300 Shares 6891 views

Gdzie umieścić leeches do utraty wagi: właściwe punkty

Utrata wagi jest tematem, który niepokoje dobrą połowę ludzkości. Jak nowoczesny przemysł farmaceutyczny nie oferuje. Tabletki, spraye, kremy, łaty i setki innych sposobów, skuteczne i nie bardzo dobre. Dziś jednak zyskuje popularność hirudoterapii. Dzisiaj chcemy porozmawiać o tym, gdzie umieścić leeches do utraty wagi. Czy są zaskoczeni? Tak, a wiele osób używa tej metody. Pomimo pozornie niskiej niezawodności, otrzymał uznanie i oficjalną medycynę.

Leki lekarskie

Te ślady i nieprzyjemne stworzenia są w rzeczywistości bardzo przydatne dla naszego ciała. Hirudoterapia może rozwiązać wiele problemów zdrowotnych. W tym przypadku pik medyczny różni się znacznie od swoich odpowiedników mieszkających w stagnacjach stawów, jest sterylny i nie infekuje zakażeń w ludzkim ciele.

Są one używane tylko raz. Jednak dzisiaj nie porozmawiamy o różnych rodzajach leczenia, interesuje nas tylko, gdzie umieścić leeches do utraty wagi. Pacjenci, którzy już próbowali tej metody, odnotowują szybki efekt, który utrzymuje się przez długi czas. Korzyścią tej metody jest tak znacząca, że ma duże perspektywy.

Hirudoterapia w akcji

Z pomocą tych niesamowitych stworzeń można leczyć nadwagę i cellulit, walczyć nawet z ciężką otyłością. Oczywiście, nie miejcie nadziei, że pijawki wylazną z ciebie cały tłuszcz. To nie jest liposukcja, ale tylko jeden krok do pokonania nadwagi. Sama obróbka jest następująca. Terapeuta instaluje żywych, głodnych pijawek na biologicznie aktywnych punktach naszego ciała. Mechanizm działania jest więc podobny do akupunktury.

Proces nie kończy się tam. Jeloba gryzie skórę o głębokości 2 mm i wprowadza ślinę do rany. Teraz możesz patrzeć, jak jej ciało zaczyna wypełniać krwią. W sumie może ssać do 10 ml krwi. Wydaje się, że bardzo mało. Ale fakt, że krew, chód i tkanka płyn spływa z rany przez jakiś czas ze względu na specjalny enzym w ślinie, który nie pozwala na koagulację krwi. Po około 10 godzinach rana zostanie zaciśnięta.

W tym czasie możesz stracić od 60 do 200 ml krwi, limfy i płynu ustrojowego. Jednocześnie hirudoterapeuta wie dokładnie, gdzie umieścić leeches do utraty wagi. Ale jeśli chcesz wykonać tę procedurę sam, a następnie zrozummy dalej.

Wyniki terapii

Jeśli nigdy nie brałeś udziału w leczeniu alternatywnym, musisz uciekać się do pomocy specjalisty lub dobrze studiować literaturę. Wprowadzenie pijawek do utraty wagi nie jest tak trudne, teraz mówimy o tym trochę bardziej szczegółowo. Co otrzymujesz w wyniku?

  • Działanie refleksyjne, czyli aktywacja biologicznie aktywnych punktów.
  • Mechaniczne – czyli odprowadzanie krwi, usuwanie nadmiaru płynu z organizmu i oczyszczanie układu krążenia. A jeśli pamiętasz, że główną przyczyną przyrostu masy ciała jest ślizganie się w ciele, to jest to bardzo ważny punkt w procesie utraty wagi.
  • Efekty biologiczne – ślina śląska jest bardzo złożona w składzie. Wchodząc do krwiobiegu, promuje dzielenie się tłuszczami i normalizację metabolizmu.

Korzyści z pijawki

Na początek procedura jest całkowicie bezbolesna. Drugie dyskomfort w czasie grysu, a następnie specjalny enzym zawarty w ślinie, działa nie gorsze niż nowocaine. Ponadto, jest również doskonałym środkiem antyseptycznym, co oznacza, że nie możesz się martwić, że rana po ukąszeniu stanie się zapalona.

Jesteśmy bardzo zainteresowani żyjącymi przykładami, czy leeches pomagają schudnąć. Opinie podkreślają, że wyniki są bardzo dobre. Jeśli zdecydujesz się na utratę wagi i nie możesz tego zrobić, zalecamy skorzystanie z tej metody.

