187 Shares 1093 views

Dolina Diety

Larisa Dolina czasami traci formę, ale szybko staje się w porządku. Nie chciała powiedzieć, jaka dieta podąża, żartobliwie mówiąc, że to była jej sekret. W końcu odkryto tajemnicę, a dieta z Larisa Doliny stała się niemal najpopularniejszą – wszystkie produkty, jak mówią, pod ręką, a najważniejsza, jak zawsze, jest wola.

Lekarze, dietetycy, ostrzegli, że dieta Doliny znacznie ogranicza liczbę kalorii wymaganych do prawidłowego funkcjonowania, dlatego niepożądane jest stosowanie go u osób z chorobami. Jednak inni dietetycy zapewniali, że dieta jest dość racjonalna, ponieważ białka, witaminy i pierwiastki śladowe są w niej zawarte w odpowiednich ilościach. Ale druga kategoria ekspertów zgodziła się, że dieta jest przeciwwskazana u osób z problemami przewodu pokarmowego.

Dolina Dieta wymaga ścisłego przestrzegania – konieczne jest spełnienie wszystkich warunków, aby osiągnąć taki sam efekt, jak Dolina dotknęła publiczność.

Istnieje kilka wymagań, które są obowiązkowe dla wydajności:

– przed tygodniem diety należy zorganizować dzień wolny:

– Nie możesz jeść po 18 godzinach;

– ściśle określone w produktach menu, a nie zastępując je podobnymi:

– Dzienna porcja jest podzielona na sześć części i dokładnie co dwie godziny:

– przed posiłkami wypić od jednej czwartej do jednej trzeciej szklance ziołowej infuzji (mieszanina rumianku, kalendula i ziela dziurawca) lub zielonej herbaty:

– nie należy używać soli:

– całkowita waga produktów dziennie – 400 gramów plus pół litra 1 procent kefir trzy dniowego – stymuluje proces oczyszczania organizmu, a świeży jest uważany za łatwy produkt dietetyczny.

Dieta Larisa Dolina – 7 kg na tydzień: za to warto poświęcić brak woli! Ponadto do produktów wymienionych w menu można dodać gorzką czarną kawę, a także wypić pół litra przegotowanej wody w ciągu dnia.

Zaleca się każdą inhalację każdego dnia (tych, którzy mają wystarczającą odwagę).

Tak, dieta Dolina – menu:

1 dzień – gotowane w jednolitym lub pieczonym ziemniaku, kefir;

2 dni – niskotłuszczowy twaróg i jogurt;

Dzień 3 – wszelkie niesłodzone owoce i kefir;

Dzień 4 – gotowane piersi z kurczaka bez skórki (chude wołowina lub wołowina) i kefir;

Dzień 5 – wszelkie niesłodzone owoce i jogurt;

Dzień 6 – 1,5 litra wody mineralnej;

Dzień 7 – wszelkie niesłodzone owoce i kefir.

W następnym tygodniu można jeść w zwykły sposób, ale starają się ograniczyć produkty o wysokiej zawartości tłuszczu, a także wędzone, suszone i pikantne potrawy.

Jeśli wynik wydaje się niewystarczający, dieta Doliny może być powtórzona w przyszłym tygodniu po diecie, ale lepiej nie powtarzać tego częściej niż raz na dwa miesiące.

Powinieneś również wziąć pod uwagę, że będziesz musiał iść do pracy, a produkty mleczne szybko pogarszają się. A jeśli w pracy nie ma lodówki – kup małe opakowania.

Pierwszy dzień wolny będzie najtrudniejszy: dieta z Larisa Doliny w szósty dzień pozwala tylko na wodę mineralną. Dlatego najważniejsze jest zapominanie o obecności lodówki w domu, a nie do wyobrażenia sobie tego, co leży na jego półkach.

Ale w zmartwychwstaniu: momencie prawdy. Strzałka odważników musi oznaczać liczbę mniejszą niż oryginalna przez kilka działów: zagwarantowana jest utrata co najmniej pięciu, zwykle siedem kilogramów na tydzień diety -!

Dieta, nawet jeśli wydaje się, że wyniki nie są zbyt inspirujące, lepiej nie powtarzać częściej niż raz na dwa miesiące. Konieczne jest również, aby z powodzeniem wyjść poza dietę – w pierwszym tygodniu należy jeść tylko gotowane na parze lub gotowane warzywa i produkty mleczarskie, mięso lepiej nie jeść.

Do kwaśnych owoców są ananasy (dobrze spalają tłuszcz), jabłka z pewnych odmian, grejpfrutów, granatów, cytryn i innych owoców cytrusowych, kwaśnych śliwek, wiśni, żurawiny, wiśni.