242 Shares 6352 views

Co jest TIC i jak nim zarządzać?

W tym artykule opisano najważniejsze punkty dotyczące wskaźnik „wrażeń indeks cytowań” (TIC). Zadając pytanie, co o CIT, wiele SEO uwierzyć, że po otrzymaniu odpowiedzi na nią, będą w stanie wpływać na pozycję witryny w SERP. Jednym ze sposobów, czy to?


Co jest TIC?

Jest ona obliczana przez wyszukiwarki za każdym miejscu na podstawie analizy linków. Jest to nieco podobne zalecenia. Im wyższy organ osoby, która Cię zaleca się większą wagę w oczach pracodawcy. Podobnie ze stron. Im wyższa jakość i wiarygodność środków, które linkują do strony, na wyższym zasobie TIC. Ponadto, jeżeli projekty, które linkują do witryny, mają wyższy wskaźnik, to jest w stanie zwiększyć tę liczbę i witryny.

Ilość linków nie jest tak ważna, jak znaczna ich waga. Wyszukiwarka uwzględnia nie ilość ale suma wag wszystkich linków przychodzących, które odnoszą się do sekcji witryny lub strony.

Nawiasem mówiąc, w odniesieniu do Google z prośbą pytanie, co CIT nielegalnie. Na to taki środek nie jest wyszukiwarką, że spodziewa się kolejnego rekordu – PageRank (PR). Chociaż CIT i PR są bardzo podobne.

Jakie są linków są brane pod uwagę przy obliczaniu TIC?

Tylko tych zasobów, które są indeksowane przez Yandex. Nie bierze się pod uwagę wszelkie linki do zasobów, które nie są kontrolowane przez właścicieli i dać każdemu możliwość dodawania żadnych linków. Czyli linki z wielu forach, katalogów, itp. Bardzo często bezużyteczne podnieść TIC. Yandex nie bierze pod uwagę także witryn, które nie są przewidziane w Yandex.Catalog i znajduje się na darmowy hosting. Linki do tych stron mają zerową masę.

Wskaźnik odzwierciedla w panelach webmasterów. Co ciekawe, CIT, który jest obliczany przez Yandex, tylko widoczne, gdy znacznik 10. Historia CIT jest ważne dla tych, którzy chcieliby dokonać przeglądu postępów rozwoju serwisu, planuje kupić lub sprzedać witrynę. Dane te mogą być przeglądane w sprawie szczególnych środków, zarówno płatne i bezpłatne.

Ważne! TIC nie ma bezpośredniego wpływu na emisję Yandex. To jest wysoki CIT – nie jest to gwarancja „nagroda” miejsce. Ale dobry stosunek będzie jednym z czynników, który decyduje o zwycięstwo, ponadto ta jest bardzo ważna dla wszystkich tych, którzy mają zamiar zrobić w zasobie.

Yandex przelicza łączy dwa razy w miesiącu. Jeśli podejrzewasz, że właściciel zasobu próbuje manipulować indeks CIT, jest wyzerowany. To naprawdę nie wyklucza korzystania z legalnych metod, aby zwiększyć.

Jak zwiększyć KTI?

Oczywiście, aby podnieść TIC prawne konieczne do zapewnienia pewnej liczby jakości linków do witryny. Odbywa się to tak.

  1. Kupowanie linków, kupując artykuły z linkami.
  2. Wymiana linków.
  3. Zawartość witryny zawartość jakość w trosce o wyglądzie naturalnych linków.

Ważne! Odpowiadając na pytanie o to, co CIT, już wskazał, że Yandex jest bardzo ważne dla jakości linków. Google płaci większą uwagę na ilość linków (ze względu na to, optymalizujące łatwiej pracować).

Oczywiście, Yandex utrzymuje bardzo tajne, jest obliczana jako TIC, ponieważ, zgodnie z jej przedstawicieli, powinien odzwierciedlać samoocena nie jest strona, a jego ocena innych zasobów. Wszystkie metody zwiększania KTI opiera się na obserwacji i doświadczeniu w pozycjonowaniu. W każdym razie, jeśli stworzenie strony internetowej dla osób wypełniających go z wysokiej jakości ciekawych artykułów, bez spamu, nie zahlamlyaeet powiązań i sprawnie budować masę referencyjną, dobrym wskaźnikiem CIT jest dostarczana bez specjalnego wysiłku.