514 Shares 950 views

Mleko miodowe utrata diety

Wielu z nas w dzieciństwie po prostu nie mogło tolerować mąki owsianej. Dlatego dzisiaj, jako dorośli, nadal patrzymy na to pytanie. Mówiąc, przypominamy sobie nieprzyjemne uczucia z dzieciństwa. I tylko nieliczni dowiedziawszy się, że płatki owsiane są bardzo użytecznym i niezbędnym produktem dla ludzkiego organizmu, zaczęli go uwzględniać w swojej diecie. Ponadto, jest sporo, którzy zdołali stracić kilka dodatkowych kilogramów na płatki owsiane. A także pomogły im w tej diety owsianej w celu zmniejszenia masy ciała, przy okazji, jeden z najbardziej użytecznych.

Dieta owsiana dla utraty wagi: zalety i wady

Mąka owsiana jest źródłem błonnika, skrobi, dużo witamin i minerałów. Używając go każdego dnia, można nie tylko stracić na wadze, ale także leczyć atenuowany żołądek, pozbyć się toksyn i toksyn, poprawiając cerę i stan włosów i paznokci. Krótko mówiąc, korzyść z tego zbóż jest trudna do przecenienia.

Dieta owsiana w celu zmniejszenia masy ciała, pomimo wszystkich zalet, ma pewne wady. Po pierwsze jest to mono-dieta i dostarcza tylko złożone węglowodany i białka roślinne, tłuszcze. I to, powiedzmy, nie wystarczy do normalnego życia. Nadal mięso jest zobowiązane do obecności w naszej diecie. Po drugie, taka dieta nie jest bardzo łatwa do tolerowania, a to pomimo faktu, że płatki owsiane nie jest zbyt źle. Po trzecie, dieta trwa nie dłużej niż trzy tygodnie, iw tym czasie nie można stracić zbyt dużej wagi. Przeciętnie w tym okresie można schudnąć o 4-5 kg. Na kogo jako.

Jak gotować płatki owsiane na utratę wagi

Tak więc codzienne menu na śniadanie, lunch, kolację i przekąski składa się tylko z jednej mąki owsianej. W razie potrzeby można je zmieniać niewielką ilością suszonych owoców (suszonych śliwek, suszonych moreli, rodzynków), ale lepiej, jeśli jesz tylko jedną mąkę owsianą. Są dwa sposoby przygotowania: gorące i zimne. W pierwszym przypadku należy przelać do wrzątku płatki owsiane lub płatki owsiane i gotować na chwilę. Płatki i wystarczy, aby zalać gotowaną wodą i poczekaj kilka minut, aż będą gotowe. W drugim przypadku płatki owsiane mogą być napełnione zimną wodą wieczorem. W nocy zaparzą się i będą gotowe do użycia. Tak, nie możesz gotować zbóż w ten sposób.

Należy pamiętać, że nie można dodawać soli i przypraw do płatków owsianych. Tylko płatki zbożowe i woda. Nie wolno używać mleka ani innych produktów mleczarskich do produkcji owsianki.

Dieta owsiana dla utraty wagi: jak wytrzymać

Ta dieta jest w dużej części podobna do gryki, w tym sposobu gotowania zbóż. Owsianka owsiana, gotowana na wodzie, można jeść w ciągu dnia w umiarkowanej ilości. Duże porcje będą zbędne, więc lepiej jeść częściej, ale stopniowo. Pamiętaj, aby wypić około dwóch litrów płynu w ciągu dnia. W ten sposób nie tylko promujesz utratę wagi, ale także łagodzą zaparcia, które mogą wystąpić podczas jedzenia tylko mąka owsiana. Ostatni posiłek jest do godziny 18.00. Jak już wspomniano powyżej, stosując się do takiej surowej diety, można schudnąć o 4-5 kg. Przestrzegaj diety nie dłużej niż trzy tygodnie, a następnie po krótkiej przerwie. Miesiąc później dietę można powtórzyć.

Wywar z owsa na utratę wagi

To dobrze, że schudnąć na bulionie owsa, jednak w tym przypadku zajmie to trochę czasu. Bulion przygotowywany jest w następujący sposób: szklanka płatków owsianych (płatki nie pasuje) trzeba napełnić litr wody i wypić na dzień. Następnie płyn jest doprowadzany do wrzenia i gotować przez półtorej godziny. Gotowany bulion jest filtrowany, a obrzęk owsa są przekształcane w puree ziemniaczane przy użyciu blendera, a następnie dodawane do wywaru. Wszystko jest dobrze wymieszane. Wstrzyknąć do utraty wagi przed jedzeniem jednej szklanki rano, lunchu i wieczorem. Przechowywać przygotowaną bulion w lodówce. Czas przyjmowania bulionu owsa – co najmniej miesiąc. Mówią, że za pomocą tego medycyny w ciągu jednego miesiąca możesz stracić wagę o 13-15 kg. Sprawdź?