676 Shares 6919 views

Alena Babenko – Filmografia, Biografia, rodzina

Alena Babenko – młody i bardzo udany rosyjska aktorka. Dzięki swojemu talentowi i niesamowitej wydajności w krótkim czasie zdobyła uznanie wielu odbiorców. Aktorka z zastrzeżeniem wszystkich gatunków, nie boi się eksperymentować. Najważniejsze jej biografii zostaną przedstawione w tym artykule.

dzieciństwo

Alena Babenko urodził się w 1972 roku, w dniu 31 marca, w mieście Kemerowo. Jej ojciec jako inżynier, mama pracowała jako nauczycielka fortepianu. Twórczy smuga w przyszłej aktorki była w pełnym rozkwicie. Dziewczynka jest absolwentem szkoły muzycznej. Poza tym, że stara się wykorzystywać swój talent aktorski, wszędzie tam, gdzie było to możliwe. Alain brał udział w pracach różnych grup teatralnych i studiach, śpiewając w chórze, występował jako członek zespołu wokalno-instrumentalnej, że brał udział w wielu przedstawieniach wypoczynkowych. Na przykład Alena służył jako Edith Piaf. Dziewczyna była w jej prostej miłości. Między innymi, przyszły aktorka lubił tańczyć i marzy o zostaniu baletnicą.

formacja

W 1988 roku, Alena Babenko ukończył szkołę średnią i studia w college'u. Jej wybór padł na Tomsk State University, Wydział Matematyki i Cybernetyki. Dziewczyna na pierwszym roku naukę w STEM – Student miniatur teatr pop, gdzie kontynuował wykonywać swoje talent aktorski. Kreatywność jest tak zafascynowany Alain, że nie mają czasu na nic innego. Po pierwszym roku zrobiła próbę wejścia Moskiewskiego Teatru Artystycznego School. Jeśli zrobiła, ona badali takich znanych aktorów jak Władimir Maszkow i Jewgienij Mironow. Jednak Alena Babenko fiasko i wrócił do Tomska, gdzie z powodzeniem studiował aż do piątego roku.

Wyjazd do Moskwy

Los przyniósł początkującego aktorkę ze słynnym moskiewskim reżysera telewizyjnego Witalij Babenko. To spotkanie jest otwarte drzwi dziewczynki w nowym fascynującym świecie. Rzucanie uniwersytet, Alena Babenko żeni Vitali i idzie z nim do stolicy. Wkrótce jest syn kochający pary Nikita. W Moskwa Alena Babenko poświęcił się swojej rodziny, była gospodynią domową wychowywania dziecka. Za radą przyjaciela, Anatolija Romashin dałem dokumenty do VGIK. W 2000 roku ukończyła college i teatru entuzjazmem zaczął budować swoją karierę aktorską.

pierwszą rolę

Debiut aspirująca aktorka w filmie odbyła się w serii „Kamenskaya”. Pojawiła się tam w kilku odcinkach i zapamiętany przez widzów. To było śledzone przez małą rolę w serialu „Wyspa bez miłości”, „Mamuka” w filmie „Wesele” Srebrnej.

Alena Babenko, filmografia, który rozpoczyna się niezauważalny sposób, stale przypominał mu siebie. Prawdziwie rozpoznawalny aktorka rozpoczęła się po roli w filmie Paula Chuhraja „Driver dla Vera”. Grała Igor Petrenko. Wspólnie aktorów udało się stworzyć wzruszające i przekonujące obrazy. Taśma przyszedł do „Kinotavr” i było otwarcie sezonu w 2004 roku.

W obliczu takiego uznania, aktorka nadal aktywnie usunięte. Filmy z Alena Babenko zaczęli wychodzić pojedynczo. Grała nauczycielka w filmie „Paradise łabędzie” w Aleksandra Mitty, Serna Michajłowna (sekretarz) w «Złoty cielec» w Shilkinoy Ulyany, tłumacz Niny w filmie «W górę» Nożyczki Konstantin Khudyakov.

