631 Shares 2517 views

złączki: Zalety, cechy i montaż aplikacja

Kompresja montażu – jest to specjalne urządzenie, które pomaga bezpiecznie łączyć plastikowych lub metalowych rur bez użycia technologii spawania. Zatem, montaż systemów inżynierskich staje się tańsze i szybsze. Reprezentowane przez urządzenia wykonanego z metalu, lub z polipropylenu. Średnica złączki może się wahać od 1,6 do 11 cm, produkuje koloru dość ograniczony .. Ponadto wewnątrz uszczelniającą muszą być wysokiej jakości, co może zapewnić masą uszczelniającą.

Złącze zaciskowe stosowane w konstrukcjach budowlanych (tułowia rurociągów, studni wody, podczas podłączania rur), jak również w budowie systemów irygacyjnych (duży i mały z podlewania roślin). Mamy wymienione tylko niektóre z głównych obszarów zastosowań urządzenia.

Oprawa kompresja ma pewne zalety:

  • Szczegóły niezawodności.
  • montaż ręczny, który eliminuje stosowanie urządzeń spawalniczych lub innych zaawansowanych narzędzi. Aby połączyć wszystkie elementy wymagają klucz skonfigurowany tylko regularne zaciskane zależy od konkretnych części.
  • Niezależna instalacja. Aby zainstalować złączkę nie potrzebujemy pomocy specjalistów. W swojej strukturze i cel jest dość prosty do zrozumienia. W tym przypadku instalacja staje się tańsze.
  • Produkt może być używany wielokrotnie. Jeśli trzeba naprawić uszkodzoną rurę, to nie ma potrzeby zakupu nowego połączenia.
  • Niski koszt.

zacisk mocujący może być zdemontowane i wykorzystane w innych konfiguracjach. Jednak należy zauważyć, że w takim przypadku korzystanie z produktu musi mieć charakter tymczasowy. Po pewnym czasie związków szczelność można podzielić ze względu na zaciskania osłabienia. Stosować produkt tylko potrzebne, jeśli można szybko i łatwo dostać się do niego.

złączki do rur jest bardzo łatwe do zainstalowania. Do pracy, trzeba będzie specjalne nożyczki do cięcia rur fazowanie, tłuszcz hydraulika, biały znacznik odpowiadający klucz do uchwytu, wiertarka z mieszadłem.

Tak więc, aby zacząć być cięte są elementy, które będą połączone. Rury Croy musi być idealnie płaska i bez zadziorów. Jeśli są, to mogą być wyeliminowane Faksosciągacze, co jednocześnie sprawia, że stożek na końcu elementu. Następnie należy zauważyć, siedzieć dopasowanie do jakiej głębokości. Teraz rura może być smarowane. Ponadto konieczne jest przygotowanie złączy zaciskowych. Aby to zrobić, muszą być całkowicie zdemontowany (w zakresie dozwolonym przez Design). Teraz rura jest konieczne, aby umieścić nakrętkę mocującą Collet i resztę artykułu. Wszystkie elementy montażowe trzeba zaryglować je razem i zabezpieczyć.

Oczywiście, wtedy cała konstrukcja musi być sprawdzone pod kątem wycieków. Jeśli wszystko jest w porządku, to możemy bezpiecznie korzystać z systemu. To wszystkie cechy dostarczanych urządzeń instalacyjnych. Powodzenia!