667 Shares 6190 views

Moonshine-minispirtzavod Luxstahl. Recenzje bimber-minispirtzavode Luxstahl 14 l

W produkcji napojów alkoholowych o dobry sprzęt zawsze było kluczem do sukcesu i jakości. Większość self-zawodników do lat poprawiły swoje jednostki i ulepszoną technologię, aby uzyskać dobry i bezpieczny produkt. Obecnie można kupić gotowe projekty, które zdobyły wszystkie najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie i są uosobieniem inżynierii. Wybitny przedstawiciel takich urządzeń jest bimber – minispirtzavod Luxstahl, opinie o które będą brane pod uwagę w tym artykule.

do rekordu

Ważne jest, aby pamiętać, fakt, że ten model jest wykonany w ściśle określonej konfiguracji, choć może to być zmodernizowane. Jednak jednostka pochodzi z niewygodnej zbiorników wypornościowych proponowanych w asortymencie. Fakt, że samogonu Luxstahl 14 L nie jest wykonywane oddzielnie. Sprzedawany jest z pojemnikiem 12, 20, 30 lub 50 litrów. Dlatego przemytnicy, którzy wolą gotować w domu, zazwyczaj zamówić dodatkowy zbiornik 14 litrów.

Sprzedaje ten sam producent, który produkuje samą jednostkę, a to jest całkowicie wyprodukowany przez oryginalnej technologii. I pojawi się w sprzedaży bimbru Luxstahl 14 l, z których opinii nie różnią się od innych produktów o objętości zbiornika. W tym przypadku, jest idealnym miejscem na przetwarzanie 20 litrów praniu i są bardzo dobrze pasuje pod maską na kuchence.

Opcje

Jeśli zakupione samogonu – minispirtzavod Luxstahl 14 litrów, to zawiera zbiornik o odpowiedniej średnicy. Jednak obecnie Warto podkreślić, oddzielnie w procesie zamawiania przez pismo. Oficjalna strona tego zespołu jednostkowej nie sprzedają. Również w zestawie:

 • alkoholometrów;
 • termometr cyfrowy;
 • Książka z przepisami;
 • Zacisk trzy ślimakowe;
 • dwa silikonowy wąż 2 m każdy;
 • adapter, który jest odpowiedni dla wszystkich kranów;
 • wytyczne dotyczące stosowania w karcie gwarancyjnej.

Dodatkowe dostawy

Jeśli planujesz zakup pełną bimbru – minispirtzavod Luxstahl 14 l, opinie, które często twierdzą, że w odniesieniu do produktu, istnieje wiele różnych suplementów, które mogą tworzyć kolumny destylacyjnej prawdziwe, to natychmiast trzeba zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju załączniki.

 • uszczelnienie wodne. To urządzenie pozwala na przygotowanie Braga bezpośrednio w jednostce zbiornika, co znacznie poprawia rojenia – minispirtzavod Luxstahl. Opinie w tym momencie niemal całkowity brak nieprzyjemnych zapachów. W tym czasie fermentacji może odbywać się dwa razy tak szybko, jak to możliwe, aby zawsze utrzymać żądaną temperaturę.
 • bęben parowy. Ta dysza jest znane wielu przemytników alkoholu. To wszystko ciężki depozyty substancji i jest to rodzaj filtra, przesiać fuzlowego olej. Jeśli dodać owoce lub przyprawy, można dać szczególny zapach i smak napoju.
 • Dysza Panchenkova. To urządzenie pozwala na uzyskanie produktu o wysokiej czystości. Osiąga się to poprzez zwiększenie wymiany masy w kolumnie.
 • Bok szuflady. Montaż Aparat parzonej zamienia pełnej kolumny destylacyjnej. W rezultacie można otrzymać produkt o stężeniu większym niż 90 stopni.
 • Twierdza ciągły urządzenie monitorujące. Dzięki niemu można monitorować jakość napoju i czasu, aby wyjąć urządzenie z ciepła.

tworzywo

Nawet najprostsze bimber Luxstahl wykonany ze stali nierdzewnej o grubości 3 mm. Jednakże, nie reaguje z produktami w produkcji i nie wydziela szkodliwych substancji podczas ogrzewania. Ważne jest, że dno pojemnika jest z trzech warstw i może być stosowany również na płytkach indukcyjnych. Biorąc pod uwagę jakość użytego materiału, firma jest producent daje gwarancję na swój produkt w ciągu dekady.

fałszerstwo

Bardzo często można znaleźć Moonshine Luxstahl, która jest sprzedawana po niższej cenie. Jednak to nie spełnia cech, które twierdzi producent wysokiej jakości. Fakt, że jest to zwykła podróbka, do tworzenia których wykorzystuje spawanie stali i innych zwykłych. Sprawdź Takie agregaty mogą szew jakość i wydajność małych części. To zwykle nie jest oryginalna instrukcja obsługi i karta gwarancyjna.

godność

Natychmiast należy zauważyć, że Luxstahl (bimber) reakcje były bardzo pozytywne. Cała krytyka wobec niego natychmiast uwzględniane w projektowaniu i producenta do dokonania odpowiednich korekt.

