607 Shares 7934 views

Fat Burner "Black Mamba": recenzje dziewczyn

Utrata wagi jest długim i wyczerpującym procesem dla mężczyzn i kobiet. Nie wiele osób zdoła pozbyć się nadwagi szybko i bez konsekwencji. Współczesny rynek leków na odchudzanie oferuje konsumentom tłuszczowy palnik "Black Mamba", recenzje na temat jego stosowania, jego skład i przeciwwskazania do stosowania zostaną omówione poniżej.

Co to jest "Black Mamba"?

Pełna nazwa produktu to Black Mamba Hyperrush, wyprodukowane przez Innovative Diet Labs, importowane do Rosji i innych krajów z USA. Preparat jest wydawany w postaci kapsułek o kolorze czarnym z wizerunkiem węża grawerowanego na każdym z nich. Stymulacja układu nerwowego, blokowanie adrenoreceptorów, usuwanie nadmiaru płynu z organizmu – tak właśnie chodzi o palnik tłuszczowy "Black Mamba".

Opinie o narzędziu są całkiem sprzeczne, istnieją zarówno pozytywne, jak i negatywne. Wynika to przede wszystkim z niewłaściwego używania narkotyków, jak również zakupu towarów nieoryginalnych. Przed zakupem produktu warto rozważyć, że "Black Mamba" to tłuszczowy palnik o bardzo silnym działaniu, który dotyka całe ciało.

Koszt przygotowania

Ten produkt ma dość wysoką cenę w Rosji – około 3000-4000 rubli za opakowanie (90 kapsułek). Koszt narkotyku związany jest z kursem dolara, ponieważ "Black Mamba" jest produkowany za granicą.

Skład

Główną substancją czynną leku jest kompleks Corex, jego zawartość w hiperzie Black Mamba wynosi 65 mg. Opinie sportowców na ten składnik oznaczają, że jest naturalnym substytutem syntetycznej efedryny, pobudzającym układ nerwowy, którego odbiór prowadzi do utraty wagi.

Kompleks "Korex" obejmuje:

 • Taniny.
 • Ekstrakt sera szamba (20%).
 • Vasicinol.
 • Wazikonon.
 • Fitosterole.

Ponadto "Black Mamba", spalacz tłuszczu i inżynieria energetyczna, zawiera:

 • Complex Thermo Extend, składający się z evodiaminy, tiaminy, kinefryny, ekstraktu indyjskiego kaktusa kalumum, johimbiny, ekstraktu z sinic. Kompleks zawiera 180 mg na kapsułkę.
 • Bezwodna kofeina wynosi 200 miligramów na kapsułkę.
 • Aminokompleks, składający się z fenyloolaniny i jej pochodnych, a także beta-aminoetyloaminy.

Fat Burner "Black Mamba", recenzje na temat skuteczności, które mówią, że ze względu na substancje aktywne wchodzące w skład preparatu, masa maleje szybko, a mięśnie stają się bardziej widoczne, jest dość skuteczne. Według niektórych sportowców, Black Mamba nie ma analogów wśród leków o podobnym działaniu i składzie.

Jak to działa

Zastosowanie leku pomaga zmniejszyć nadwagę, nasycenie ciała energią. Według producenta, "Black Mamba" pomaga schudnąć nie tylko dla profesjonalnych kulturystów, sportowców, sportowców, ale także dla zwykłych ludzi, którzy uciekają się do umiarkowanego wysiłku fizycznego.

Zasada działania leku:

 • Bezwodna kofeina, dostająca się do organizmu, zwiększa działanie neurostymulatorów, przyspieszając lipolizę, wzrasta temperatura ciała, liczba przetworzonych kalorii znacznie wzrasta.
 • Analogowy ekstrakt z geranium (beta-aminoetyloaminy) poprawia pracę mózgu, pomaga skoncentrować się na zadaniu. Para z kofeiną przyczynia się do rozszczepienia warstwy tłuszczowej.

 • Wyciąg z serca przyczynia się do normalizacji pracy przewodu żołądkowo-jelitowego, zmniejsza apetyt, ułatwiając w ten sposób przestrzeganie wszelkich ograniczeń w odżywianiu.
 • Evodiamin, johimbina, synefryna przyspieszają procesy metaboliczne w ciele, zwiększają temperaturę ciała.

Poprawa pamięci i procesów myślowych, przywrócenie normalnego funkcjonowania żołądka i jelit, pomoc w rozbiciu tłuszczu – wszystko to sprawia, że tłuszczowy palnik "Black Mamba". Opinie o zastosowaniu funduszy są w większości potwierdzeniem.

