316 Shares 5811 views

Montaż sidingu własnymi rękami


Rozważmy ten problem miejscowe, jak instalacja bocznicy własnymi rękami. Jest to nowoczesny materiał pozwala bezpiecznie chronić swój dom przed hipotermią i zarówno przed przegrzaniem, a on chroni powierzchnię ścian, bez względu na to jakie są one wykonane, przed zewnętrznymi wpływami środowiska.

Montaż winylowy siding z ich własnymi rękami jest prosta, materiał jest stosunkowo tani, a co najważniejsze, że jest trwały i niezawodny, że to tłumaczy jego popularność. Siding nie wymaga malowania, troska o prawie nie potrzeba, oprócz tego, że czasem trzeba oczyścić z brudu, a on ma bardzo szeroki zakres temperatur pracy.

Jeśli zdecydujesz się zrobić instalację płyt warstwowych z rękami, to jest najlepsza panele 6m, ale musimy przejść od wielkości pomieszczenia. Po pierwsze, trzeba dokonać obliczeń i określenia niezbędnej ilości materiału. Aby to zrobić, najlepiej jest zrobić mały model domu, a następnie będzie można dokładniej określić niezbędną ilość bocznicy, jak można określić, gdzie można skorzystać z wykończeniem. Ale jeśli masz dużo pieniędzy i nie przeszkadza pozostawia wiele nadmiaru materiału, można dokonać przybliżonych obliczeń.

Montaż sidingu z rękami podczas gdy nie jest to trudne zadanie, ale tutaj jest to konieczne, aby dbać o własne bezpieczeństwo i dokonać dobrego i solidnego drewna, co jest niezbędne do pracy na wysokości. Aby zacząć, trzeba centymetrem, linijki, obszaru, piła i śrubokręt i młotek, szczypce i szydło.

Po pierwsze, trzeba przygotować powierzchnię domu, aby usunąć go z nadmiarem i usuwając wystające obiekty blisko odpowiednie gałęzie drzewa. Jeżeli dom idealny ściany, jazda może być montowany bezpośrednio na nich, ale ponieważ jest to bardzo rzadkie, należy najpierw dokonać drewnianej skrzyni. To od jego poprawnej instalacji bocznicy jakości instalacja będzie zależał w wielu aspektach. Jeśli robisz instalację bocznicy rękoma poziomo, a następnie pionowo przybite listwy powinny znajdować się w odległości 30-40 cm od siebie. Stojaki są również ustawione wokół każdego elementu, takie jak okna, drzwi i inne.

Najlepsze, razem z instalacją bocznicy Oprócz zastosowania grzejnika, może to być, na przykład pianki polistyrenowej lub wełny mineralnej.

Duże znaczenie ma pasek startu instalacji, więc pospiesz nie jest to konieczne, należy zrobić wszystko ściśle według poziomu. Od saydig jak każdy materiał zdolny do rozszerzania i umów, nie jest konieczne, aby zapomnieć o przerwach technologicznych, odległość do końcowej krawędzi powinna wynosić około 1 cm. Także to nie jest konieczne, aby wbijać gwoździe zbyt mocno, zaleca się pozostawić szczelinę, która jest wygodna w użyciu monety. W ten sposób można wyeliminować ewentualne wypaczenia z bocznicy pod wpływem czynników zewnętrznych. Wszystkie paznokcie muszą zdobyć prostopadle do panelu mogą swobodnie przemieszczać się w pewnym zakresie.

Nowy panel musi najpierw połączyć się z tym, co jest poniżej, a następnie podnieść do zamknięcia zamka. Montaż sidingu z rękami muszą być wykonane tak, że panele nie były zbyt mocno i nie jest zbyt luźna.

Po zainstalowaniu końca paneli kanty ukryte przez zewnętrznych kącikach. Najlepiej jest zainstalować J-bar. Tutaj, szczególną uwagę należy zwrócić na stawach, czy muszą być ściśle pod kątem 45 °.

Są chwile, kiedy bocznica długość mniejszą niż długość domu. W tym przypadku, muszą być zamocowane za pomocą H-formowanie jest praktykowane lub związku, takiego jak zachodzenia na siebie. Zachodzenie powinna wynosić co najmniej 3 cm, a przeguby nie powinny być umieszczone naprzeciw siebie.

W ten sposób spędzania czasu przez około tydzień, można zaktualizować swój dom i dostać ciepłe i przytulne pokoje.