132 Shares 7199 views

Jak z rękami zrobić subwoofer?

Wielu melomanów spotkałem taki problem jak brak wysokiej jakości dźwiękiem w domu. Dla tych ludzi, którzy mają problemy finansowe, są często bardzo trudno uzyskać dobrą akustykę muzyczne i myślą o tym, jak ich własne ręce, aby subwoofer. W tym przypadku, można tworzyć własne, wykonane z faktu, że znajdą Państwo w domu. Będzie musiała po prostu kupić specjalną kolumnę, której cena jest o rząd wielkości mniejsza niż subwoofera.

Jak z rękami zrobić subwoofer? Wariant najbardziej optymalny i funkcjonalny prawdopodobnie będzie nieaktywna Plan subwoofer. Takie urządzenie nie wymaga dodatkowego przepisaną wzmacniacza. Wszystkie prace na tym rzecz sprowadza się do zwykłej produkcji ramy i umieszczone w niej głośnika niskotonowego.

Aby zacząć i zrobić swoje ręce subwoofer, przede wszystkim należy wybrać odpowiedni głośnik. Naturalnie, objętość przyszłości subwoofera będzie zależeć tylko od mocy urządzenia. Nie ma znaczenia, przez długi czas lub nie został zakupiony głośnik, najważniejsze – jest dostępność wszystkich niezbędnych wskaźników funkcjonalnych, które pomogą dokonać subwoofer poprawnie. Wszystko to jest tak, że dynamika moc będzie zawsze zależeć od parametrów przyszłych ram Saba. W celu uzyskania go idealnym, trzeba znać trzy parametry dynamiki: częstotliwość rezonansową dynamiki w pracy na terenach zielonych, pełnych wskaźników jakości głośnika, a także równoważnej objętości. Wszystkie te cechy muszą być zarejestrowane w dokumentacji dostarczonej wraz z głośnika na sprzedaż i zakup. Tak więc zaleca się stosowanie urządzenia kupione w sklepie. Ale nawet zakupione na „pchlim targu” najtańszy głośnik też zejdą.

W następnym etapie projektowania są oznaczone wielkości pudełka subwoofera. Aby ułatwić, trzeba użyć specjalnego programu o nazwie WinISD, kto wie, jak zrobić własne ręce subwoofer. Ten program komputerowy będzie znacznie ułatwiają tworzenie odpowiedniej wielkości dla przyszłości subwoofera. Po pierwszym uruchomieniu programu na komputerze, będzie to wymagać, aby wprowadzić ustawienia głośników (opisane powyżej). Wprowadzić je do programu, będzie można obliczyć cztery różne typy mieszkań dla przyszłości subwoofera. Na przykład w tym artykule będą rozpatrywane tylko jeden typ, ale najmocniejszy ze wszystkich – szósty order bandpass.

Ten typ obudowy – sześcienny prostokątny przedmiot. Jak z ich rąk, aby subwoofer tego typu? Bardzo proste. Głośnik jest zamontowany na jednym mostku, który znajduje się wewnątrz tej obudowy. Aby móc zainstalować fazioinvertornye kamer, istnieje kilka dziur w kadłubie. Od tych kamer nie jest dostępny na zwykłego użytkownika, zamiast je dopasować zwykłą metalową rurkę, trochę polysolid i papier. Maksymalna szczelność korpusu da przyszłego subwoofera brzmi najlepiej. Aby poprawić szczelność przypadku wzmocnienia jej pianki i filcu wełnianego. Pokrywa subwoofer musi koniecznie bardzo mocno przymocowane, na którym jest zwykle również zwiększyć przez tego samego materiału co sam organizm.

Potem wszystko zależy od prawidłowej reprodukcji takich wzorów do życia. Im lepiej będzie powtórzyć model, który stworzy program, tym lepiej subwoofer. Program do tworzenia obudowy subwoofera można pobrać w internecie, wpisując w dowolnej wyszukiwarce nazwę użytkownika. Można go pobrać zupełnie za darmo, więc nie trać czasu na próżno. Nowe i ulepszone subwoofer czeka na Ciebie!