630 Shares 1723 views

Sergey Safronov: mag, aktor i prezenter telewizyjny

Dziś Sergey Safronov (iluzjonista) jest znany jako wykonawca liczby podstęp jako aktor i pisarz, a także czołowych reality show, w szczególności wystarczająco znana „Bitwa psychiczny”. Brał udział w wielu programach telewizyjnych, „Ty – świadek”, „Cudowni ludzie” i wiele innych.

dzieciństwo

Środkowy z trzech braci, Sergey Safronov urodził się 30 września 1982 w Moskwie, Rosja. Jego rodzice – Safronovy Swietłana Vladimir – od dzieciństwa miał przypięte wielkie nadzieje na syna, nie szczędząc czasu i pieniędzy na jego osobistego rozwoju. Obaj byli inżynierowie, ale w słowach matki Sergey zawsze marzyła, że jej synowie byli aktorami, a jego ojciec chciał jeden – ducha zespołu. I tak się stało. To Siergiej Ilya i Andrew są legendarnym założycielem Illusion pokaż braci Safronov – cyrki, niezrównany realizm i tajemnicy w tym samym czasie.

Sergey powiedział kiedyś: „Jesteśmy tak różni. Andryukha my skromnyaga Ilya, oczywiście, filozofem, a ja jestem jokera i humorysta ". Oczywiście, oni twierdzą, czasem konkurują lub cierpią „gorączkę gwiazdy”, ale … „Wszystko można przezwyciężyć, jeśli solidarnosci” – dodał.

„Bigosu” i „knot”

Sergey Safronov, którego biografia jest bardzo ciekawe, podczas swoich lat szkolnych lubił grać produkcje szkoły teatralnej. W tym samym czasie został zaproszony do głosu historie dla kronik „Jumble”, popularny wśród dzieci. Ta współpraca trwała przez około pięć lat. Dwukrotnie nawet dostał rolę, po którym odbyła się strzelanina, a jeden z pracowników wykonany dramaty gdy Siergiej był już dorosły.

Po ukończeniu szkoły średniej, Sergey Safronov studiował w Wyższej Szkole Sztuki cyrkowe i odmian, w końcu stał się aktorem. Długo, jak sam mówi, siedem lat w „Współczesna” – najbardziej znanego i szanowanego teatrze dramatycznym naszego czasu.

Sergey Safronov – aktor z powołania, ale jego kariera filmowa jest ograniczony do kilku drobnych prac. W 1993 roku został wybrany do ekranizacji opowiadania „New Times” w kronikach filmowych „knot”.

Wczesna kariera iluzjonista

Kiedy Eliasz, a potem Andrew zaczął wymyślać pierwsze numery na przyszłość iluzji show, zaintrygowany sztuczek, Siergiej był zdecydowany je wspierać, ale stał się częścią zespołu dopiero znacznie później. Ale on jest w pełni zaangażowany w przygotowanie rekwizytów i, według jego słów, „rynek musiał kupić sklejki, który był 2 metry długości.”

Decydującym wygląd telewizor, zapoczątkowało popularność, był program na żywo „Co? Gdzie? Kiedy? „W 2002 roku, kiedy bracia Safronov śpiewał” Burning pokój żyje. " „Poszliśmy do domu z poczuciem, że jutro obudzimy się słynna” – tak powiedział Siergiej wrażeniem tego, co się z nim stało. Zdjęcia Sergey Safronov teraz, być może, wydaje się na łamach każdy szanujący publikacji.

Następnie przez szereg zaproszeń i przeglądów różnorodny charakter: w tym samym czasie, w 2002 roku bracia ułożone zapalającą show w Rock Festival na stadionie Łużniki, gdzie koncert odbył DORO (Warlock) i UDO (Accept).

Alexander oferowane Cekalo Safronov wyczyn, aby ustawienie musicalu "The Twelve Chairs". Zgadzając się na pracy nad tym projektem, iluzjoniści stała się jeszcze bardziej popularne. Byli na tyle szczęście, aby dołączyć do grona członków New York International Club magów.

