719 Shares 7415 views

"Chechil" pub (Astana): przegląd instytucji

W stolicy Kazachstanu, na Kabanbay Batyr 2/1, to nowoczesna instytucja „Młodzież w Severnaya Korona” mieszkaniowego złożonego budynku – „Chechil” (pub). Astana zachęca piwoszy tu dobre przekąski i zabawy. Gdzie można spotkać się z przyjaciółmi, spędzać czas z rodziną, z partnerem, a także przekąskę pyszne jedzenie.


wnętrze

„Chechil” – instytucja z prostym, ale zarazem stylowe wnętrza. Ściany dużego długiego korytarza na całym obwodzie cienkiej kamienia w jasnych, na szczycie której znajduje się wiele małych obrazów. W sali pubu ma kilka dużych telewizorów plazmowych, które nadawane programy sportowe i kanały muzyczne programu. Sufity zdobić prosty żyrandol przezroczysty kształt cylindryczny, a podłoga jest pokryta światła drewna. Meble dla instytucji w kolorze jasnoszarym, wiklinowe krzesła i stoły stałych, jasnobrązowy. Duże okna szczelnie zamknięte żaluzje czerwony kolor, który idealnie pasuje do szarego wnętrza całych pomieszczeń. Duża sala bankietowa może pomieścić około stu gości.

W murach „Chechila” bardzo wygodny do przeprowadzenia imprez i bankietów, możemy zorganizować prywatną imprezę.

Pasek menu i

Kuchnia włoska i Europejska jest gotowa do radości Chechil gości „- pub w Astanie. Menu zakłady zawiera dużo przekąsek piwnych, wśród których są najbardziej popularne zestawy piwa (kiełbasa, lub kebab z kurczaka i morskie), skrzydełka kurczaka, pierścienie kalmarów, smażone krążki cebulowe, paluszki serowe i Czech garpiki, podawane z sosem. Klienci mogą wybierać pizzę do gustu, jak również każdy z prezentowanych rodzajów tradycyjnego włoskiego makaronu tagliatelle ( „”, „”, „fettuccine farfalle” i „Carbonara”). Pub ugotować parówki na patelni z jagnięciny i wołowiny, trzy rodzaje steków na grillu ( „Pepper”, „żeberka”, „Sosobuko”). Wszyscy fani mięsa pieczone na węglach, może jeść kebab z różnych rodzajów mięsa (kurczak, kaczka, jagnięcina, wieprzowina) i warzyw. Można również zamówić markowe kebab.

Pasek menu jest reprezentowana przez szeroki asortyment koktajli, wśród których istnieje kilka autorskich. „Chechil” – pub (Astana), z dobrym wina, która zaprezentowała różnych odmian tego napoju przywiezione z różnych zakątków świata. Pub ma dobry wybór smaczne piwo, które w tym miejscu jest szczególnie popularne.

informacje dodatkowe

Hałaśliwe i zabawy strona z muzyką na żywo w każdy piątek i sobotę w sklepie dla ciebie „Chechil” (pub, Astana). Zdjęcia ze wszystkich tych działań można znaleźć w grupie oficjalnych instytucji w sieci społecznej „VKontakte”, to doskonale odzwierciedla atmosferę w takich momentach w murach uczelni.

Od poniedziałku do czwartku, pub organizuje różnorodne promocje i oferty premii. Na przykład, w każdy poniedziałek cały alkohol sprzedawany w zakładzie bez dodatkowych opłat. Podobna impreza odbywa się w czwartki, ale ma on zastosowanie wyłącznie do wina. Każdy wtorek, podczas zamawiania szklankę piwa gość otrzyma jeden bezpłatny, a w środy nie ma zniżki na koktajle prezentowanych w menu.

Administracja zaleca miejsc do odwiedzenia w „Chechil” (pub Astana) z wyprzedzeniem, aby zarezerwować stolik, co w połączeniu z wysokim ruchem zakładu pracuje w pełnym reżimie internatem.

Specjalnie dla dzieci jest osobny obszar.

Adres i godziny otwarcia

Pub "Chechil" dostępna jest pod adresem: Astana (po lewej stronie), Kabanbay Batyr, dom 2/1.

Jest otwarty jest codziennie od poniedziałku do czwartku od drugiej po południu do dwóch dni, w piątek i sobotę – dwa dni przed trzecią rano, aw niedzielę – o drugiej po południu do rana.