856 Shares 7707 views

Dieta Usam Hamdiy jest bezpiecznym wyborem

Piękna sylwetka to zrównoważona waga, która oznacza równowagę między mięśniami a tkanką tłuszczową w ciele. Jeśli ktoś trochę się poruszy, ale dużo kalorii jedzie, wtedy jego masa mięśniowa stopniowo maleje, a tkankę tłuszczową rośnie.

Trudno zmusić osobę, aby nie jeść tego, co kiedyś lub całkowicie zrezygnować z jedzenia. Chociaż udowodniono już, że post nie jest odpowiedni do utraty wagi, a amatorskie osiągi bez opieki lekarskiej są po prostu niebezpieczne. Dieta Usam Hamdiy jest bezpieczną alternatywą dla miażdżących skąpo diety.

Kto stracił na wadze, wie, jak trudno pozbyć się stałych myśli o żywności. Poczucie głodu trwa przez cały czas, sprawia, że rezygnować z głównego celu i żyć jak zawsze. Wiele osób wpada w depresję właśnie dlatego, że nie mogą oprzeć się pokusie. Mogą cierpieć tylko z powodu niedoskonałości. Dieta Usam Hamdiy jest prawdziwym zbawieniem dla osób otyłych, którzy chcą stracić znaczną ilość dodatkowych kilogramów naraz.

Amerykański dietetyk opracował plan odżywiania, aby ciało nie doświadczyło stresu, ale posłusznie spala niepotrzebne zapasy tłuszczu. Ten proces utraty wagi zaczyna dieta profesora Usamy Hamdiy. Świadectwa osób podążających za tą techniką potwierdzają, że udało im się schudnąć z komfortem, bez zwalczania głodu i omdlenia.

Dieta Usam Hamdiy jest tak dobra, że poprzez zmniejszenie spożycia niektórych substancji zwiększa objętość innych, pozostając jednakowo wyważoną. W swoim programie profesor skupia się na białku: niech będzie więcej, a mniej węglowodanów. Węglowodany to warzywa i owoce, które pozwalają na zmianę menu.

Dieta jajowa Usam Hamdiy jest tak zwana, że jaja są pełnowartościowym produktem białkowym. Są one stosowane w dość dużej ilości w okresie odżywiania. Ona jest analogiem diety Usamy Hamdiy ( wariant sera ), jej jajka zastępuje się niskotłuszczowym serem, co nie zmienia istoty sprawy, tylko smak waga jest brany pod uwagę.

Cotygodniowy menu ma swoje własne cechy. Powinni ściśle przestrzegać i nie dopuszczać improwizacji.

Wszystkie śniadania są takie same: dwa gotowane jajka i pół grejpfrutów lub pomarańczy.

1 tydzień diety

Lunch przez dzień: pon – dowolny owoc z listy dozwolonych; BT – gotowany filet z kurczaka; SR – toast chleba z otrębów, dwa pomidory, plastyk sera; CHT – dowolny owoc; PT – 2 jaja i sałatka z zieleni i świeżych warzyw; SB – owoce; Słońce – filet z kurczaka, sałatka ze świeżych warzyw i godzinę później – grejpfrut lub pomarańczowy.

Kolacja: pon – chude mięso; BT – 2 jajka i sałatki; SR – mięso gotowane; ЧТ – grill mięsny, sałatka; PT – ryba z grilla lub na parze, 2 pomidory i godzinę później – grejpfrut; SB – grillowane mięso, warzywa liściaste; Słoneczko – warzywa gotowane, z wyjątkiem ziemniaków.

2 tygodnie

Lunch w dni: pon – 2 jajka i sałatki, najlepiej z warzyw liściastych; BT i SR – chude mięso lub grillowana ryba i zielona sałatka; CHT – 2 jajka, plastykowy ser, gotowane warzywa; PT – ryba gotowana lub grillowana; SB – mięso na grillu, sałata, w godzinę – grejpfrut; Niegotowane filet z kurczaka, 2 pomidory, za godzinę – grejpfrut.

Wieczerza: Mo, VT, SR – 2 jajka na twardo i grejpfrut; CHT, Fri – 2 jaja; SB – owoce; Niegotowane filet z kurczaka, 2 pomidory, za godzinę – grejpfrut.

3 tygodnie

Ścisła mono-dieta w dni: pon – tylko owoce; BT – świeże warzywa liściaste; SR – owoce lub warzywa gotowane; ЧТ – gotowane ryby z sałatą; PT – gotowany filet z kurczaka; Słońce i Słońce – owoce, każdego dnia jeden wybór.

4 tygodnie

Zestaw produktów dziennie można spożywać w dowolnym trybie: PN – 200 g gotowanej filety z kurczaka i ryby, sałatki z pomidorów i ogórków, 1 pomarańczy i 1 grejpfruta; VT – 2 kromki chleba grubego, 100 g niskotłuszczowego sera twarogowego, 2 pomarańczy, 2 grejpfrutów, 200 g gotowanych warzyw, 2 pomidorów; SR – gotowane pierś kurczaka, sałata, 2 ogórki i 2 pomidory, 1 pomarańcza i 1 grapefruit; ЧТ – 1 ogórek, 2 pomidory, pół kurczaka (można gotować lub smażyć), 1 owoce; PT – 2 jajka na twardo, sałatka z ogórków, pomidorów, zieleni liściastej, 1 grejpfruta; SB – 1 toast z chleba zbożowego, 1 ogórek, 100 g jogurtu lub sera o niskiej zawartości tłuszczu, 200 g gotowanej kury; Słońce – 1 toast, 2 pomidory, 150 gramów gotowanej ryby, 200 gramów warzyw, 1 pomarańczowy i 1 grejpfrut.