Alena Babenko, filmografia, która obejmuje różnorodne role, grał dział projektowy bitchiness szef Cyrus w komedii „Love Me” w reżyserii Vera Watchdog. Aktorka czule wspomina pracę w tym filmie. Lubiła pracy zespołowej, dokładne i aktualne informacje dla reżysera, jak również partnerów, który miał szansę zaistnieć w tej samej ramce. Pavel Derevyanko i Michaił Efremov sprawiły, że dziewczynka bardzo dobre wrażenie.

Film „Cyna” i „Indy”

W 2006 roku Alena Babenko zagrał rolę korespondenta brukowce Marina w filmie „Tin”. Polowanie na skandalicznych faktów zachwycił bohaterkę Alena tak, że materiały publikowane przez nią spowodował śmierć człowieka. Według opowieści, ona staje się przygnębiony i zaczyna ponownie rozważyć priorytety w życiu. Ucieleśniać wizerunek swojej bohaterki Alena Babenko biografii, która jest zawarta w tym artykule, musiałem się wiele nauczyć. Ona potrzebowała dobrego przygotowania fizycznego, ponieważ w filmie musiał wykonywać różne sztuczki. Alain poradził sobie z zadaniem. Okazało się, że nie tylko dobra aktorka dramatyczna, ale także wojownikiem, w stanie pokonać wszelkie trudności.

W filmie „Indy” Babenko grać kobiety, które są gotowe do palika wszystko dla dobra pochłaniająca wszystko pasji. Jej bohaterka Arina – żona bogatym biznesmenem, a matka trzy baby – walczą o jej miłość w obliczu utalentowanego architekta Petersburgu.

Pracować z mistrzem

W 2007 roku słynny reżyser Eldar Ryazanov zaproszony Babenko za pas, „Hans Christian Andersen. Życie bez miłości”. Praca w tej opowieści dał biopic-Alain trzy role. Zagrała córkę Admiral – Genriettu Vulf, żonę króla i bajek. Babenko przedstawiana garbaty dziewczynę, która spowodowała zainteresowanie dziennikarzy. Każdy zapytany, dlaczego Babenko nie boi się pojawiać na ekranie, brzydkie lub zabawne. Aktorka odpowiedziała, że lubi eksperymenty i nie dążyć do wykazania ich atrakcyjności na ekranie. Najważniejsze – aby odkrywać świat wewnętrzny bohaterki. Z tego punktu widzenia rola Henrietta Alena zamknąć i ciekawe. Współpraca z Ryazanov kontynuowano przez dziewczyny w filmie „Carnival noc 2 lub 50 lat później”. Alena Babenko miał grać w 1956 roku remake roli, pięćdziesiąt lat temu, wykonywanej uroczą Ludmiła Gurczenko. Ona doskonale poradził sobie z tym zadaniem.

Różnorodność gatunków

W 2006 roku aktorka zagrała w filmie Glagoleva „Diabelski młyn”. Ten trzeci kierowanie Faith Vitalievna zdobył Grand Prix na pierwszej All-rosyjskiego festiwalu „Złoty Feniks” w mieście Smoleńska. Alena Babenko nagrodę dla najlepszej kobiecej roli w tej taśmy na festiwalu „Constellation”.

Aktorka jest zobowiązana do odgrywania różnych ról. Lubi niejednoznacznych bohaterów, więc nie boi się pojawiać w różnych rolach. Babenko zastrzeżeniem wszystkich gatunkach. Zagrała w komediach takich jak „Merry”, „morze”, „Wakacje ścisłego reżimu”. On gra na zdjęciach na temat wojskowego, na przykład, „Apostoł”, „Katya. Military History” Alena Babenko aktywnie zaangażowany w melodramatów: „Myślę, że jeden, dwa, trzy, cztery, pięć”, „tata wynajął”. Aktorka zagrała w thrillerze „Tin”, „Iluzja strachu”. Babenko i pojawił się w dramacie „swoich dzieci”.

