494 Shares 5675 views

Odpowiedź na pytanie: „Gdzie Max 100,500?”

+100500 – znany tygodnik transmisja internetowa, która dziś ma sporą popularność wśród rosyjskiej i ukraińskiej młodzieży. Założyciel, twórca, jedyny mistrz show jest Maxim Golopolosov – Rosyjski popularny bloger i niezmienne twarz „Pepper” kanał.

Gdzie Max 100,500 i swoje życie do projektu

Znani dzisiaj Golopolosov osobowość Maxim urodził się 01 listopada 1989. Na pytanie, gdzie Max mieszka z 100,500 i w którym konkretnie miasto urodził, wszystkie zasoby online dają taką samą odpowiedź – duża metropolia Moskwie. Studiował przyszłości doprowadzić do szkoły Moskwie, zdobywając tylko znakomite noty za dziewięć lat po wolą być wykształcony gotować, a następnie w tłumaczeniu na język angielski. Nawet przed projektem Max musiał pracować jeden rok jako kucharz i lokalnej firmy kurierskiej. Dzięki jego pasji do muzyki Max 100500 i jego przyjaciół z dzieciństwa postanowił utworzyć grupę o nazwie pop 2nd sezonu. Jako nastolatek, Maxim był już mocno założył swoją negatywną opinię na temat palenia tytoniu, alkoholu i narkotyków. Ulubione zespoły autor słynnej projekt TV: The Offspring, Sum 41, 2ndSeason, Blink 182 i innych.

"100 500" projekt

Pomysł, aby stworzyć projekt o nazwie „100 500” przyszedł do Maxa po obejrzeniu filmu amerykańskiego programu rozrywkowego „= 3”, kierowanego przez prezentera TV Ray William Johnson. Pierwsze edycje dobrze znana data pojawienia nakręcony przyjacielem sąsiada, miała umieścić na książkach, które zostały znalezione w domu, jak również światło wykorzystywane dwie lampy bez plafonu. Po wydaniu pierwszej serii internetowej „100 500” Maxim Golopolosov zaczął uczyć się na ulicach jego własna ręka-cut i podszyte rolki zyskał niespodziewanego rozpędu zyskał popularność i sukces. Dalsze niezwykły dla Rosji i Ukrainy stały się zadowolić widza wyjście wideo online nowości na cotygodniowym. Od tego momentu, zasoby online są uzupełniane codziennie pytania widzem następującego typu: „Kto jest Maxim Golopolosov”, „Czy Maxim Golopolosov dziewczynę tam”, „Gdzie Max 100500?”, Itp …

Projekt TV "+100500"

Ogromny sukces i popularność projektu, stworzony przez Max, rozkoszował producentom „Pepper” kanału. Począwszy od 23 października 2011 roku, widzowie i fani Golopolosov można kontemplować i cieszyć się nowy film „100 500” Online kanał o godzinie 23.00. Przeniesienie nie trwa dłużej niż 20 minut i trochę różni się od wersji internetowej. Teraz, w przeciwieństwie do projektu internetowego, gdzie mata była grzbiet i spowodował projekt TV śmiech publiczności idzie przeciwko cenzurze i „zapikivaet” dowolnego wulgaryzmów od ujścia Maxim, oprócz tego materiału, który jest używany w programie telewizyjnym dostosowanym od poprzednio publikowanych edycjach. Wielu ludzi, którzy są zaznajomieni z twórczością autora „100 500” powiedzieć, że z powodu przejścia projektu do telewizji, jego popularność gwałtownie spadła, a widz nie jest już postrzegany jako indywidualny i Max to prawdziwy gej. Teraz pytanie „Gdzie Max 100500?” I „Czy ma pani w sercu?” Dla zasobów internetowych można znaleźć coraz mniej.

Nagrody, wywiady i pierwsze doświadczenia działając Maksa Golopolosova

Max 100 500 ma teraz dwa naprawdę zasługują na nagrodę, jeden z nich – „Duża różnica” jest „nagroda Runet 2011”, a drugi otrzymał na podstawie znanego serialu Ponadto, popularność Max mówi, że jego udział w wywiadzie dla TNT i uczestnictwa w programie „Pozwól im mówić.” I, co ważniejsze, w 2014 roku w Rosji i na Ukrainie pojawił się film „Szybki Moskwa-Rosja» Sergei i Maxim Svetlakova Golopolosov. Teraz mamy nadzieję, że na pytanie „Gdzie Max 100500 – Adres” „? Z kim 100500 buduje relacje”, wypełni zasobów online coraz więcej, a tym samym wracając popularność aktora i zaufanie w ich przyszłej pracy.