403 Shares 5640 views

Wbudowane kuchenki gazowej – cechy i zalety

Każdy właściciel stara się nabyć w domu tylko najlepsze meble i urządzenia. I koncentruje się nie tylko na charakterystyki technicznej, jakości i niezawodności, ale również w wyglądzie. Kuchenka gazowa – jest to prawdopodobnie jeden z niewielu urządzeń domowych, które wciąż nie są zadowoleni z jego zewnętrznej konstrukcji. Ogromny kawałek żelaza z okrągłym metal „naleśniki” (palnik) stojąc między dwoma częściami konstrukcji mebli – zgadzają bardzo straszny widok. Dlatego firma podniosła kwestię projektowania wbudowanych kuchenki gazowe i piece. Dziś, wbudowany piekarnik gazowy – nie rzadkość na rynku rosyjskim, a wszystko dlatego, że nie jest daleko w tyle zarówno w projektowaniu lub pod względem wydajności.

Cechy konstrukcyjne i zalety

Często jest to urządzenie składa się z pieca i osadzone w płytą blatu. Ze swej wielkości piece gazowe ( „Kaiser” w szczególności) nie jest bardzo duży. Typowo, szerokość płyty wynosi około 60 cm. Wymiary te pozwalają idealnie dopasować do wąskiego otworu zestawów kuchennych, nie brudząc z wyglądu kuchni. Użyj tej techniki jest również bardzo wygodne. Kolejna rura gazowa wybudowana (Bosch również) mogą nadążyć z panelem elewacji kuchni zestawu słuchawkowego, podczas gdy konwencjonalny piekarnik często działają poza blat do góry lub do przodu. Tak więc, osadzony projekt bazy danych urządzenie pozwala w pełni korzystać z kuchenki z jego przeznaczeniem, a tym samym, aby wnętrze pokoju bardziej kompletne i harmonijne.

Zawsze czyszczenia kuchni

Inną interesującą cechą jest to, że urządzenia te nie mają połączenia między szafki kuchenne i blaty oraz „Crash” hermetycznie. Eliminuje to możliwość zanieczyszczenia znajdujące się w szczelinach między piecem i blatów, którego nie można uniknąć, stosując zwykłe płyty nieruchomej. W ten sposób Twoja kuchnia będzie nie tylko piękny, ale także czyste. A jeśli jakieś okruchy spadną, na pewno nie w głębokiej szczelinie pomiędzy blatem lub innej konstrukcji mebli.

Wbudowany w kuchence gazowej i jej wady

Wśród głównych wad tych urządzeń warto zauważyć ich wysoki koszt. Z tego powodu wbudowanym piekarnikiem gazowym wykorzystuje mniej popularne wśród właścicieli, jak w Rosji w pierwszym rzędzie nacisk na koszt i praktyczność, a dopiero potem na wygląd i wszystkiego innego. Ponadto, taki piekarnik jest niemożliwe, aby ruszyć, jeśli zajdzie taka potrzeba. Aby go przenieść, trzeba całkowicie demontować urządzenia, a następnie zainstalować i podłączyć ponownie.

Popularne rodzaje przeszkleń

Najbardziej popytu wbudowany w kuchence gazowej na rynku rosyjskim – to taki, który ma podwójne lub potrójne szyby. W takich układach powierzchnia drzwi jest kilka razy większa niż normalnie, ponieważ są one wykonane ze specjalnych gatunków szkła, który jest w procesie produkcji przechodzi przez kilka etapów obróbki cieplnej i hartowaniu.