259 Shares 8209 views

Lista programów telewizyjnych: amerykańskiej i rosyjskiej muzyczne i intelektualne

Każdy uwielbia spędzać czas oglądając ulubione programy. I jakie programy są popularne wśród widzów? Zebraliśmy listę programów telewizyjnych, które są najbardziej pożądane. Obejmuje ona nie tylko rosyjski, ale przelew zagraniczny.


Projekt, który opiera się na miłości

Jest to kontynuacja rosyjskiej reality show „Dom”. Tłumaczenie odbywa się etery TNT kanału. Uczestnicy pokazu – dziewczęta i chłopcy, którzy potrzebują miłości i starają się ją odnaleźć w projekcie. Pierwszym był czołowym Ksenia Borodina. Po jej projektu „Dom 2” jest Olga Buzova. Wiele osób wie, że wiodącym projektu tv był również znany Ksienija Sobczak. Ale w 2012 roku jej umowa skończyła, a ona odmówiła przedłużenia. „Dom 2” – show jest bardzo dobrze znany w Rosji i poza nią. Ogromna liczba uczestników odwiedziła na planie z otwarciem projektu.

Shaw, znane z dzieciństwa

Sporządzenie listy programów telewizyjnych, należy pomyśleć o transferze. Jest to bardzo popularny program. Pierwsza transmisja w „Polu Cudów” odbyła się w 1990 roku. Głównym Gospodarzem pokazu był Leonid Jakubowicz, zastąpi Władisław Listjew. Jakubowicz jest znany dzięki programu „Field of Dreams”, do tej pory wiodącym pozostaje bardzo popularny wśród widzów. Ten show stał się częścią historii i dowcipów ludzi. Żyć idzie wieczorem w piątek, powodując jeszcze zebrać w telewizji miliony widzów. Istotą serialu jest ekscytująca gra, której uczestnicy musieli odgadnąć odpowiedź na pytania prowadzących. Zasady są bardzo proste. Program składa się z trzech etapów, które są udziałem trzech osób. W ostatniej rundzie, gracz może wybrać pomiędzy końcem gry i supergame i został zwycięzcą ostatniej partii do wygrania super nagrody – samochód. Ten show jest również znany z tego, że jego goście przynieść różne dary i traktuje Jakubowicz. Może to być mięso, utrzymanie domu, obrazy, napoje alkoholowe i inne.

„Szerokość włosa”

TV show „szerokość włosa” jest popularna na całym świecie. Jej istotą jest reinkarnacją gwiazd. Ich zadaniem jest pokazać widzom niesamowite, nieprzewidywalne i inspirujące osiągi. Na premierze serialu pracowaliśmy twórców „Eurowizji”, „Głos”, „Golden Gramophone” oraz „American Idol”. Udziału w programie 12 artystów. Każdy z ich wyników oceniane przez jury składające się z pięciu osób. Ale oprócz nich, jest sędzia, który jest w tajnym pomieszczeniu, a ich wyniki, oznajmia po wykonaniu wszystkich uczestników. TV show „szerokość włosa” kochany przez wielu widzów i chętnie cieszyć się każdą eter.

Było to najbardziej znany i popularny rosyjski TV show. mogliby odwołać się do wielu widzów i zdobył jej fanów. Ale oprócz nich istnieje również wiele fascynujących projektów amerykańskich. Są one bardzo popularne. Co warto zobaczyć amerykańskie programy telewizyjne? Teraz patrzymy na najbardziej popularnych.

„Piekielny Kitchen”

„Piekielny Kitchen” – reality show, w którym uczestnicy są pod kamer zegar. Widzowie mogą korzystać rozwój pasji i ostrej walki. Spektakl kucharze konkurują ze sobą o marzenie, aby stać się kucharzem i pracuje w prestiżowej restauracji. Zwycięzca będzie także wygrać nagrodę pieniężną.

Każda seria serialu rozpoczyna się z faktem, że uczestnicy są podzielone na „czerwony” i „niebieski” kuchni. Zespół jest również profesjonalnych kucharzy i amatorów, którzy nigdy nie pracowali w kuchni restauracji. Po przegranej pierwszej grupy mecz traci jednego gracza. zwycięska drużyna jest określana podczas kolacji. Spektakl składa się z małych i dużych stałych imprez, których wyniki uczestnicy opuszczają projektu. Reszta nadal walczyć.

"Podium"

Sporządzenie listy programów telewizyjnych produkcji amerykańskiej, warto pamiętać o tym programie. Show udział projektanci, którzy marzą, aby być realizowane i odnieść sukces. Cele dla nich składają się z nieprzewidywalnymi zadań napędowych. Materiał pod warunkiem, że uczestnicy mają stworzyć najlepszy strój. Pierwsza seria serialu prezentuje 12 projektantów. Potem stał się jednym mniej w każdej serii. Po utworzeniu jego strój pokazuje model na wybiegu. Heidi Klum jest zarówno główny i sędzia show.

Wszyscy uczestnicy mieszkali w tym samym pokoju i nie mógł opuścić swoje granice. Zabronione jest korzystanie z Internetu i różnych materiałów edukacyjnych na temat projektu. pokaz zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 100 tysięcy dolarów, aby utworzyć linię odzieży, reklama w magazynie mody.

„Fear Factor” – przelew dla odważnych

Co ciekawe projekty mogą zostać dodane do wykazu programów telewizyjnych, które są warte obejrzenia wszystkich? To jest, bez wątpienia, „Fear Factor”. Uczestnicy reality show są wybrane z całej Ameryki. staną w obliczu najbardziej straszne i okropne testy, które nie są nawet świadomi. Aby otrzymać nagrodę, czyli 5000 $, uczestnicy muszą przejść trzy testy. Zadania mogą być różne: w postaci larwy danie, robakami, tusz zwierzęcych lub ich części akrobacje. Ten, kto pokonuje niesmak i przerażenie, wygra, a inni idą do domu z niczym.

"Pimp My Ride"

Ten show stał się popularny na całym świecie. Użytkownicy – zwykli Amerykanie i właściciele starych samochodów. Niektóre samochody są w strasznym stanie. Zgodnie z zasadami show, co maszyna, to musi być w ruchu.

Xzibit – znany odbijaka, twórca i prowadzenia tego transferu. Wraz ze swoim zespołem robi starych samochodów w prawdziwe arcydzieła, z których każdy ma oryginalne, nietypowe i po prostu wspaniałe widoki. Ponadto, samochody wyposażone są w nowoczesne szczegóły.

"Set up"

Ulubionym amerykańskim reality show. Obiekty Opiera się ona stać się znani aktorzy, piosenkarze i inne gwiazdy. Zanim zagrasz dobrze znaną osobowość twórcy serialu zgodzić się na wszystkich krewnych i przyjaciół ofiary tzw. Reakcja jest bardzo trudne do przewidzenia. Niektórzy śmieją się razem z załogą, podczas gdy inni są źli i nie ukrywają swoją agresję. Dla prawie wszystkich sezonów wiodący był Ashton Kutcher.