN, Kamieńsk Uralski, a po przeprowadzce do Jekaterynburgu przeniósł się do lokalnego zespołu.

Obecnie stałą platformą występów aktorka – pełen humoru show „Ural pierogi” na STS. W tej chwili, to obejmuje trzy dziewczyny: Julia Michałkow-Matyukhina, Ilana Isakzhanova i Stefania-Mariana Gurska.

„Ural pierogi” – humorystyczny program połączyć kilka kreatywnych ludzi, którzy byli KVNschikov. Sam zespół powstał w 1995 roku, ale niektóre jasne członków w 2007 roku stworzył unikalny związek twórczy. Program przechodzi na antenie od 2009 roku, ale twórcy programu udziału w innych programach, filmach i reklamach, organizują uroczystości i festiwali, objeżdżać kraj.

KVN i Stefania-Mariana Gurska

Biografia aktorki i jej życia są ściśle związane ze znanego programu „KVN”. Najpierw były występy w lokalnych zespołach Kamensk-Samara i Jekaterynburgu, a następnie – wielkiej scenie. Była to część komendy „Voices”, który nazywany jest „drugim” tortellini według zasług. Zespół brał udział w festiwalach terytorium Krasnojarska, a nawet dotarł do finału Pierwszy podział.

W telewizji po raz pierwszy można było zobaczyć Stephanie w 2012 roku w Wyższej ukraińskiej ligi KVN (Kazan) w poleceniu „Voices”, ale zauważyłem w „Plastelina” duecie na festiwalu w Soczi. To był tandem z dziewcząt, które nie przechodzą ani Najwyższego lub Premier League. Jednak zyskali komplementy jury i został zauważony przez producentów Stephanie humorystyczny transmisji.

„Ural” pierogi

We wrześniu 2012 roku duet „Plastelina” został zaproszony do występu na fotografowanej projektu Moskwa „MyasorUPka”, gdzie sędziowie byli uczestnicy „Ural pierogi”. Wkrótce Stephanie została zaproszona do projektu.

Steph (jak nazywają jej przyjaciół w zespole) po raz pierwszy pojawiła się w show „Ural kluskami” 8 marca 2013 roku w ramach programu pod nazwą „Kobiety Schasya”. Jej numer debiut był występ Dmitry Brekotkinym w scenie, „Gdy nie masz nic do noszenia”.

Obecnie Gurska usuwa wszystkie bloki „tortellini”.

Pozostałe projekty

Co jeszcze Stefania-Mariana Gurska? Biografia dziewczęta nie są ograniczone do udziału w KVN i filmowania na kanale STS. Od kwietnia 2013 roku Stefania Mariana jest członkiem „17/45” ( „kwadrans sześciu”) projektu.

To stowarzyszenie młodzieży, w którym chłopcy i dziewczęta są zaangażowane w prowadzeniu zdrowego stylu życia, wielkie zainteresowanie tańcem współczesnym i promuje się hasłem „Zdrowe młodzieży”. Początkowo Stephanie przyszedł tutaj, aby stracić na wadze, ale w tej chwili jest to oryginalna karta grupy. Z liderem zespołu jest to związane stosunków ciepłe i przyjazne.

W „17/45” zwróciła członkiem „Ural kluskami” Siergiej Isajew, którzy od dawna zaangażowane w sport i prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia.

Producenci projektu poparł ideę.

Udało jej się schudnąć szybko – 5 kilogramów w ciągu trzech miesięcy, a teraz zawsze popierał tę wagę. Każdy wie, że kamery telewizyjne „add” trochę więcej, ale to nie powinno przeszkadzać w doskonały wygląd, że dziewczyny lubią Stephanie, Mariana Gurska. Zdjęcia cienkie i ładniejsze aktorki stała osoba reklama projektu.

W ciągu ostatnich dwóch lat zagrała w wielu filmach (reklama, taniec, klipy), uczestnicząc w sesjach zdjęciowych na własną rękę i zespół ludzi kreatywnych, w tym jej przyjaciół z „jednej czwartej do szóstej.”

W czasie swoich przyjaznych stosunków z artystów cyrku duetu akrobatycznego „Jolly Roger” (Jekaterynburg). W 2014 roku została dyrektorem duet zaangażowanego w ich promocji, reklamy i spraw finansowych.

Artists „Jolly Roger” nie tylko pokazać akrobatyczny siebie, ale także przyciągnąć odwiedzających do niego. W swoim show, używają interaktywny z gośćmi, w których głównymi aktorami stają się sami widzowie. Program składa się z akrobatyki, żonglerki, zabawne i śmieszne numerów.

Ponadto, Stephanie jest stale zapraszany jako sędzia na różnych pokazach i grach KVN skali lokalnej.

sny

Stephanie jest aktywnym uczestnikiem w sieciach społecznych. Ma swoje własne strony i grupy „VKontakte” w „Instagrame” i „Facebook”, gdzie dzieli codziennie nowe ciekawe informacje, przesyłać zdjęcia i filmy, opowiada o swoim życiu.

Aktorka i modelka bardzo lubi miasta i ciągle o tym mówią. Mówi, że nie chce żyć za granicą, gdzie większość innych ludzi, i inne relacje.

W jednym z wydań „Ural kluskami” Księżniczka Stefania wyraziła dla kreskówki ( „Pel i mężczyzn na ratunek”). Później wielokrotnie mówił, że jej marzenie – aby wykonać kopiowanie ciekawych bohaterów w dzieciństwie i humorystyczny film lub kreskówkę.

To taka niezwykła dziewczyna, Stephanie Mariana Gurska. Biografia to dopiero się zaczyna, i mam nadzieję, że wkrótce będziemy o tym wiedzieć jeszcze więcej.