279 Shares 1782 views

Budowanie prysznic i Woodshed z rękami

Do przechowywania drewna opałowego w kraju lub w domu na wsi zazwyczaj zbudowany specjalny magazyn – drewutni. Może być zbudowany jako osobny pokój, a może być częścią gruntownej jednostki gospodarczej. Jeśli budować Woodshed z rękami jak oddzielnym budynku, to najlepiej, aby umieścić go w pobliżu innych lokali użytkowych. To jest zwykle zbudowana ze złomu tarcicy dostępne, to oszczędność pieniędzy.

Niezbędne do rozpoczęcia budowy przy wyborze miejsca, które nie powinny znajdować się w pobliżu budynku mieszkalnego. Aby taki lekka konstrukcja nie wymaga solidnych podstaw, można po prostu używać żadnych metalowych lub rur azbestowo-cementowych pozostały z innych budynków z bloczków betonowych lub pierścienie. Po określeniu wymiarów drwalnia, wyczyszczenie przestrzeni na budowę, a następnie nośnik wykopane w ziemi w narożach i również sprasowane żwiru. Odległość pomiędzy nimi powinien być jeden i pół metra od ziemi i muszą wykonać w 20 cm.

Prosty fundament jest gotowy, można zacząć tworzyć własne ręce drewutni. Aby to zrobić, kopać w rogach drewnianych belek, pionowości który jest sprawdzany przez pion. Wokół gleby słupki zagęszczona warstw i są przetwarzane antyseptyczny. Na przedniej stronie drwalnia barów powinna być większa o około 15-20 cm i otrzymano żądane przyszłości nachylenia dachu. Do budowy był silniejszy i bardziej niezawodne back-Masa dodatkowa drewna. Na dolnej części kolumn wykopany, podstawa podtrzymuje górnej szyny składa się z desek, a następnie otrzymany rama podłogi desek. Następny drewutni z rękami osłoniętych z listwami lub innego drewna. Wstępnie do usztywniania szelki są przybite między słupkami, a następnie boczne i tylne ścianki przyszyto wszelkie dostępne materiały, a przedni koniec pozostaje otwarty.

Oprócz wystarczającej drewutni kapitałowym, kraj może zbudować i zapalić szopa na drewno z ich rąk, który nie ma ścian bocznych. Grunt na rogach konstrukcji przyszłych gruntem czterech filarach, które są przymocowane do siebie szelkami. Jest umieszczony wzdłuż dolnej szyny desek, podłoga z desek, a tylna ścianka w osłonie tarcicy. Przednie słupki muszą być tuż nad tyłu do uczynienia dachu stoku. Dach jak drewutni i na baldachim może być z łupków lub dachowych Ondulina. Dach ułożone na listwie płyt.

W domku, można zbudować Woodshed, nie tylko z ich rąk, ale również bardzo potrzebne prysznic w okresie letnim. Zwykłą fundamentu stałą drewnianą, która musi być na tyle mocne, aby wytrzymać ciężar zbiornika. Paul wykonany drewniany z przerwami do kanalizacji. Rama jest osłonięte deski, sklejki, z panelami i łupka. Na dachu zainstalowano zbiornika z tworzywa sztucznego lub wody ze stali nierdzewnej. Zamiast drzwi, można użyć plastikową zasłoną. Prysznic z rękami budować na miejscu nie jest bardzo trudne, ale w upalne lato jest okazją, aby odświeżyć stronę.