W latach 2010-2011, utalentowana kobieta wzięła udział w projekcie „Mirage”. Jest to literacko-biograficzną fantasy twórczości Gogola. Następnie zagrała w komedii „Co Mężczyźni nadal mówić o” dramat młodzież „Strach na wróble 2”, wystąpił w tragikomedii detektywistycznej „Śmierć w binokle lub naszej Czechowa”. Ponadto aktorka brała udział w ekranizacji serialu „przypadkowym świadkiem” i „Katia. Ciąg dalszy”.

Można tylko podziwiać energię i zdolność do pracy, która pokazuje, Alena Babenko. „Pożegnanie” – film, w którym pojawiła się w 2013 roku, zdobył uwagę publiczności i krytyków.

Praca w teatrze

Teatralna kariera jako nie mniejsze sukcesy aktorką. Galina Volchek wzywa Alain niezwykły i wszechstronną aktorką, bardzo realne osobowość. Dlatego słynny reżyser nie boi się używać go w wielu produkcjach. Babenko wielu sztukach w teatrze „Współczesnej”, w którą został zaproszony w 2008 roku. Aktorka otrzymała rolę Maszy w „Trzech siostrach” Annette Rey w sztuce „Bóg mordu” Elizy Dulitl w „Pigmalion” Bernarda Shawa.

W 2011 roku Allen pojawiła się w dwóch produkcjach premiera „Współczesna”. Ten „Czas Kobiet”, gdzie gra z czułpan chamatowa i „wrogów, A Love Story”, gdzie aktorka wciela naraz dwoma obrazami – matki i córki. W wywiadach Babenko mówi o pracy w teatrze jako okazję do realizacji w różnych rolach działających, jak również hartować wolę i pielęgnować charakter.

Inne działania

Alena Babenko wziął udział w telewizyjnym show „Ice Age 2”, „Epoka lodowcowa: Odwilż” i „Epoka lodowcowa 3”, gdzie pokazał determinację i wolę zwycięstwa. Jej partnerami na lodzie były takie znanych skaterów jak Roman Kostomarow i Aleksandr Tichonow. Ponadto aktorka ciągle pojawia się w różnych wydarzeniach społecznych. Babenko aktywnie uczestniczy w akcjach charytatywnych. Na przykład w projekcie Bożego Narodzenia czułpan chamatowa i sieci „ABC smak” wspierającej dzieci z chorobą nowotworową. Przychody z tego zdarzenia udał się do funduszu charytatywnego „dać życie”. Trzeba pomóc ludziom w potrzebie, mówi Alena Babenko. Dzieci, które są nie tylko umiera, ale również wymagający leczenia chirurgicznego, powinni otrzymywać terminowego wsparcia. Ponadto konieczne jest, aby opieka była zapewniana nie tylko w Moskwie, ale także w innych rosyjskich miastach.

życie osobiste

Alena Babenko, którego życie osobiste jest otoczony przez plotki, nigdy nie cierpiał z powodu samotności. Ona nadana powieści z Evgeniem Mironovym, Alexander Domogarovym, łyżwiarzy z „epoki lodowcowej”. Krótko po strzelaninie w filmie „Indy” aktorka rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem – Vitaly Babenko. syn Nikita Alain zabrał ze sobą. W wolnych chwilach miał dobry czas podróży z dzieckiem w Europie. Nikita urosła i studiuje na operatora WGIK. W 2012 roku prasa informowała, że Alena Babenko ożenił się ponownie. Jej wybór padł na byłego sportowca nurkowania Eduard Suboch. W wywiadzie aktorka twierdzi, że długo przygląda przyszłego małżonka. Teraz Alena Babenko, którego rodzina jest bardzo szczęśliwa, mając nadzieję, że Bóg da jej dziecko z mężczyzną, którego kochała.