424 Shares 3859 views

Jak Andrei Averin stracił na wadze? Znamy odpowiedź!

Dziś wiele osób chce mieć smukłe ciało i ścisłą sylwetkę. Oczywiście, najczęściej tego rodzaju pragnienie należy do gwiazd telewizyjnych. Chodzi o to, że po prostu muszą wyglądać atrakcyjnie, aby nie przestraszyć wszystkich fanów. Nie zapominaj, że kamery dodają około dziesięciu kilogramów, co nie jest plusem dla żadnej gwiazdy. Więc niektóre uciekają się do pomocy w różnych dietach. Inni leżą na chirurgicznym stole i narażają swoje ciało na różne manipulacje. W tym artykule opisujemy jak najwięcej szczegółów, jak straciła Averin z "Klubu Komediowego".


Informacje ogólne

Dosłownie wszyscy fani słynnego programu telewizyjnego "Kamedi Club" byli zaskoczeni, gdy zobaczyli popularnego showmana Andreiego Averina w zupełnie nowym guście. Więc zamiast zwykłego artysty pojawił się przed nimi zupełnie inny człowiek, który stracił kilkadziesiąt kilogramów. Oczywiście pojawiło się pytanie, jak Andrei Averin stracił na wadze. Artysta był zaliczany do najbardziej popularnych metod, w tym interwencji chirurgicznych. Niektórzy jednak nam zapewnili, że cała rzecz dotyczy specjalnej kremlowskiej diety, której wielu gwiazd uciekło. Jeśli jednak uważasz, że sam artysta, rozwiązanie problemu nadmiaru wagi polega na kilku technikach w tym samym czasie. Jak cienka Averin z "Klubu Komediowego"?

Cudowna recepta

  • W rzeczywistości przepis jest bardzo prosty, wystarczy poważnie ograniczyć ilość spożywanej żywności. Averin sam nie jadł po sześciu wieczorem, nie jadł wypieków i produktów mącznych. Od słodkiego aktora nie mógł odmówić, bo to jest główna potrawa jego mózgu. Jeśli należysz także do tej kategorii ludzi, zjeść głównie gorzką czekoladę, ale rano. Chodzi o to, że szybkie węglowodany, które zawiera w ciągu dnia, są tak samo szybkie i przyswajalne.
  • Kolejną tajemnicą, jak Andrei Averin stracił na wadze, jest ułamek odżywienia. Artysta zdecydowanie zaleca, aby każdy jeść małe porcje, ale często (co dwie godziny). Jeśli uważasz, że eksperci, to jest jak nasz metabolizm jest przyspieszony, co z kolei sprzyja utracie wagi. Ponadto należy preferować zdrową żywność. Na przykład, jeśli nie możesz poradzić sobie z uczuciem głodu, bardziej wskazane jest ugryzienie owoców lub twaróg z jagodami, a nie kanapkę z kiełbasą.

Jak Andrei Averin stracił na wadze? Metoda odżywiania

Powyżej rozmawialiśmy tylko o zasadach ogólnych, teraz będziemy bardziej szczegółowo omawiać metodę. Wieczorem showman poszedł do sklepu, gdzie kupił warzywa, zielone, kefir, ryby i chude mięso. Warto zauważyć, że najbardziej popularne ogórki pomogły mu poradzić sobie z poczuciem głodu. Rzecz w tym, że praktycznie zerowa zawartość kalorii doskonale wypełniają żołądek. W żadnym wypadku nie powinieneś pozwolić, aby Twój żołądek dosłownie zahartował z głodu. Tu ponownie, ogórki mogą przyjść na ratunek. Gdyby po sześciu wieczorach Andrei poczuł się głodny, wypił parę okularów kefir o niskiej zawartości tłuszczu. Każdego dnia na śniadanie zjadłam bezcenne owsianki, po raz drugi zjadłem śniadanie z serem. Na kolację przygotował się zupę i mięso z kurczaka. Najlepszym rozwiązaniem na przekąskę jest grillowana ryba. Zazwyczaj jadł kolację z gotowaną wołowiną. To właśnie dzięki tej codziennej diecie staje się jasne, jak Andrei Averin stracił na wadze.

Jakie produkty musiały zostać porzucone?

Przede wszystkim wprowadzono ograniczenia dotyczące fast foodów. Rzeczywiście, harmonogram artysty często nie pozwala na obiad w domowych daniach gotowanych. Fast food w tym przypadku jest doskonałą alternatywą pod względem czasu, ale nie zdrowia. Sam Averin zaleca wymianę hamburgerów i kanapek ryżem na parze. Warto zauważyć, że praktycznie nie używa produktów mącznych, wędzonych produktów, a nawet mięsa. Jeśli chodzi o ten ostatni, został on zastąpiony przez ryby, które z kolei mają jeszcze bardziej użyteczne substancje w swoim składzie.

Suche prawo

Alkohol został również prawie całkowicie porzucony. Jednak w wielkie święta Andrei nadal pozwala sobie na parę kieliszków czerwonego, suchego wina. Jest pewien, że alkohol znacząco hamuje pracę mózgu, zawiera wiele zbędnych kalorii, co nie jest dobre dla zdrowej osoby. Dlatego postanowiono pić z umiarem.

Plany na przyszłość

Andrei planuje iw przyszłości stopniowo się kształtuje. Wcześniej, gdy masa przekroczyła znak 100 kg, miał wiele niedogodności, nie tylko z ruchem, ale nawet z wyborem najzwyklejszych odzieży. Teraz ma zupełnie nowy wygląd, nawet trochę młodszy. Warto zauważyć, że w niedalekiej przyszłości showman planuje również uprawianie sportu: pobieranie prasy, bieganie, wyginanie itd.

Wnioski

W tym artykule opisaliśmy jak najwięcej szczegółów, jak pozbyć się nadwagi Andrei Averin ("Kamedi Club"). Artysta stracił na wadze, jak sam sobie przyzna, dość szybko i łatwo. W tym celu trzeba było zmienić nie tylko nawyki żywieniowe, ale także na sposób życia jako całość. Teraz nie tylko dobrze, ale stara się grać w sporcie, idzie spać wcześnie, wstaje wcześnie i z ogromnym napięciem energii. Ile Andrey Averin straciła kilogram? Około 31. Co będzie dalej? Czy ulubiony showman nadal będzie się zmieniać? To pokaże tylko czas.