Wiele występów z akrobacje uwielbiony Safronov, jeden z nich – „Teleport człowiek z Genewy do Montreux”, która zaszokowała Szwajcarii pokazują go w telewizji w 2003 roku. Podobna sztuczka – z braćmi pojawił się nagle – został zorganizowany przez nich podczas koncertu z orkiestrą na nowym albumie „Statki” Swietłana Surganowa.

życie osobiste

Pierwsze kroki w karierze iluzjonista Siergieja, dziwnie zbiegła się z początkiem rodziny. Maria – producent „ludu Wonder” na NTV, w filmie, który był zaangażowany – nie tak jak Sergey: „byłem jeszcze w stanie zrozumieć, dlaczego chłopaki z załogi po jej biegu.”

Zauważając, że jego dwaj bracia są również zainteresowani Maszy, nagle uświadomiłem sobie, że „może stać slepovat”. Jego myśli zostały przerwane przez jej zaproszenie do wspólnej uroczystej kolacji z okazji uzyskanego wielkiej strzelaniny. „To było tak pyszne, że oczywiście myślał o drodze do serca mężczyzny” – powiedział mag.

Naturalnie, Sergey coraz bardziej odwiedził Maryję „coś naprawić lub wbijać gwóźdź”. Ale potem zdałem sobie sprawę, że od dawna mieszka tutaj. W 2011 roku para zaręczyła, ale ślub Sergey Safronov jakiś czas przełożone z powodu ciąży narzeczonej.

Tylko wtedy, gdy dziecko urodziło się młodzi rodzice byli wreszcie w stanie stać się legalne żony, a teraz są one wychowywania córki Alina i syn Vladimir. Safronova Sergeya żona Maria powiedziała, że nieskończenie szczęśliwa w małżeństwie z nim.

przejdź czarodziejów do ludzi "

W 2003 roku Ivan Usachev – czołowy program telewizyjny „You – świadek” – oświadczył braciom Safronov nowych uczestników w programie, a następnie minął rok serię wykresów pokazujących sztuczki ludzi przechodzących przez ulice Moskwy. W tym samym czasie, Sergey Safronov i jego bracia realizowane wieloletnie pomysł i zaczął pozycji „Szkoła Magii” na M1, która jest delikatnie spróbować stworzyć „cuda” sztuczki maga.

Sergey Safronov ma wiele nagród, które otrzymał od kilku lat na ceremonii wręczenia nagród, w szczególności takich jak kanale MTV zwanego Gameland Award-2005 „Złoty Gramophone” na „rosyjskiego radia”.

W całym 2006 roku przeszedł dość interesująca dla braci Safronov: oni uczestniczyli jako specjalny gość koncerty rockowe grupy muzycznej „Leningrad” Siergiej Shnurova Alexander Fur „Swietłana Surganowa i jego orkiestra.”

„Bitwa pod medium”

Rok później, Ilya, Siergiej i Andriej Safronov umieścić ciekawy problem do „Bitwy medium”: jako sceptycznego obserwatora do rozpoznawania i narażać magów wśród wnioskodawców, którzy chcą uzyskać status psychiczny. Bracia stał się wiodącym pokazy na stałe, aby wybrać własną listę testów dla uczestników. „Ten projekt jest realizowany nie tylko marzenie telewizji, ale także pomógł zaspokoić pragnienie poszukiwania prawdziwych psychikę” – powiedział Siergiej.

„Cudowni ludzie” i „Wyspa”

W 2008 roku kanał Euronews przedstawiony dokument nakręcony je na prawdziwych wydarzeniach około iluzjonistów Safonow. Od pierwszych dni 2009 opublikowany przeniesienie „ludzi Wonder”, który jest znany z udziałem gwiazd i przechodnie sztuczek braci Safronov. Filmowanie koncert transmitowany „cudów Ukrainy”, która rozpoczęła się w 2012 roku, również odbywa się w różnych miastach kraju.

Jednym z najbardziej niezwykłych darów losu zaczął Siergiej zwycięstwa w 2013 roku w reality show „The Island”, która odbyła się na NTV, która zdobyła mu powszechną miłość i aż 12 milionów rubli.