675 Shares 925 views

Jak Marina Afrikantova naprawdę stracił wagę: cechy, dieta i opinie

Fani wszystkich popularnego talk-show "Dom-2" są torturowani pytaniem, jaka Marina Afrikantova, jedna z najjaśniejszych uczestników projektu, straciła na wadze. W życiu dziewczynka musiała znosić wiele kłótni z ukochaną osobą i przyjaciółmi, z powodu której nadwaga zaczęła rosnąć szybko. W ramach projektu nie mogła stać się piękną blondynką, przyciąga uwagę wielu facetów, ale po spotkaniu z Alla Dukhova wszystko się zmieniło.


Historia

Niewiele osób wie, że Alla była zaangażowana w balet, ale nadmierna kompletność uniemożliwiała osiągnięcie pożądanych wyników, więc musiała związać swoją ulubioną rzecz. Silna w duchu, sportowca nie mogła się poddać, była gotowa na wszystko na swoje marzenia. Alla Dukhova szybko straciła na wadze towarzystwo, które przyciągnęło uwagę Marina Afrikantova. Spotkali się podczas jednej z prezentacji, a dziewczynki omówiły wszystkie niedociągnięcia uczestnika "House-2", a Marina otrzymała parę praktycznych porad od tancerza. Od tej chwili dziewczyna się troszczyła i osiągnęła naprawdę wspaniałe wyniki. Teraz wielu młodych widzów talk show marzy o tym, aby poznać tajemnicę i osiągnąć te same wskaźniki dla siebie.

Jaka jest cienka przystań Afrikantova Marina

Fani uczestnika "Doma-2" i sam projekt już wymyślili kilka wersji o redukcji wagi gwiazd. Ktoś z pełnym zaufaniem deklaruje chirurgię plastyczną, a ktoś bardziej skłania się do tego, że dziewczyna została pomogowana specjalną dietą.

Właściwie poprawna opinia dotyczy diety. Marina prawidłowo karmiona i regularnie odwiedzała halę sportową, gdzie sympatyczni ludzie pomogli jej stworzyć właściwy program, który przyspieszył proces utraty wagi. Trzeba wziąć pod uwagę, że ważny fakt, że jego wzrost wynosi 177 centymetrów i udało mu się schudnąć od 78 do 53 kilogramów.

W diecie, która używała Afrikantova, oczywiście, istnieją pewne zalety. Przede wszystkim należy zauważyć wysoką wydajność – w bardzo krótkim czasie istnieje możliwość pozbycia się dość dużej masy. Ponadto menu zawiera produkty, które nie tylko powodują tłustość, ale także przyczyniają się do poprawy zdrowia. Oczyszczanie organizmu naturalnymi składnikami jest naprawdę ważną zaletą, że wiele diety nie ma.

Przed tą dietą, a także przed użyciem innych metod utraty wagi, należy skonsultować się z lekarzem. Ta dieta jest zabroniona osobom cierpiącym na przewlekłe choroby i nie zaleca się zasiadania w jakiejkolwiek diecie dla kobiet w ciąży lub karmiących. Konsultacje z lekarzem zapobiegną wystąpieniu nieprzyjemnych konsekwencji.

Tajemnice utraty wagi

Według wszystkich poprzednich faktów, nie da się zrozumieć dokładnie, jak Marina Afrikantova z "House-2" stracił na wadze. Co dokładnie powinno być obecne lub nieobecne w diecie koniecznie?

Powinno się zacząć od tego, że podczas diety zabronione jest jedzenie, nawet w minimalnej ilości:

 1. Wyroby piekarnicze (z dodatkami).
 2. Produkty cukiernicze (nawet gorzka czekolada jest zabroniona).
 3. Napoje gazowane.
 4. Smażone potrawy.
 5. Produkty mączne.

Jeśli usuniesz wszystkie te produkty z menu, redukcja wagi będzie widoczna w ciągu tygodnia. Ale obowiązkowe produkty Marina sama rekomenduje kupić specjalnie na okres diety:

 1. Warzywa.
 2. Świeżo wyciskane soki.
 3. Jaja (wyłącznie w formie gotowanej).
 4. Miód naturalny.
 5. Produkty białkowe.
 6. Herbaty ziołowe.

