613 Shares 4197 views

Katarzyna Krutilina ( "Dom-2"): biografia, udział w reality show, a życie po zakończeniu projektu

Katarzyna Krutilina – słodki i bardzo atrakcyjna dziewczyna. Wielu z nas zna z jej twarzy. A wszystko dlatego, że brała udział w projekcie „Dom-2”. Chciałbyś poznać biografię tego piękna? Czy jesteś zainteresowany w osobistym życiu Katya? Jesteśmy gotowi, aby zaspokoić swoją ciekawość.


Biografia: Dzieciństwo i młodość

Nasza bohaterka urodziła się 19 listopada 1985 w Nowosybirsku. Pochodzi ze zwykłej rodziny o przeciętnych dochodach. Kate dorastała aktywny i towarzyski dziewczynę.

Szkoła Krutilina studiował na cztery i pięć. Nauczyciele chwalili ją za dobre zachowanie i odpowiedzialnego podejścia do każdej firmy. W swoim wolnym czasie dziewczynka uwielbiałam rysować i gotować różne potrawy. I lubi tworzyć fryzury.

Odbieranie wykształcenie średnie, Kate złożył dokumenty do miejscowego Uniwersytetu Ekonomii i Zarządzania. Dziewczynka udało się za pierwszym razem, aby pójść do college'u. Jej wybór padł na wydziale usług społeczno-kulturowej i turystyki. Transmisje na stypendium był nierealny. I prosić o pieniądze od rodziców, nasza bohaterka nie chciał. Tak pracowała w salonie piękności. Miało to miejsce przed Katarzyna Krutilina paznokci kursy projektowanie, stylu i salony.

Udział w reality show "Dom-2"

W lecie 2009 roku udała się do Moskwy. Zaczęła poszukiwania pracy. Kate osiadł w jednym z najlepszych salonów kosmetycznych. Ale po półtora miesiąca Zostawiłem tam. Krutilina zmęczeni życiem w spokoju. Aby zaradzić tej sytuacji, poszła na casting do „Dom-2”.

14 sierpnia 2009 na słynnym serialu był uderzający blond. Było Katarzyna Krutilina. Smukła dziewczyna z długimi włosami i niebieskimi oczami przyciąga wielu facetów. Kate sama wyraziła współczucie dla Leo Ankovu. Ale facet nie odpowiedział jej uczucia.

Wkrótce nasza bohaterka zwrócił jej uwagę na Spartak Sergienko. W tym czasie udało się nam stworzyć parę. Facet i dziewczyna osiedlił się w VIP-room. Ale po kilku dniach ich związek zakończył się. A wszystko dlatego, że Spartakus nie mógł puścić Zhenyu Feofilaktovu.

Katie był kolejnym wybrańcem sportowiec i przystojny Alexander Zadoinov. To on wykonany Krutilina lokalizację. Pochodzący z Jarosławia piękne i uporczywie zalecać ją. Po pewnym czasie zaczęli relacji. I jeszcze raz, to nie trwało długo.

Na imprezie w kawiarni „Dom-2” pojawił się były członek projektu telewizyjnego Victor Horikov. Podał Kate ogromny bukiet róż i wyznał jej sympatię. Prowadząc reality show Man przekonał do powrotu do witryny, aby budować relacje z Krutilina. Oni trwała kilka miesięcy.

Victor następnie opuścili projekt, ale obiecał wrócić. W rzeczywistości, 10 czerwca 2010 roku pojawił się na boisku. Horikov zabrał ukochaną do niego, obiecując dzieci zaprosić ich na ślub. Ale mieszkają razem spoza obszaru nie działa. Tydzień później wróciłem do Katia „Dom-2”, aby kontynuować poszukiwania drugiej połowie.

Krutilina wreszcie opuścili projekt we wrześniu 2010 roku. Nie udało się zbudować długą i silną zależność pod fotokarabin.

Życie po zakończeniu projektu

Ona nie zamierza wrócić do swojego rodzinnego Nowosybirsku. Wiedziała, że w Moskwie ma znacznie więcej możliwości rozwoju zawodowego. W okresie od 2010 do 2014 roku. Katarzyna Krutilina udało się zmienić kilka miejsc pracy. Niebieskooka piękność była i sprzedawca w butiku odzieży damskiej i kierownik klubu nocnego, a pracownikiem salonu piękności.

Z osobistego życia naszej bohaterki jest również w porządku. W 2013 roku Kate spotkała godnego młodego człowieka. Przez kilka miesięcy, para żyła w małżeństwie cywilnym. Pewnego dnia facet zrobił ofertę Katya. Przeniósł się do łez, powiedziała tak.

W sierpniu 2014 roku Katarzyna Krutilina żonaty. Kochać ślub w jednym z rejestratora kapitałowym. Większość par okazji ich ślubu w restauracji i kawiarni. Katia i jej wybór wybrany odchodzenia ceremonię zewnątrz. Specjalnie dla nowożeńców zbudowali piękny łuk wody. O imprezie nie zapomnieli. Tabele są dosłownie pęka z pysznych potraw i oryginalnych przekąsek.

Konkludując

Życie osobiste i biografią byłego członka „Dom-2” zostały szczegółowo omówione przez nas. Życzymy powodzenia Kate Krutilina w ich kariery i rodziny dobrego samopoczucia!