834 Shares 1869 views

Zanurz się w świecie książek z ReadRate

Kto by nie powiedzieć, że i czytanie książek jest zawsze w modzie. Istnieje duża liczba ludzi, którzy chcą żyć, wzrastać i rozwijać się, uczyć się czegoś nowego i doświadczenie losy fikcyjnych postaci z całego serca. Wielki smutek dla miłośników książek, jest to, że często, jego przyjaciele nie dzielić z nim swoje preferencje w literaturze. Ale obie chcą dzielić się swoimi opiniami, aby usłyszeć stanowisko bliskich przyjaciół, odkrywania nowych rzeczy razem i podkreślają znaczenie. Jest w takim przypadku usługa została zaprojektowana ReadRate. Oferuje on ogromną liczbę cech i funkcji, jest tylko magazynem przydatnych i cennych informacji. On sprawia, że zamiłowanie do czytania, pracy społecznej, co pozwala dzielić swoje emocje ze światem.


Pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, oprócz strony głównej serwisu – To Top 100 najlepszych książek wszech czasów przez więcej http://readrate.com/rus/ratings/top100 link. Jest to uczciwe ocena na podstawie opinii i łatwość działania projektu. Brak reklamy i PR, tylko niezależną ocenę skali 10-punktowej wszystkich dzieł sztuki. Z tej oceny, każdy może znaleźć książkę, która jest naprawdę warte przeczytania, ponieważ opinia ludzi nie opiera się na pustym miejscu.

Oprócz rankingach najlepszych książek, które mają rating od gwiazd i redakcji. Po pierwsze pozwala dowiedzieć się, co czytanie idola lub ulubionego aktora. Jeśli książka jest interesujące dla niego, być może, będzie to do gustu i ty. Druga zawiera książki, które warto czytać w opinii redakcji projektu. Oprócz tych ocen, co tydzień publikowane oddzielny tematycznych szczyt.

Ze względu ReadRate, miłośnicy książek będą zawsze na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami ze świata literatury. Co więcej, za pomocą serwisu można dyskutować to czy tamto wydarzenie, wraz z ludźmi z całego świata. Zakładka o nazwie zbiory, pozwoli Ci wiedzieć o książkach gatunku lub tematu, który Cię interesuje.

Użytkownicy, usługa daje możliwość sortowania książek, z okazji pracować i czytać książki, które po prostu chcą rozpocząć czytanie. W ten sposób można śledzić, co jest interesujące dla swoich przyjaciół i znajomych. Świętuj swoje ulubione projekty pisarzy dodać cytaty, ciekawe materiały i dzielić się swoimi doświadczeniami na portalach społecznościowych. A jeśli masz PocketBook, niektóre działania będą Automatyzacja: .. Mark książki czytają, zainicjował prace itd Jeśli lubisz konstruktywną krytykę i nie mogę się doczekać, aby pokazać swoją wiedzę i emocje, jeśli jesteś w stanie wyrazić swoje myśli na papier, ty dla duszy będzie musiał pisać recenzje na stronie internetowej projektu.

ReadRate nie zajmuje się handlem książkami, ale to powiedzieć, gdzie kupić, co chcesz po niższej cenie. A także pokazać bibliotekę, w której można uzyskać kartę członkowską i pożyczać książki za darmo.

Kimkolwiek jesteś, cokolwiek nie jest zaangażowany, projekt ReadRate pozwala nie czuć się samotną miłośnika literatury, znajdą sobie nowych przyjaciół i podobnie myślących ludzi z całego świata. poczujesz przyjemne uczucie życia w społeczeństwie, w którym miłość i docenić książkę, w której można bez strachu do wyrażania swoich poglądów i znaleźć produkt, który można przeczytać następujące.