Ile można zresetować

Młode dziewczyny chcą dowiedzieć się, jak cienka Marina Afrikantova była w celu osiągnięcia tego samego rezultatu. W takim przypadku należy zwrócić uwagę na fakt, że liczba pominiętych kilogramów zależy od wysokości i wagi każdej osoby. Dla przykładu dla Marina, te nienawidzone 25 kilogramów były idealnie odrzucone, ale z dostatecznie wysokim wzrostem. Dietetycy zalecają przed rozpoczęciem jakiejkolwiek diety w celu zbadania ich parametrów i obliczenia wagi, którą należy odrzucić, aby nie powodować szkody dla zdrowia.

Zawartość kalorii w diecie nie przekracza 600-1000 Kcal dziennie. Aby utrzymać taką dietę, trzeba mieć moc i duże pragnienie osiągnięcia celu. Ogólnie rzecz biorąc, przez tydzień, każda osoba może wyrzucić od 3 do 5 kilogramów przy zachowaniu wszystkich zasad.

Menu diety

Oczywiście było jasne menu. Tutaj nie ma prostych wskazówek, jakich produktów jeść w tym lub tym posiłku, a są tylko konkretne potrawy.

Śniadanie Obiad Kolacja
Poniedziałek Kieliszek kefiru o niskiej zawartości tłuszczu i kawałek czarnego chleba Kieliszek mleka i plaster czarnego chleba Połowa szklance jogurtu i świeżego jabłka
Wtorek Kieliszek soku pomidorowego Sok pomidorowy i czarny chleb Litrów naturalnego soku pomidorowego
Środa Mała kanapka czarnego chleba i cienka plasterka sera Gotowane ryby (100 gramów) i bulion Gotowane mięso z kurczaka (100 gramów)
Czwartek Mąka owcza z miodem Bulion z kurczaka Para gotowanych jaj
Piątek 2 jabłka i świeże soki Lekka zupa z warzyw Sałatka z warzywami
Sobota Kilka małych pomarańczy i herbaty Vinaigrette i świeże soki owocowe Sałatka owocowa i dwie szklanki kefiru o niskiej zawartości tłuszczu

Po wygaśnięciu 6-dniowej diety, należy ją powtórzyć na nowo. Nie zaleca się dłużej niż 20 dni, aby przestrzegać takiej diety.

Bez tej diety, idealny wynik gwiazdy będzie trudny do osiągnięcia. Dlatego musisz ograniczyć się do niektórych produktów, ale wynik jest szokujący, jak mówi uczestnik "Doma-2". Zdjęcie, jak Marina Afrikantova straciło wagę (przed i po), pokazane poniżej.

Przepisy

Dietetycy twierdzą, że metoda utraty wagi dziewczyna nie jest szkodliwa dla zdrowia i jest wystarczająco skuteczna dla każdej wagi. O tym, jak Afrikantova Marina rzeczywiście straciła wagę, opowie nie tylko 6-dniowe menu, ale także przepisy kulinarne.

Jak przygotować sałatkę:

 1. Kapusta jest dokładnie zmiażdżona.
 2. Jabłko przechodzi przez delikatną tarkę.
 3. Wszystko to jest mieszane i przyprawione sokiem z cytryny.

Przygotowanie herbaty monastycznej:

 1. Trzeba mieszać kwiatostan wapna, mniszka lekarskiego i czarnego bzu z mięty pieprzowej.
 2. Następnie dodawane są owoce kopru włoskiego.
 3. Całość wylewa się wrzącą wodą i poddaje infuzji przez około 20 minut.

Przepis na zupę warzywną:

 1. Dokładnie pokroić marchew, cebule, zieleninę i, jeśli to pożądane, bułgarski pieprz.
 2. W jednej patelni wszystko się boje.
 3. Po 15 minutach gotowania posypać ziołami i przyprawami.

Opinie o diecie

Niewątpliwie istnieją różne opinie na temat tego, jak Marina Afrikantov stracił na wadze. Ludzie, którzy są pewni w chirurgii plastycznej, nie mogą być przekonani do zmiany swoich umysłów, więc nawet nie myśl o diety.
Ale ci, którzy od samego początku wierzyli w sukces dziewczynki, mówią tylko pozytywnie. Ta dieta jest odpowiednia dla wielu dziewczyn, ponieważ zapewnia to doskonały wynik.

Wiedząc, jak Marina Afrikantova straciła na wadze, nie jest już straszne, aby dostać się do diety. Dziewczyna pokazuje wszystkim, że siła ducha i dążenie do celu są najważniejszymi cechami charakteru osoby.