189 Shares 5503 views

Felis Fawn: zdjęcie przed i po utracie wagi. Historia Felicji Fawn

Była zwykłym nastolatkiem, który był szczęśliwy każdego dnia. Studiowała, chodziła z przyjaciółmi, uczestniczyła w imprezach i rozrywkach. Wszystko było w zwykłym rytmie, dopóki pewnego dnia nie podzielono życia na trzy części: przed, po i między nimi. Chociaż dzisiaj Felis uśmiecha się, mówi, że jej życie przeniosło się już na nowy czwarty etap, nazywany Post Scriptum.

Normalne życie Felis i widok z boku

Żyła normalnym, mierzonym życiem. Studiowała w brytyjskiej szkole, rozmawiała z rówieśnikami. Sześcioletnia Felis Fawn w ogóle nie była zainteresowana dietą, nie miała pojęcia, dlaczego kalorie powinny być liczone. Nie mogło to być przypisane liczbie dziewczyn, które gorliwie oglądały ich postać i spędzały dni w siłowni. Była normalną dziewczyną, ale z dobrym apetytem. Feliz, mając nadmiar wagi, bez obawy, wysłał do jej ust wszystkie jadalne. W wieku 167 cm ważyła ponad 72 kg. Ale to nie przeszkadzało jej do tego dnia.

Więc sprawa sprawiła, że dziewczyna spojrzała na siebie z zewnątrz. Wszystko działo się w 2007 roku w jednym z gorących letnich dni. Felis z przyjaciółmi w weekend pojechała na festiwal. Po raz pierwszy jej po raz pierwszy odwiedziła myśl o jego figurze. Na całym świecie, trzepotanie jak motyle, piękne dziewczyny w strojach kąpielowych o eleganckich kształtach. Dziewczyna pokazała, jak wyglądałaby na tle tych smukłych ciał, a nie odważając się kąpać się w kostiumie kąpielowym, pozostała w przestronnej koszulce. Jeszcze nie podejrzewa, że tego samego dnia wyłoni się wszystko, co miało siedemnaście lat Felis Fawn, a potem zaczęło się nowe życie.

Wychodząc z domu, obejrzałem się na laptopie. Dziewczyna została zajęta paniką i przerażeniem. Jej przyjaciele wyłożyli zdjęcie zrobione w weekend. W wielu obrazach Felis była wspaniała. Dziewczyna, widząc się z zewnątrz, nie tylko była zdenerwowana. Ona histerycznie nazywa się przyjaciółmi i zażądała usunięcia zdjęcia z jej udziału. Potem nastąpiło kilka dni płaczu i samoobrony. Za każdym razem Felis Fawn, zdjęcie i ten obraz pamiętający, wyobraził sobie i zrozumiał, jak potworne i brzydkie. W jej sercu była rozpacz i wstyd za jej odbicie. Zdecydowanie zdecydowała, że zmieni jej ciało, nie podejrzewa, jakie zmiany można oczekiwać w przyszłości.

Droga do ciała marzeń

Jeśli w tym czasie ktoś doświadczony i kompetentny w kwestii utraty wagi zasugerował dziewczynie, jak prawidłowo radzić sobie z nadwagą, tragedia mogła zostać rozwiązana w określonym czasie. Ale wszystko przebiegało zupełnie inaczej.

Felis, zastanawiając się nad swoim problemem, doszła do wniosku, że wszystko jest związane z ilością spożywanej żywności. Nienawidziła wszystkiego, co było jadalne i gwałtownie odmówiło jedzenia. Mogła siedzieć na wodzie przez kilka dni. Waga spadła, zmniejszenie objętości, a dziewczyna zdała sobie sprawę, że na dobrej drodze do ukochanego celu. Tak więc, już w 2008 r. Na skalach był znak 54 i pół kilograma. Felice Faun, choć niezdrowa i niewłaściwa droga, przyszła do cenionych postaci jej wagi. Otrzymała komplementy ze wszystkich stron. Nie bardzo odpowiadała na pytania i zachowywała metodę szybkiego odchudzania od znajomych i znajomych. Nawet jej chłopak nie podejrzewał, porównując Felis Fawn przed i po kolosalnych zmianach w obrazie, ponieważ w tym roku osiągnęła tak znakomity wynik.

