881 Shares 1982 views

Błąd 492 play Rynek: przyczyny i sposoby eliminowania

Prawdopodobnie nikt użytkownik Wszystkie Android urządzenia nie jest niczym nowym, że czasami podczas pobierania lub aktualizowanie dowolnej aplikacji z wbudowanym w Google Play systemu serwisowego (znany również jako „Market”), system nagle bez wyraźnego powodu komunikat „Failed pobranie aplikacji z powodu błędu 492 gry rynkowej». Sytuacja jest dość powszechne, a teraz będziemy patrzeć na to, jak sobie z tym poradzić.


Co oznacza błąd 492 w grze Market?

Przed przystąpieniem do omówienia sposobów, aby wyeliminować ten problem, konieczne jest, aby zrozumieć naturę awarii. Fakt, że błąd ten jest bardzo podobny do tego samego wypadku, w którym wydała podobny komunikat, ale zamiast numeru 492 905 CODE SET.

W obu przypadkach, błąd 492 gry rynkowej oznacza, że nie można pobrać lub zaktualizować aplikację, a nawet nie ze względu na brak komunikacji i brak miejsca w wewnętrznej pamięci flash lub zewnętrznej karty SD. Spróbujmy zrozumieć przyczyny, które powodują pojawienie się takiej awarii.

Przyczyny awarii

Jak już wspomniano, awarii i błędów 905 492 play rynku jest bardzo podobna. Ale jeśli pierwsza jest bardziej związane z aktualizacji serwisu (zainstalowane aktualizacje z „pluskwy”), drugi jest spowodowany z powodu całkowitego napełnienia bufora (sekcji, który przechowuje pliki tymczasowe w celu przyspieszenia dostępu do usługi), użycie pamięci uszkodzonych kart, a także niewłaściwego uwierzytelnienia użytkownika podczas wprowadzając usługę.

W zasadzie ci, którzy wiedzą, jak naprawić błąd 905, oraz radzenia sobie z wyzwaniem przed nami, t. Aby. Do niepowodzeń z kodem 492, w większości przypadków stosuje podobne rozwiązania. Kiedy ten gadżet ma potrzeby podłączenia do komputera i wykonać kilka podejrzanych działań. Za pomocą kilku prostych operacji na urządzeniu.

Błąd 492 play rynku: jak rozwiązać najprostsze sposoby

W odniesieniu do eliminacji problemów, przede wszystkim w przypadku błędów lub aktualizacji ładunkowych powinny po prostu wyjść z usługi, uruchom ponownie urządzenie, a następnie spróbuj ponownie pobrać wymagane informacje. Ale to nie pomaga we wszystkich przypadkach, a błąd 492 play rynku pojawi się ponownie.

Jak już wspomniano, konieczne jest wzięcie pod uwagę przepełnienie bufora. W celu oczyszczenia, przejdź do menu Ustawienia, a następnie wybierz sekcję aplikacji i ich menu. Tutaj, najpierw trzeba znaleźć sama usługa grze rynkowej, wprowadź ją i użyj przycisku czyszczenia pamięci podręcznej i usuwania danych. Ponadto, dokładnie te same kroki należy wykonać ze wszystkich usług Google, które są zainstalowane na smartfonie lub tablecie. Następnie ponownie, pożądane jest, aby wyłączyć i włączyć urządzenie ponownie, aby spróbować dokonać pobrania lub zaktualizować żądaną aplikację.

Usunięcie konta

W niektórych przypadkach, błąd 492 play rynku może również wystąpić z powodu błędnej identyfikacji użytkownika podczas wprowadzania usługi. Jednak coraz częściej pojawia się on na urządzeniu z custom firmware zainstalować nieoficjalny, po czym ona systemem Android działa prawidłowo. W takim przypadku można spróbować usunąć istniejący „uchetku”, a następnie wpisać w nowej usługi.

W tym celu ponownie użyć sekcji konfiguracji, gdzie trzeba znaleźć menu „Konto” wybierz konto Google tam (za potwierdzeniem Gmail) i dolna prasa usunąć swoje konto. Teraz, pożądane jest, aby ponownie uruchomić system i spróbuj wejść do służby.

Będą dwie opcje proponowane: albo utworzyć nowe konto lub użyj istniejącego. Która opcja do wyboru, to każdy decyduje za siebie, ale lepiej jest wprowadzić istniejące informacje o rejestracji, a następnie przystąpić do pobrania lub aktualizacji aplikacje i usługi.

Resetowanie i twardy reset

Jeśli tak, i ta opcja nie działa, konieczne jest przywrócenie ustawień fabrycznych lub zrobić tzw twardy reset.

W pierwszym przypadku możemy skorzystać z menu Reset, znajdujący się w sekcji Ustawienia. Jednocześnie, aby uniknąć utraty ważnych danych, pożądane jest, aby umieścić kleszcza przed powrotem do pozycji (jak mówią, kto wie co). Pozostaje teraz, aby ponownie uruchomić urządzenie, a następnie uzyskać nieskazitelną urządzenia.

Jeśli metoda oprogramowanie nie działa, można zrobić twardy reset ( «twardy reset” lub «zmuszone Reset»). Aby to zrobić, należy wyłączyć urządzenie, a następnie naciśnij klawisz głośności w górę. Przytrzymaj go, kliknij na przycisk zasilania. Jak tylko na ekranie pojawi się jeszcze robota, zwolnij przycisk głośności i przejdź do menu odzyskiwania. Tutaj trzeba zaznaczyć Wipe Data / Factory Reset, a następnie naciśnij przycisk zasilania, aw następnym oknie należy wybrać pozycję Tak, przetrzeć wszystkie dane użytkownika i ponownie nacisnąć przycisk zasilania. Gdy proces jest całkowicie zakończone, klucze objętości, przez przesunięcie w górę lub w dół, wybranego restartu rzędu (ponowne). Na początku przyszłego ustawienia fabryczne zostaną przywrócone.

wniosek

Są to przyczyny i środki zaradcze Błąd 492. Jak widać, awarie w kodach serwisowych gry rynkowej 492 i 905 są bardzo podobne, choć mają różne pochodzenie. Ale są one wyeliminowane, w ogóle, to jest dokładnie to samo.

Tutaj nie uważamy sytuację z uszkodzeniem karty pamięci. Wydaje się, że nawet bez tego jest oczywiste, że trzeba mapę lub sprawdzić na wydajność, gdy jest podłączony do komputera za pomocą czytnika kart () adaptera, a następnie przywrócić jej pamięć, lub po prostu zastąpić nową.