Jak zażywać lek w prawidłowy sposób

Zgodnie z instrukcjami na opakowaniu środki służące do odchudzania są używane jako terapia zajęciowa. Przez pierwsze 4 dni jedna kapsułka powinna być podana do 12 południa, 40-50 minut przed posiłkiem. W czwartym i kolejnych dniach dawka jest podwojona – kolejna kapsuła jest pijana przed drugim posiłkiem. Jeśli czujesz się gorsza, dawka obiadowa jest anulowana. Maksymalny przebieg przyjmowania leku wynosi 2 miesiące.

W trakcie terapii kursowej, herbaty, kawy, napoju Coca-Cola zabronione jest stosowanie różnych suplementów diety zawierających środki pobudzające (guarana, wyciąg z jeżyny).

Jakiekolwiek efekty osiągnięto dzięki użyciu leku, a jednak dieta pełnowartościowa nie zastępuje leku "Black Mamba". Palnik tłuszczu, którego recenzje mówią, że jest bardzo skuteczny, nie działa bez przestrzegania specjalnej diety. Powinien być wprowadzony co najmniej dwa tygodnie przed użyciem leku, jego przestrzeganie jest obowiązkowe przez cały czas przyjmowania leku. Aby osiągnąć znaczące wyniki, organizm potrzebuje zrównoważonej diety o niskiej zawartości kalorii, gdy używasz "Czarnej Mamby".

Przeciwwskazania i efekty uboczne

Podobnie jak w przypadku jakiegokolwiek leku na "suszenie", Black Mamba ma przeciwwskazania do stosowania. Dopuszczenie do obrotu jest zabronione dla osób w wieku największej, kobiet w ciąży i karmiących piersią, osób z nadciśnieniem tętniczym, chorobami serca, wątrobą, nerkami, ośrodkowym układem nerwowym, osób uczulonych na składniki leku.

Podczas stosowania palnika tłuszczowego możliwe są następujące działania niepożądane:

 • Bóle mięśni, biegunka, wymioty i nudności;
 • Utrata apetytu, anoreksja;
 • Tachykardia i ból w sercu;
 • Ból głowy, wysokie ciśnienie krwi;
 • Obrzęk;
 • Pogorszenie widzenia.

W przypadku stwierdzenia któregokolwiek z objawów niepożądanych należy wyłączyć lek i skonsultować się z lekarzem.

Palnik tłuszczu "Black Mamba". Recenzje dziewczyn

Negatywne odpowiedzi związane ze stosowaniem lekarstwa odchudzającego są w większości pozostawione przez kobiety. Wielu z nich nie używa siły i diety poza otrzymaniem "Czarnej Mamby", co ostatecznie wpływa na wynik. Niektóre z nich po prostu nie wzięły pod uwagę wszystkich cech ich ciała lub zaczęły używać fanatyzmu do stosowania kapsułek, aby szybko pozbyć się nadwagi.

Negatywne odpowiedzi zawierają następujące informacje:

 • Po przejęciu kapsułek Black Mamba zaniżono ciężar ciała.
 • Stymulacja serca, spowodowana przez użycie "Czarnej Mamby", wywołała rozwój przewlekłej tachykardii.
 • Bez aktywności fizycznej lek jest absolutnie bezużyteczny, przez cały okres przyjmowania początkowa masa nie uległa zmianie.

Ujemne, skierowane ku lekarstwu, są spowodowane jego wpływem na organizm. Używając "Czarnej Mamby" warto pamiętać, że jest to duże obciążenie dla wszystkich organów ludzkich. Fat Burner Black Mamba Hyperrush, opinie, które są pozytywne, według opinii większości konsumentów, z odpowiednim użyciem nie powoduje poważnej szkody dla organizmu.

Pozytywne opinie na temat leku:

 • W jednym cyklu użytkowania utrata masy ciała wynosiła 14 kg, podczas gdy zawsze czuła wzrost energii i energii.
 • Dzięki diecie "Black Mamba" łatwiej było tolerować.
 • Sport i przyjmowanie kapsułek pomagały usunąć nadmiar płynu z organizmu i sprawić, że mięśnie stały się bardziej imponujące.
 • Pojawiła się wytrzymałość, zwrócono uwagę na poprawę.

Fat Burner "Black Mamba", recenzje dziewczyn, które potwierdzają jego skuteczność, pozwala pozbyć się dodatkowych kilogramów bez nadmiernego wysiłku fizycznego.

Jak wypełnić kurs Black Mamba

Odkąd po unieważnieniu narkotyku osoba może zacząć wpaść w depresję, brak siły i senność, eksperci zalecają sprawne zmniejszenie zawartości kalorii w diecie i wysiłku fizycznego. Następnie należy stopniowo zwiększać ilość kalorii w żywności, w przeciwnym razie utrata masy ciała może szybko powrócić. W związku z toksycznością wątroby beta-aminoetyloaminy po zakończeniu "suszenia" zaleca się leczenie hepatoprotektami.