 • Ten produkt jest bardzo niezawodny i wykonane z wysokiej jakości stali.
 • Duży asortyment pojemników o różnych pojemnościach odpowiednich zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów Bootleggers, którzy otrzymują duże ilości produktów.
 • Ze względu na cechy konstrukcyjne urządzenia można uzyskać napoje na bazie czystego alkoholu. Jest to bardzo przydatne do wytwarzania produktów takich jak wódka, absyntu, brandy lub balsamu.
 • Korzystanie z kotła parowego, można nadać napojowi pewną zapach, smak, a nawet kolor.
 • Podczas korzystania niektóre dysze mogą być niemal całkowicie pozbyć się nieprzyjemnego zapachu, który jest specyficznym często irytujące innych.
 • Przy użyciu elektrycznego temperatura termometru może być kontrolowane z wysoką dokładnością.
 • Obecność dziesięcioletnią gwarancją przemawia za jakość produktów i zaufanie w nim producenta.
 • Biorąc pod uwagę jakość leczenia oraz możliwość odbierania szeroką gamę produktów, produkt można nazwać jednym z najbardziej ekonomiczny. Ten produkt jest szybko odzyskać, jakby wziąć pod uwagę bezpieczeństwo produktu końcowego, w porównaniu ze zdrowiem, jej koszt jest śmieszne.
 • Konstrukcje tego typu nie wymagają skomplikowanych procesów technicznych. Można całkowicie odejść od cukru inwertowanego, a nawet zrezygnować z oczyszczania zacieru przy użyciu bentonitu. Jednakże, należy odebrać receptę, więc idealnie nadaje się do tego sprzętu, co przyczyni się do poprawy jakości i wydajności.

braki

Oryginalny Luxstahl (bimber), opinie o które w negatywny sposób są praktycznie nieobecne, wiele osób lubi to. Zazwyczaj wypowiedzi skierowane są do profesjonalistów, żeby poprawić projekt i uczynić go bardziej komfortowe. Więc producent jest uprzejmy do sprawozdania swoich klientów i zawsze konstruktywnych zmian w swoich produktach.

opinie użytkowników

Ludzie, którzy kupili bimbru – minispirtzavod Luxstahl, opinie lewo bardzo różne i bardzo często są one powtarzane. Dlatego oferujemy syntezę sprawozdań dotyczących jakości budowy i eksploatacji.

 • Najczęściej właściciele tych urządzeń twierdzą, że niemal całkowity brak zapachu. Jest to bardzo wygodne, ponieważ proces warzenia nie przyciąga zbyt wiele uwagi.
 • Prawie wszyscy przemytnicy, nawet z dużym doświadczeniem i praktyką pojazdów self-produkcyjnych, mówią, że po użyciu podobną konstrukcję do starych metod produkować twarde alkohole, że nie zamierzamy wracać. Są zadowoleni z wyniku, że są szczęśliwi.
 • Systemy oddzielnie znak i wygody. Przy użyciu specjalnego wózka i gotowania zacieru bezpośrednio do wydajności maszyny może wyeliminować konieczność podnoszenia ciężarów, które są często odzwierciedlenie w stanie zdrowia.
 • Prawie wszyscy przemytnicy powiedzieć, że gotowy produkt dostaje wysoką jakość. To jest w zasadzie wolna od zanieczyszczeń i ma przyjemny smak i zapach. Jest to dla niektórych producentów jest głównym kryterium, wedle którego wybiorą dokładnie urządzenie.

zalecenia wykonana

Specjaliści zalecają zakup tego urządzenia należy wziąć pod uwagę kilka niuansów:

 • Nabyć bimbru – minispirtzavod Luxstahl nie od razu w maksymalnej konfiguracji. Prawie wszystkie z dodatkowych elementów przydatnych w pracy iw tym celu, można uzyskać dodatkowy rabat.
 • Jeśli praca zostanie podjęta zdolność wysokiej głośności, to jest racjonalne, aby kupić jej specjalny wózek. Jest wygodny transport zbiornik Braga, bez użycia fizycznego wysiłku. Możesz też kupić i chochla, specjalnie zaprojektowane do otworu w zbiorniku.
 • Dokonywanie bimbru w domu, w niektórych krajach jest to zabronione przez prawo. Dlatego przed zakupem urządzenia należy zapoznać się szczegółowo z obowiązującymi przepisami w tym regionie.
 • Nabyć najlepszy zespół na oficjalnej stronie internetowej. Pozwoli to uniknąć podróbek i oszustw w sieci. W tym przypadku, po prostu tak więc użytkownik będzie prawdziwą kartę gwarancyjną przez okres dziesięciu lat od producenta.
 • Niektórzy eksperci zalecają, aby kupić zapasowe raz w żywicy silikonowej, która jest wykorzystywana podczas zamykania pojemnika. Ten element może być uszkodzony bardzo nagle i obecność dłoni jest po prostu wymiana jest konieczna.
 • Eksperci zalecają, aby zakupić urządzenie, przez które można sprawdzić ilość cukru w Braga. Dzięki niemu, mistrz browarnictwa można dokładnie określić, kiedy jesteś gotowy do destylacji.

wniosek

Po zapoznaniu się z materiałem, który jest określony powyżej, można stwierdzić, że bimber – minispirtzavod opinie Luxstahl jest w większości pozytywne. Praktycznie wszyscy producenci napojów alkoholowych w domu pochwalił jej wygląd i łatwość obsługi. Twierdzą oni, że jeśli starają się gotować to raz, to nie będzie chciał wrócić do innych gorzelni. To prawda, że nowa technologia jest wymagane do przyjęcia.