328 Shares 4528 views

Globo – terminarz dla koneserów

Głównym zadaniem oprawy nie tylko oświetlają pomieszczenia, ale także w tworzeniu dodatkowego źródła światła, które wizualnie zwiększyć przestrzeń pokoju, pomoże stworzyć pewną atmosferę i skupi się na pewnych szczegółach wnętrz (malowanie, lustro, kolaż ze zdjęć, itd.) ,


Oryginalne, stylowe i nowoczesne produkty oferowane przez Globo. Lampy z tej austriackiej firmy znane na całym świecie i europejskiej jakości efekciarski minimalizmu. Wielu projektantów wierzy, że ta firma jest trendy w europejskim oświetlenia mody, ponieważ zmieniła swój wizerunek znajome kanony stylu.

O firmie

Prawie dwadzieścia lat temu, w 1998 roku pojawiła się na rynku, firmę Globo. Oprawy tej firmy sprzedawane są już w ponad pięćdziesięciu krajach na całym świecie. Marka ma bogatą i zróżnicowaną gamę produktów, która ma około trzech i pół tysiąca modeli. To ścienne i sufitowe oświetlenie, lampy uliczne, lampy podłogowe i kinkiety.

Do produkcji używać zarówno tradycyjną technologię klasyczną i innowacyjnej. Firma w sprzedaży to instrumenty ze źródłami światła halogenowe, jak również bardziej nowoczesne lampy LED. Globo oferuje lampy, które działają nawet zasilany energią słoneczną.

Od wielu lat firma ściśle współpracuje z Instytutem wykształcenie wyższe techniczne (Ferlach) i polega na tworzeniu nowych modeli znanych projektantów. Wiele produktów Globo wielokrotnie nagradzane na różnych wystawach i prezentacjach międzynarodowych. Specjalny duma firmy – to oryginalne uchwyty z wizji katalogowej. Są to urządzenia oświetleniowe, wykonane w formie rzeźb (antropomorficzne i animalistycznych).

sufit

lampa sufitowa Globo jest ogromna różnorodność wyboru. Skład i stylizacji zachwyci nawet najbardziej wybrednych i kapryśnych klientów. Takie urządzenia są dobrze nadaje się do przestronnego salonu i przytulny pokój dziecięcy. Nawet kuchnia w Globo, można łatwo znaleźć lampę, która pasuje do stylu wnętrza.

Lampy sufitowe posiadają szereg zalet, które są doceniane przez wszystkich klientów. Po pierwsze, są one w stanie w pełni oświetlić żądany obszar. Po drugie, żyrandole sufitowe z Globo doda komfort, tworzą niepowtarzalną atmosferę luksusu i elegancji. Kupujący doceniają wysoką jakość i trwałość użytkowania.

Ścian i wisiorek

Oferty firm oraz szeroki wybór kinkiety i kinkiety. Ekskluzywne modele wykonane w całości w innym stylu, będzie godnym uzupełnieniem wnętrza. Ściana świeci Globo pozwalają prawidłowo strefowego miejsca i służyć jako oświetlenie tła. Ich zastosowanie – to dobre rozwiązanie, jeśli chcesz, aby skupić się na kilka szczegółów, na przykład podświetlić wnętrze malowanie lub lustrzanych paneli.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom lampa wisząca Globo można umieścić nawet w małym pomieszczeniu. Światła te nie wymagają specjalnych umiejętności i wiedzy na temat instalacji. Aby poradzić sobie z nawet początkujący mogą zainstalować. Wśród modeli można znaleźć i rygorystycznych opcji klasycznych, które są idealne do biura lub sali. Również nie jest firmą Oprawy Globo w stylu high-tech i futuryzmu, które doskonale pasują do wnętrza każdego nowoczesnego stylowego domu.

lampy podłogowe i oświetlenie zewnętrzne

Firma oferuje swoim klientom szeroką gamę lamp podłogowych. Oprawy te są nie tylko styl projektowania i wysokiej jakości. Dużą zaletą podłogi lampy w ich mobilności. Umożliwiają one stosowanie ściśle ukierunkowanym światłem i nie wymaga instalacji. Zabezpieczyć pokrywę na stojaku i włóż lampę do gniazdka nawet nastolatka.

Cenionych klientów i lampy uliczne Globo zasilane bateriami słonecznymi. Jest ekonomiczny i trwałe oświetlenie. Różnorodność modeli pozwala na znalezienie odpowiedniego oświetlenia ulicznego na altanie lub tarasem, a także parków i sztucznych zbiorników.

Jakość w szczegółach

Wyjątkowo wysokiej jakości i wykonane z oświetleniem bezpiecznych i zdrowych materiałów oferuje klientom firmę Globo. Lampy są produkowane pod ścisłą kontrolą. Masters Firma gwarantuje, że produkty będą trwać przez wiele lat bez żadnych problemów i dodatkowych kosztów. Ale, jeśli to konieczne, w sklepach, zawsze można znaleźć dodatkowe elementy (komponenty, akcesoria oraz zdejmowany strop, etc.).

Sądząc po opiniach, produkty Globo jest jednym z najbardziej popularne w wielu krajach na całym świecie. Jak inaczej! Po lamp mają tylko pozytywne cechy i zalety sprawdzonych przez lata.

koszt

Oczywiście, każdy nabywca będzie martwić się o pytanie: „Ile są uchwyty» cena na produkty Globo firma wyróżnia się dostępnością, co tłumaczy jego popularność. Na przykład, duży uchwyt sufitowy w nowoczesnym stylu z wysokiej jakości chromowanej osłony i stylowych opraw będzie kosztować 1750 rubli. spot ściana będzie kosztować od 560 rubli. Ceny dla lamp ulicznych wahają się od 750 do 2400 rubli rubli.

Oczywiście, w zależności od ceny w sklepie będzie inna. Ale nadal pozostają wysoce dostępne i niedrogie w porównaniu z niektórymi innymi firmami, oferuje nabywcom oświetlenie dla domu i ogrodu. Każdy znajdzie dokładnie żyrandol, lampy podłogowe, kinkiety, które nadają się do dekoracji wnętrz i domu wśród produktów firmy.