Odległy do jego ideału

Teraz była normalna w celu zwiększenia masy ciała. Ale uczucie, że postać jest doskonała, nie miała. Poza tym dziewczynka czuła się samotna, a to nie do zniesienia. Początkowo zdecydowała się na elektroniczny dziennik. Napisałem wszystkie tajne i tajemne myśli, doświadczenia, jak kontrolowałem siebie, aby schudnąć. Później znalazłem podobnych myślących ludzi, którzy w ten sposób stają się cienkie. Felis Fawn zdjęcie wystawione w elektronicznych albumach dla wszystkich, aby zobaczyć i chętnie dzielić się z tajnikami jej utraty wagi.

Zwiększona wysokość i nowa redukcja masy ciała Felis

Wraz z nadejściem roku 2009 Felis odkryła, że wzrosła o trzy centymetry wysokości. Waga nadal odchodziła. Widząc, że miał 48,5 kg, dziewczyna zdecydowała się na eksperyment: przetrwać bez pokarmu przez 4 lub 5 dni. Udało jej się, co stanowiło bodziec do kontynuacji eksperymentu. Feliz Fawn, zanim straciła wagę, nawet nie podejrzewał, co spowoduje tę głód i że jej ciało będzie w poważnym niebezpieczeństwie, a proces trawienia był w znacznym stopniu zepsuty.

Kiedyś dostała artykuł o zaburzeniach układu pokarmowego. Uświadomiła sobie, że wszystkie oznaki choroby opisują się z jej obecnym stanem.

Choroba postępuje

W zimie 2009 Felice Fawn poczuła się poważnie chora. Mogła robić bez jedzenia przez ponad tydzień, zużywa jedną wodę i gazowane napoje. Czułem ciągłą słabość, nie było chęci wychodzenia i robienia czegoś w ogóle. Ona była zirytowana zaproszeniami od przyjaciół i facetem, aby wyjść, aby się bawić, bo zrozumiała, że wszyscy w instytucji będą żuć coś. Waga spadła w szalonym tempie, ale dziewczyna i odmówiła jedzenia. Wszystko zakończyło się wezwaniem lekarzy i oddziału szpitalnego.

Odkrycie tajemnicy utraty wagi lekarzom

Złapany na łóżku szpitalnym, Felice Fawn, pod atakiem faceta i lekarza, musiał opowiedzieć o swojej wspaniałej utracie wagi i diecie. Aesculapius wyjaśnił jej, jak bardzo cierpi pacjent, jak niebezpieczna jest anoreksja. Wyznaczył wzmocnione jedzenie w 1500 kalorii w ciągu dnia. Dziewczyna była zdenerwowana. W końcu z poczatkiem jedzenia znów może odzyskać zdrowie, których w ogóle nie chciała.

Uciekając ze szpitala, kontynuowała post przez następne 13 dni. Facet, który Felis zadzwonił do rodziców, powiedział jej, co się dzieje z ich córką i jak bardzo ważne jest wszystko. Anoreksja została zjedzona przez Felis. Dziewczyna została zabrana do domu ojca i pod ścisłą uwagą zaczęła się karmić. Musiała nauczyć się jeść znowu. To było ciężkie i fizycznie, i moralnie. Waga nadal spadała, stan pogorszył się, ciało i organy wewnętrzne upadły.

Ciężka obróbka w szpitalu i pierwsze sukcesy

Próby rodziców sprzyjające ich córce i doprowadzenia jej ciała do stanu normalnego nie zakończyły się powodzeniem. Znowu poszła do szpitala. Niemniej historia Felicji Fawn ma konsoliczną kontynuację. Po pomocy lekarskiej i konsultacjach z najlepszymi psychologami dziewczynka zaczęła zjadać trochę jedzenia, chociaż bez gorliwości i entuzjazmu. Nie lubiła jedzenia, ciało nie chciało tego zabrać. Ale w końcu Felis nauczył się jeść.

Przeżyła wiele. Musiała słuchać wielu upokarzających fraz w jej adresie, przezwyciężyć poważne stres psychologiczny i emocjonalny, i wreszcie przywrócić to, co od dawna niszczy. Teraz Felice Faun jest na ostatnim etapie ożywienia. Przypominając sobie przeszłość z przerażeniem i nie zaleca nikomu powtarzania swoich błędów. Teraz wie, że musisz stracić wagę mądrze i prawidłowo, a nie całkowicie odmówić jedzenia.