493 Shares 2297 views

Veronica Itskovich. Życie osobiste, role filmowe.

Pierwszy podstawy umiejętności tanecznych słynnego reżysera i choreografa Jegor Druzhinin, bez których udziału nie odbywa się prawie jedną spektakularną trasę na centralnych kanałów telewizyjnych, uczył żonę – aktorkę i Veronica Itskovich.

biografia

Weronika stała się popularna aktorka dopiero po ślubie i urodzeniu dwójki dzieci, więc jest lepiej znana jako żona Jegor Druzhinin.

Aktorka 21 maja 1970 w gruzińskim mieście Tbilisi, ukończył liceum tam, a następnie Szkoły Baletowej. W 1993 roku zapisał się na wydział aktorski LGITMiK, gdzie poznała swojego przyszłego męża – rok później, 12 kwietnia, 1994, małżeństwo zostało oficjalnie zarejestrowane. Dla dziewczyny było odkrycie, że wiele przejść do kolegium kilka razy, czasem aż sześciu lub siedmiu. Ona decyduje nie do konkursu odbyła się również natychmiast.

Praca w Ameryce

Para razem zaczął uczyć się aktorstwa. Veronica Itskovich był bardziej doświadczony – zostały pozostawione latach nauki w szkole choreografii. Jegor talent od Boga, więc po ukończeniu studiów został zaproszony do pracy w Ameryce. Dla pary to był najtrudniejszy okres. Przez trzy lata prawie nie widywali. Tata przyszedł do pomocy Veronica: znalazł sposób skontaktować się z konsulem i uzyskał wizę dla córki do Ameryki. Spędzili w Stanach Zjednoczonych dwa i pół szczęśliwych lat i poradzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami i zdobyć doświadczenie, że jest z powrotem w Rosji.

domatorstwo

Veronica Itskovich nigdy nie aspirował do luksusowego życia. Rodzina osiedlić się w przytulnym dwupokojowym mieszkaniu, gdzie wszystko mówił o obecności dwóch dzieci. Plan był trzecim synem Platona, młoda matka była w swoim ósmym miesiącu ciąży, gdy przyszedł ostro pytanie: „Gdzie umieścić łóżeczko dla dziecka” Wtedy zdecydowano się zbudować duży dom. Sen był realizowany, wielka szczęśliwa rodzina osiedliła się w północnej części stolicy, niedaleko od Prospect Mira.

role filmowe

Po urodzeniu dwójki dzieci Veronica aktywnie zaczął zapraszać dyrektorów. Debiut odbył się w 1994 roku w filmie „Iron Curtain” Prace trwały dwa lata, a następnie długiej przerwie.

W 2001 roku aktorka została zaproszona do filmu „NLS Agency”, a następnie po pracy w filmie „Snow Leopard” i serialu „Streets of Broken Lights-3.” Veronica wspomina, że jej mąż wykorzystywane dbać o wszystkich dzieci.

YSE większą doskonałość w działaniu Veronica Itskovich. Filmografia kontynuuje obrazy takie jak „Mit idealnego mężczyzny” (2005), „po prostu szczęście” (2007), „macocha” (2007-2008).. Prace nad najnowszym filmem trwały ponad rok.

Obraz „dorosłych gry” został nakręcony, kiedy Veronica Itskovich była już w ciąży ze swoim trzecim synem Platona. Filmowanie podszedł do ósmym miesiącu ciąży. Potem następuje przerwa, ale zbyt krótki: kiedy dziecko było tylko miesiąc, aktorka otrzymała propozycję zagrania młoda matka Messing w serialu „Wolf Messing” (2009). Jako Veronica mówi ona, jej rola była sukcesem nie tak dobre, jak chciałaby, nawet make-up nie pomogło – wyglądała zbyt młody sześćdziesięciu kobiet.

W 2014 roku zagrała rolę wróżki w filmie „Rzemieślników”.

Wielka rodzina

Druzhinin w wywiadzie stwierdza, że nie ma nic przeciwko temu, że został on nazywany „pod pantoflem”. Veronica Itskovich, wręcz przeciwnie, twierdzi, że dzieci i zapewnia pełną niezależność. W uwagach o siebie zawsze duma prześledzić. Dzieci pary są utalentowani: Platon i Tichon iść do szkoły muzycznej, Alexander śpiewa dobrze i ukończył kurs dziennikarstwa. Teraz córka Weronika i Jegor interesuje się psychologią kliniczną i zanurzyła się w badaniu tej nauki. Chłopcy, naśladując tata zaczął się dobrze tańczyć, a rodzice już myślą o tym, jak ich zatrudnić profesjonalnych choreografów. W tej rodzinie, przyzwyczajony do poszanowania opinii każdego i zawsze znaleźć kompromis.