477 Shares 5008 views

Jak kupować w serwisie eBay. Turowa mini przewodnik


aukcji internetowej eBay pozwala użytkownikowi na łatwe przeprowadzenie transakcji sprzedaży za pomocą komputera osobistego i Internetu. W dzisiejszym świecie o stałym braku czasu, to jest bardzo wygodne: kupić lub sprzedać wszystko bez wstawania.

Ten zasób posiada intuicyjny interfejs. Kupujący i sprzedający mogą komunikować się ze sobą tak samo jak w rzeczywistości. Inne funkcje, takie jak szybka transakcja płatności, rabaty na produkty i wysyłki, tylko przyspiesza chęci do nauki, jak sklep na ebay.

Transakcja na aukcji wirtualnym. etapy

Rozważmy szczegóły transakcji w Internecie. Jak zamówić na ebay , i za pomocą których w rzeczywistości, dokonać płatności?

1. Upewnij się, że jesteś właścicielem aktywnej karty kredytowej MasterCard lub Visa formacie. Saldo konta musi być wystarczająca, aby przeprowadzić korzystną ofertę. Aby zrozumieć , jak kupić na ebay z Rosji, możliwe jest posiadanie konta w systemie płatności PayPal i zapłacić z określonym systemem płatności.

2. Następnie należy zarejestrować się na ebay.com aukcji. Na stronie głównej kliknij przycisk Register zasobów, aby przejść przez proces rejestracji.

3. Wypełnij formularz rejestracyjny na prawym informacji, ponieważ każda transakcja zostanie przetworzony z potwierdzeniem na e-mail. Jeśli masz telefon komórkowy, zaleca się, aby określić i numer, a niektóre towary zostaną wysłane na adres domowy, a może będziesz wywołać.

4. Kolejnym krokiem w zrozumieniu, jak sklep na ebay jest wskazanie ważnego kodu pocztowego. Rzeczywiście, większość płatnych zleceń są dostarczane w mailu regionalnej jako przewóz paczek. Twoje inicjały (name) musi być określona w trybie transliteracji łacińskiej.

5. Płatność za zakupy jest zwykle wykonywane przez konto PayPal. Po zarejestrowaniu się w systemie, może być dołączony do karty wirtualne konto bankowe Visa lub Mastercard, w tym rachunków, które otrzymują wynagrodzenie. Zaleca się, aby umożliwić kontrolę transakcji saldo PayPal. Informacja o transakcjach kredytowych i debetowych mogą przyjść w postaci wiadomości na telefonie.

6. Teraz za zakupy. Jak kupować na ebay w żądanej kategorii towarów? Aby to zrobić, na zasobie przewidzianego jako wyszukiwarka produktów oraz na kluczowych żądań.

7. Ponadto, możliwe jest, aby znaleźć konkretną osobę lub firmę oferującą towary przy logowaniu. Wszystkie wnioski pasuje do znaków i zwrotów w języku angielskim. Na przykład, szukając ubrania należy wprowadzić ściereczki, naczynia – potrawy itd Zapytania mogą rozwinąć frazę kwalifikacyjnego lub poszukać produktów od najlepszych producentów.

8. na ebay Można również określić warunki, w których wyszukiwanie zostanie wykonane. Wśród kryteriów wyboru – lub regionu geograficznego położenia przedmiotu zakupu, przy wyszukiwaniu cen.

9. Wszystkie transakcje dokonywane w odniesieniu do tzw negocjacji. Krok Zakłady produkt i początkowe ceny są ustalane przez właściciela. Zazwyczaj Palikot staje się osoba, która oferowana największą możliwą stawkę.

10. Również w kontekście opisywania jak sklep na ebay, należy wziąć pod uwagę i zdolność do zakupu produktów po ustalonej cenie. W tym przypadku, po prostu kliknij na interfejsie Kup teraz (kup teraz) i zostaniesz przeniesiony do strony płatności, w którym wartość nabytych produktów zostanie pobrana.

    Wybierając jedną lub drugą rzeczą, należy zwrócić uwagę na dostawy kierowania geograficznego. Nie wszystkie kupowane wydalony wybranych towarów w niektórych krajach. Również koszty wysyłki przedmiotów może być wyższa niż jej koszt. Dlatego czynniki cenowe powinny być brane pod uwagę przy dokonywaniu transakcji aukcyjnych. Lepsze wszystkie niuanse związane z płatnością i wysyłką, aby uzgodnić z wyprzedzeniem.