177 Shares 7108 views

„Operacje: nowe życie.” Opis serii. Krótki sodezhranie filmu

Kocham film kryminalny? Tak będzie zawsze zainteresowany w „Operacji: nowe życie.” Opis seria będzie okazją, aby zrozumieć, że przegapić ten film jest niewybaczalne Cię! Wciągającą fabułę i wspaniałych aktorów – to główne cechy malarstwa zatytułowanej „operacje: nowe życie.” Opis serii, słowem, wszystko wyjaśni. Film o policji płk Victor Rastorguevo nie może dostarczyć przyjemności widza.

„Operacje: nowe życie.” Opis odcinki 1-10

Więc więcej. Jak rozpocząć malowanie „operacje: nowe życie?” Opis serii wymienionych poniżej, proszę krótko powiedzieć o wszystkim. Pierwszy z tych Rastorguev z żoną i córką przyszedł do małego prowincjonalnego miasteczka. Teraz – taksówkarz Iwanow, były więzień.

Co dalej widz ogląda film „operacje: nowe życie?” Opis serii jesteś zainteresowany. Rastorguev przystosowany do pracy jako ładowarka. W dniu wynagrodzenia był bici. Victoria przychodzi obręb. Zaczyna podejrzewać, że mężczyzna – nie jest kim podaje.

żona pułkownika, Dasha, zaczyna szukać pracy. To wiąże się z oszustami. Mąż pomaga jej z dala od kłopotów. Prosto ze szpitala Dasha ponownie trafia do przestępców. Mąż ponownie wysłany do ratowania kobiety.

Zabić dyrektora rynku miasta. Rastorguev podejrzanych o zamordowanie przyjaciela o imieniu Jack. Victor konsultuje Waskowo, a przestępcy szybko dogonił. Dzielnica chce „przebić” Rastorguev.

Znika kuriera z znaczną kwotę pieniędzy. Ciało znaleziono przy drodze z rany nożem. Pojawia się dawny kolega Rastorguyeva.

Rastorguev chce dowiedzieć się o losach generała Lykov, który go zdradził. Poinformował, że jego wróg wkrótce zostanie zwolniony z aresztu.

seria 11-20

Co dzieje się dalej? A jeszcze większe napięcie utrzymuje szereg widzów „operacje: nowe życie.” Opis serii znowu będzie nadal cię zaskoczyć.

Rastorguev oferują miejsce szefa policji. Mężczyzna początkowo odmówił. Wkrótce jednak dowiaduje się, że legenda o jego śmierci została ujawniona. Zgadza się stał głową Tomilinskaya policję.

Victor bierze Vas'kova w dochodzeniach karnych, a zaczyna „czyścić” w szeregi policji. Oczywiście, istnieje wiele niezadowoleni. Rastorguev nie wiedział, co zrobić z sytuacją zbrodni. On może tylko przekonać Bazhenov, jego byłego przełożonego, aby być jego towarzyszem.

Po tym, że widz nie może puścić ekran telewizora serii „Operacji: nowe życie.” Opis serii wskazuje następny niebezpieczeństwo. Bazhenov szuka mężczyzny, który sprzedał sąsiadowi Rastorguyeva pistolet. Okazuje się, że sprzedający miał więcej broni.

Jeden z biznesmenów rasprodaot Twoja firma kupuje hotelu Dasha. Udział we wszystkich przestępstw występujących lokalnej Kid organ wymaga, aby wszystkie były sprzedawane po wartości nominalnej do niego. Rastorguev zastanawialiście się, kto kupił instytucji Dasha. Okazuje się, że dziecko. Pojawiają się nowe problemy.

seria 21-30

„Chef 3: nowe życie”, opis serialu, który nie może nie zainteresowania, kontynuuje tę Dasha świadkiem morderstwa popełnionego przez dzieci. Sprawca kazał usunąć zwłoki w jej samochodzie. Dasha chce sprzedać hotel. Ale dzieciak nie dać jej szansę. Kobieta chce otruć bandytę. Wiadomym jest, że w Tomilino przybył ogromną partię narkotyków. Banda Loban opóźniony przez policję zamieszek. Maluch zabity podczas próby ucieczki.

Kid odbywa władzę Chińczyków. Dasha prosi go o pomoc w sprzedaży w hotelu. Badacz zdaje sobie sprawę, że dzieci generalny i szef portu zabity Kudryashov. Kudryashov czyści i badacz.

Rastorguev ponownie przeniesiono do pracy w Petersburgu. Ojciec zabił córkę Tikhomirov odmawia zgłosić oznaki zabójcy, odnosząc się do ciemności. To Rastorguev staje się jasne, że ojciec chce ukarać zabójcę siebie. Ma do etapu zatrzymania mężczyzn.

Victor nadal szukać klienta przestępstwa. W tym czasie, Push-Pull chce zakończyć pracę i wymaga Miroshnikova znalezienie nowego artystę za zamordowanie Tikhomirov.

seria 31-32

I wreszcie. Co kończy cyklu „Chef 3: nowe życie” Opis serii ma dość ciekawe zakończenie. Dokładniej, to nie ma.

W trzydziestym pierwszym szeregu Pawłowa prawnika do przeprowadzenia ataków. Bandyci Rastorguev rumieni. W trzydziestym drugim – Songhua pęknięty w dół na lokalnym gangiem. Zastrzel wszystkich swoich członków i lidera. Rastorguev dowiaduje się, że wkrótce minie zbieranie władz miejskich. Nie będzie szukał nowego wybranego Petersburgu. Jeden z czołowych kandydatów jest Tarasa. Victor prowadzenia operacji przechwytywania, ale Taras ukrywa …

Tak więc, aby podsumować wyniki. Po pierwszej części serii, która po prostu nie mógł zadowolić widza, wiele się doczekać kontynuacji. Jednak nie jest szczególnie pod wrażeniem. Wyjdź z trzecią część fanów przyniósł pierwszy sezon jest teraz odrętwiała. Nikt nie mógł sobie nawet wyobrazić, co zostanie pokazane. I w tej części rozczarowany nikt nie miał. Każda seria jest oglądany z wielkim zainteresowaniem i przyjemnością. Według wielu widzów, trzeci sezon był jeszcze lepszy niż pierwszy. Nie wspominając już o sekundę. Rastorguev pozostał wierny swoim zasadom i pozycjach. Nawet pomimo faktu, że został zmuszony udawać inaczej.

Obraz skręcił poluzowane. Zdarzenia są szybko i wyraźnie się rozwija. Obecny tu i zabijania, i walki, a strzelanie i pościg. Jednym słowem, wszystko, co powinno być w dobrym filmie akcji. Doskonale uzupełnia wszystko, co dzieje się na ekranie doskonały akompaniament.