862 Shares 3898 views

Tapety Zambaiti – Włoski styl i luksus

Przy wyborze tapety dekoracji, przede wszystkim patrzymy na ich jakość i wygląd. Z użytych materiałów, kupujący zazwyczaj tendencję do dać wnętrze i bogate luksusowy wygląd. Jednak nie zawsze jest gotowy do rozprzestrzeniania się na podobny efekt znacznych ilościach, a wybór odpowiedni pod względem ceny i jakości materiałów – nie jest łatwym zadaniem.

Włoski tapety Zambaiti Parati można przypisać do kategorii produktów, po prawej stronie, który ucieleśnia wszystkie pozytywne cechy: doskonałą jakość, niepowtarzalny styl i tekstury, stosunkowo małym kosztem i ogromny zasięg. To z tego powodu, że te okładziny ścienne stały się bardzo popularne wśród kupujących.

producent

Zambaiti Parati tapety fabryka z powodzeniem działa na rynku materiałów wykończeniowych od 1974 roku. Rocznie wykwalifikowani projektanci rozwijać kilka kolekcji, z których każdy ma wiele różnic. Producent zawsze stara się pozostać wierny klasyce i jednocześnie uwzględnia najnowsze trendy.

Korzystanie z urządzeń high-tech oraz wprowadzenie nowych rozwiązań okazją do produkowania Zambaiti tapety o wysokiej wydajności.

W sposobach produkcji stosowanych do podgrzewania i tłoczenia na zimno, który umożliwia uzyskanie tapety o różnych właściwościach i charakteru rysunku. Ponadto, wiele zbiorów Zambaiti mógł służyć przez 20 lat bez utraty właściwości estetyczne i praktyczne. Długotrwałe stosowanie materiałów jest bezpośrednio związana z cech tej technologii. Chodzi o to, że w procesie produkcji do wewnętrznej struktury obrazów przeplatanych granulki kwarcu.

Informatyzacja produkcji okazją do znacznego ograniczenia kosztów produkcji, dzięki czemu klienci mogą kupić Zambaiti tapety, w zależności od możliwości finansowych. Producent zależy od poziomu dochodów osób, więc nie tylko uwalnia tapetę, aby zaspokoić różne gusta, ale również dla każdego budżetu.

Produkty firmy są w pełni zgodne z europejskimi normami jakości. Ponadto kolekcja jest stale aktualizowana o nowe trendy w modzie. Dziś firma produkuje około 1,5 Zambaiti tysiące artykułów.

Dzięki wszystkim tym cechom, marka Zambaiti powodzeniem rozwija swoją działalność i zajmuje wiodącą pozycję na rynku okładzin ściennych.

Właściwości eksploatacyjne materiały

Na początkowym etapie, wszystkie Zambaiti tapeta miał podłoże papierowe. Dziś fabryki produkują głównie tapetę winylową, charakteryzują się wysoką trwałością, wytrzymałością mechaniczną, trwałością i funkcjonalnością. Umożliwia to korzystanie z takiego pokrycia w każdym pomieszczeniu.

Tapeta (Włochy) Zambaiti – unikalne okładziny ścienne, które można dokładnie naśladują naturalne materiały.

Light-fast tusze stosowane w produkcji, tak aby zachować oryginalny kolor dla całego okresu eksploatacji.

Ważną zaletą jest to, że tapety można je łatwo oczyścić z brudu za pomocą pędzla i proszku. W tym przypadku nie trzeba się martwić, że stracą fakturę lub zmienić kolor.

tapety tekstylne Zambaiti mieć soczyste odcienie i niezwykłe hafty na powierzchni. Duże zapotrzebowanie cieszyć również sitodruk. Jednak coraz dane dotyczące zasięgu należy pamiętać, że ich cena jest znacznie wyższa niż w innych tapet.

Korzyści tapety

Ich główne zalety to:

  • ułatwienia przywierania do wszelkich powierzchni;
  • o wysokiej gęstości, a głębokość wytłoczenia;
  • ekologiczny kompozycji;
  • Odporność na promieniowanie UV i wilgoć;
  • umożliwia czyszczenie detergentami;
  • nadaje się do każdego pomieszczenia.

Wybierz funkcje

Dla skutecznego stosowania okładzin ściennych Zambaiti we wnętrzu to zbadać główne różnice między tymi zbiorami, objawiającego się parametrów zewnętrznych, a w ich cenie. Emisja każdej kolekcji towarzyszy liczbie serii, które odpowiadają konkretnym temacie lub palety kolorów.

Zbiór tapety Murella 100 są wykonane z winylu, pokryte na podłożu papierowym, a charakteryzuje się przyćmionym palety kolorów. Skład złożony pąki kwiatowe i przetargu płatków.

Kolekcja Architexture wykonane na podłożu papierowym, warzyw i geometryczne obrazu. Głównym kolorystyka – to czerwone, białe, fioletowe i zielone kolory. Niemniej, ton dość przytłumiony i blisko do naturalnej palecie że nie zepsuć wnętrza pomieszczeń.

Tapety zbierania dywanu winylu na włókninowy podkład i stać cichych dźwięków, przebiegała rysunków i pionowych pasków.

Zbiór tapet winylowych Mini Classic, przedstawił kilka serii i najlepiej nadaje się do klasycznej urządzony salon, korytarz i przedpokój. Dyskretne motywy, choć nie są chwytliwe, ale nadal pozwalają akcenty w niektórych obszarach. Tapety Ta kolekcja jest często używane w połączeniu ze stałymi wersjach odpowiadających kolorach.

Nie uważa się za mniej atrakcyjny zbiór tapet z Organza winylu. Jej członkowie są monochromatyczne płótna, jak również opcje do masowych kwiatowych wzorów ciepłych kolorach, które mogą stworzyć harmonijne wnętrze pokój dzienny, kuchnia, pokój dziecięcy lub sypialnię.

Inne opcje mogą być również zauważyć takie kolekcje jak Wewnętrznych, Preziosa, Magnifica, Carillion, Alta Moda i innych.

Najwyższa jakość i przyjemna kolorystyka warunkiem tapety Zambaiti wysokiej popularności. Przez zakup tych okładzin ściennych, upewnij się, aby stworzyć domową atmosferę stylowy i luksusowy, można nawet bez ogromnych kosztów.