302 Shares 7698 views

Jak umieścić serce na klawiaturze – trzy podstawowe sposoby

Potrzeba wyróżnienia się od tłumu – "tłumu" – jest naturalizmem w nas z natury. Jeśli przypomniemy strukturę płatków śniegu, wśród których nie ma jednego, to sam Bóg powiedział nam, abyśmy się wyróżniali. Przecież w rzeczywistości nie tylko wyróżniamy się, ale również uznajemy się w masie ogólnej. I wśród młodzieży, na ślepo poprowadzonej przez słynną, młodzieńczą maksymalizmość, tendencja do różnic wzrasta po prostu do nierozerwalnych proporcji. I w tym nie ma nic złego ani nagannego. Każdy wyróżnia się najlepiej: niektóre z umysłem, inne z pięknem, a trzecia z ekscentrycznością i ekstrawagancją.


Oryginalny status w "Kontakt": jak umieścić serce na klawiaturze?

Więc wyobraź sobie przeciętnego użytkownika całej znanej sieci społecznej "VKontakte", która chce wyróżniać się wśród podobnych. Oryginalne zdjęcie na awatarze, tajemnicze, intrygujące obrazy z głębokimi wypowiedziami planu filozoficznego … Przyszła kolej na stan, a tu zaczyna się problem. Wydaje się, że wszystkie udane wypowiedzi, zakryte podejście do życia, przesłania moralne stały się obrzydliwe i stały się zjawiskiem zwyczajnym. Co należy zrobić w tym przypadku? Odpowiedź jest po prostu elementarna – w statusie konieczne jest umieszczenie dowolnego symbolu niestandardowego i aby nie było to absolutnie trudne. A ponieważ większość użytkowników VKontakte weszła śmiało w piękny moment narodzin przetargowych i zmysłowych relacji, czyli miłości, serce w statusie zawsze będzie jednym z najbardziej popularnych i popularnych. Ale jak umieścić serce na klawiaturze? To całkiem proste. Należy nacisnąć kombinację klawiszy – Alt + 3 (plus, oczywiście, nie musisz naciskać). Warto zauważyć, że serce nie pojawia się po naciśnięciu klawisza, ale po zwolnieniu. Możesz ćwiczyć na standardowym dokumencie Word, a następnie możesz bezpiecznie przejść do sieci społecznościowych, nie przestając martwić się, jak umieścić serce w "Kontakt".

Serce, a nie tylko

Warto wspomnieć o jeszcze jednym sposobie, który w bardziej przystępnej formie wyjaśni, jak umieścić serce na klawiaturze. Kliknij ikonę systemu Windows "Wszystkie programy", a następnie wybierz z listy "Standard". Następna linia to "Oficjalna", w której link "Symbol tabela". Uruchamiamy, a tam zobaczysz pożądaną odznakę – serce. Jak dostarczyć? Prosty: skopiuj i wklej do pola tekstowego lub stanu.

Niezbędne informacje można uzyskać bez obawy przed pojawieniem się w pobliżu i niedowidzących, to znaczy "czajniczek". W sieci społecznościowej "VKontakte" jest pełna grup z takimi nazwami jak: "Jak robić serca", "Kochankowie ใส่ serca" itp. W nich każdy użytkownik będzie nie tylko uczyć, jak umieścić serce na klawiaturze, ale nawet jak narysować krokodyla. Wyświetlanie wszystkich znaków nie na standardowej klawiaturze nie jest magiczne. Chodzi o to, że komputery osobiste zawsze miały zdolność przesyłania wielu różnych symboli – dużo więcej niż te, które widać na klawiaturze każdego dnia. W tej chwili standardowa tablica symboli kodu zawiera ponad 100 nietypowych (nieświadomych) znaków, które można wyświetlać przy użyciu różnych manipulacji – dokładnie tak, jak wkładasz serce na klawiaturę.