131 Shares 2958 views

Dieta Eleny Malysheva: wskazówka, zasady i menu

Istnieje wiele diety. Ci, którzy są dosłownie uzależnieni od utraty wagi, otrzymują olbrzymie pole aktywności. Być może, wszystkie rodzaje programów specjalnych i na całe życie nie pereprobuuesh.

Ale ostatnio dieta Eleny Malysheva jest bardzo popularna. Odpowiedź kobiet, którzy doświadczyli tego sama, mówi, że ten system żywnościowy umożliwia osiągnięcie pożądanego efektu i zachowanie figury w normie.

Funkcje

Jaki sekret ujawnił światu Elena Malysheva? Dieta na utratę wagi, podobnie jak wszystkie inne, opiera się na wykluczeniu niektórych dań z diety. W ekstremalnych przypadkach należy zminimalizować stosowanie tych składników.

Więc musisz wyrzucić:

– ziemniaki we wszystkich formach;

– mąka;

– cukier;

– słodkie torty, bułki, herbatniki itp .;

– ryż;

– buraki;

– marchewki;

– Duchy.

Produkty zawierające tłuszcze, zwierzęta lub rośliny powinny być spożywane w jak najmniejszym stopniu. Również z solą nie trzeba gorliwie.

Ci, którzy chcą osiągnąć pożądane w ciągu 1-2 tygodni, lepiej jest natychmiast porzucić taki system, jak dieta Eleny Malysheva – przegląd szczupłych kobiet wskazuje, że tutaj wynik powinien czekać 2 lub nawet 3 miesiące. Ale jaki będzie efekt! Nie tylko zobaczysz znaczne ulepszenia twojej sylwetki, ale również poprawisz twoje samopoczucie i poprawisz samopoczucie. Ponadto efekt jest zachowany przez okres do dwóch lat!

Zasady

Dieta Eleny Malysheva, której odpowiedź jest najbardziej pozytywna, opiera się na trzech podstawowych zasadach. Po pierwsze, nie można głodować w każdym przypadku. Należy przyjąć dzień na jedzenie 5 razy, ale nałożyć niewielką porcję. Więc o ósmej możesz zjeść śniadanie, o 12-13 – zjeść obiad, w wieku 18-19 – zjeść kolację. Między głównymi posiłkami jest dodanie drugiego śniadania (2 godziny po pierwszym) i przekąski (2 godziny przed kolacją).

Po drugie, przed zrobieniem swojego menu, policzyć, ile kalorii potrzebujesz. Dzisiaj można łatwo znaleźć specjalny kalkulator. Jest tu "ale". Zanim policzysz, musisz podać dane: wysokość, waga, płeć, wiek, itp. Jednak w "ciężarze" warto wpisać numer, do którego aspirujesz, a nie ten, który widzisz w tej chwili na wadze.

Po trzecie, dostroj się do prawidłowego spożycia żywności. Konieczne jest, aby otrzymane kalorie były wydatkowane na energię i zdrowie, a nie na depozyty tłuszczowe. Aby to zrobić, należy zaangażować się w trening automatyczny, mówiąc, że wszystko spożywane będzie tylko korzystne.

Produkty |

W razie potrzeby można kupić zestaw produktów dla tej diety, przeznaczony na posiłki przez jeden miesiąc. Pochodzi w dwóch pudełkach, z których każdy jest przeznaczony na 2 tygodnie. Lista produktów jest dokładnie zgodna z zaleceniami diety Eleny Malyshevy. Cena zestawu może jednak wystraszyć wiele osób. Jest taka "przyjemność" 12 000 rubli. A jeśli wziąć pod uwagę również dostawę, to jest znacznie więcej. Ale jest wyjście – możesz kupić te same produkty, na podstawie reguł i przybliżonego menu dietetycznego.

Menu

Oto orientacyjna lista tego, jak dieta Eleny Malysheva pozwala rozprowadzać potrawy w ciągu dnia. Opinie o tym mówią, że tylko wtedy, gdy przestrzegane będą wszystkie reguły, można osiągnąć wynik.

Więc, o ósmej rano, mamy śniadanie. Tutaj można ugotować owsiankę owsianą (ale tylko na wodę, a nie na mleko), skim jogurtu lub jogurt.

Podczas drugiego śniadania można zjeść ukąszenie z dwoma jabłkami lub jedną mandarynką.

W przypadku lunchu lepiej spożyć pokarmy białkowe. Może to być ryba, mięso, kurczak lub jaja.

Przekąska składa się z tych samych produktów, co drugie śniadanie.

Na kolację można przygotować sałatki z warzyw, gotować jajko lub zaopatrzyć się w jogurt beztłuszczowy. Ważne: ostatni posiłek powinien zakończyć się o godzinie 19:00.

Oczywiście nie jest to pełna lista dopuszczalnych produktów, ale tylko przybliżone menu. Najważniejszą rzeczą nie jest przekroczenie dopuszczalnej liczby kalorii.

Sukcesy w walce z nadmiarkami kg!