W wyniku właściwego leczenia osiągnięte są następujące wyniki:

  • Z organizmu płynie nadmiar płynu. W rezultacie czujesz się o wiele łatwiej.
  • W ślinie pijawek zawiera wiele enzymów, z których dwa przyczyniają się do zwalczania złogów tłuszczowych, to hialuronidazy i lipazy. W najbardziej problematycznych miejscach pojawia się bardzo nieprzyjemne zjawisko, komórki tkanki łącznej rosną. I to jest szkielet do depozycji tłuszczu i wyglądu cellulitu. Co się dzieje w ciele po wylaniu krwi leech? Hialuronidaza jest enzymem specjalnym, który rozkłada podstawową substancję tkanki łącznej. Z tego powodu tłuszcz opuszcza wodę, a tkanki otrzymują świeżą krew. Musimy więc zidentyfikować miejsca, które wymagają szczególnej uwagi. Teraz wiesz, gdzie umieścić leeches do utraty wagi.
  • Gdy poprawia się dopływ krwi, zwiększa się wymiana tlenu w tkankach. Jest to potężny, spalający tłuszcz i czynnik gojący.
  • Są dodatkowe premie po użyciu pijawki. Jest to immunostymulacja, która w rezultacie prowadzi do przyspieszenia metabolizmu.

Nie popychać jednego

Proces utraty wagi jest złożonym zadaniem, które należy rozwiązać we wszystkich dostępnych sposobach. Nadużywanie szkodliwych produktów i bierność doprowadzi do tego, że wszystkie wysiłki krewnych krwi pozostaną bez rezultatu. Trzeba zacząć od diety oczyszczającej i całkowitej zmiany stylu życia. Musisz chodzić więcej i ćwiczyć codziennie rano, jest tylko przydatne jedzenie i zrezygnować z słodyczy. Nawiasem mówiąc, ci, którzy już przeszli taki przebieg, zauważają, że już z pierwszej procedury występuje zmniejszenie apetytu. Teraz możesz bez większego obawy spojrzeć na ciastka sklepowe i wypić sobie świeże warzywa i owoce. Ponadto, wykluczone z menu szkodliwe produkty, można go nasycić nie szkodliwymi tłuszczami, ale z witaminami i minerałami.

Leeches i cellulit

Nawiasem mówiąc, nawet jeśli używasz tych zwierząt w domu, nie musisz szukać właściwych punktów. Leeches na odchudzanie rozłożone w kolejności losowej. Bierz udział w krwawych krewnych nie warto tego. Dla jednej procedury wystarczy użyć trzy pijawki. Wystarczy spędzić 10-12 sesji, dwa razy w tygodniu, a poczujesz wynik. Za miesiąc można powtórzyć przebieg.

Aktywne punkty

Możesz użyć klasycznych schematów, zgodnie z którymi terapeuta stada i pozbywa się pijawki do utraty wagi. Gdzie umieścić, zdjęcie pokazuje bardzo wyraźnie. Jednak w każdym przypadku należy skoncentrować się na indywidualnych cechach klienta.

W zasadzie, niezależnie od tego, gdzie go umieścisz, będzie to przydatne. Wyjątkiem może być obszar dużych naczyń żylnych i miejsc o cienkiej skórze, na przykład twarzy. Należy wziąć pod uwagę, że istnieją szczególne punkty, które są strefami oddziaływania na cały organizm. Jest to kośćca i pępek, krocze i wątroba, strefa trzustki. Punkty wzdłuż czakry: podstawa kręgosłupa, splot słoneczny, poziom serca, zagłębienie u podstawy szyi, środek czoła i okolica korony.

Poza wspólnymi punktami można zwrócić uwagę na najbardziej problematyczne miejsca. Innymi słowy, są to miejsca największej kumulacji zapasów tłuszczu, które muszą być badane przez krewcarzy.

Jak umieścić pijawkę?

Więc zdecydowałeś się na procedurę, użyj strzyków do odchudzania. Żądane punkty (zdjęcie pomogą Ci poruszać się po miejscach docelowych) są oznaczone ołówkiem i można je kontynuować. Teraz najważniejsze jest, aby czytelne stworzenia zgodziły się ssać. W tym celu należy dokładnie oczyścić ciało bez użycia smakowych żeli i mydeł. Rzuć alkohol i papierosy, a także perfumy.

W okolicy, w której umieścić pijawkę, należy leczyć nadtlenkiem wodoru lub alkoholem, a następnie spłukać wodą. Teraz nosić rękawiczkę i użyć małej filiżanki, aby złapać pijawkę. Przekręcając statek, możesz zobaczyć, jak pijawka ruszył do skóry i ssał.