513 Shares 8047 views

Tatarskiy Wiktor: biografia, zdjęcia rodzinne

Po Tatarskiy Wiktor Vitalevich zaczyna mówić, wydaje się, że ten głos był znajomy z dzieciństwa. Ten wielki nadawca i Rosja od wielu lat jest niekwestionowanym autor popularnego programu „Spotkanie z piosenką”, która była w tym czasie prezentowane na wpisem do „Księgi Rekordów Guinnessa”, ponieważ nie jest w powietrzu przez tyle lat z rzędu. Jest uważany za wyjątkowy przypadek w historii radia krajowym i światowym. Niektóre szczegóły z życia prowadzą dalej uczyć się z tego artykułu.


Dzieciństwo i młodość

17 listopada 1939 urodził się Wiktor Tatarsky. Jego biografia zaczyna się w mieście Leningradzie, gdzie się urodził. Dzieciństwo spędził tam, więc poszliśmy całą oblężenie. Kiedy zaczęła się wojna, rodzice postanowili dać do sierocińca, jak okazało się, że byłoby to bardziej wiarygodne. W tym czasie matka pozostawała w Leningradzie, a ojciec w związku z wojskowym pracy naukowej był zmuszony udać się do innego miasta.

W 1946 Tatarskiy Wiktor spotyka się z rodziną i wszyscy udali się do Moskwy na pobyt stały. Przyszły aktor ukończył liceum w stolicy i postanowił zapisać się do szkolnej pracowni na Teatr Mały przedmiotu Igorya Ilinskogo i Michaiła Tsaryova. Oprócz edukacji teatralnej Tatarskiy Viktor jest wciąż edukacja reżysera i dziennikarstwo.

Takie połączenie trzech zawodów, według niego, daje mu możliwość zrozumienia gatunku znanego programu, który sprawia, że tak popularne dla pokoleń.

rodzina

Według wielu dziennikarzy, tajemnicza osoba jest uważana Wiktor Tatarsky. Biografia, zdjęcia rodzinne i wiele innych faktów z jego życia nie stała się powszechnie znane, ale nadal niektóre punkty opowiada nam w wywiadzie. Na przykład fakt, że jego rodzice byli naukowcy. Jego ojciec pracował jako profesor, a matka – mineralog.

Po oblężeniu Leningradu udał się do Moskwy ViktorTatarsky. Biografia, rodzina, a także świat-letni chłopiec następnie uległa drastycznej zmianie. Jego matka wyszła za mąż po raz drugi, a ojczym został dyrektorem Walerij Mihaylovich Bebutov. Sam tatarski mówi Victor, spotkanie z człowiekiem, jego zdaniem nie jest przypadkowa, a jednym z najważniejszych w jego życiu, jak to było w jakiś sposób wpływa na wybór zawodu przyszłego artysty. Ojczym nigdy zaklął i nigdy karany Victor, ale jakby ich obecność ma wpływ na wszystkie zdarzenia w domu.

Prawie zawsze to był samotny mężczyzna Tatarskiy Wiktor Vitalevich. Żona nie stała się dla niego wieczną towarzyszką, więc pozostaje do dnia dzisiejszego ponad sensu swego życia.

Jak rozpocząć karierę

Początkowo, utalentowany mistrz parał w roli aktora. Tatarskiy Viktor grał w teatrze Astrachań, która weszła zupełnie przez przypadek. Stało się to, gdy trupy aktorów pojawił się na trasie w Moskwie, ogłaszając wolnym miejscu, dla którego i wziął Wiktora. Pracując w Astrachań roku, postanowił opuścić i udać się do Murmańska, gdzie niemowlęctwa telewizji, więc postanowił zostać mistrzem. Młodzieniec zrozumiał, że nie chce być całkowicie zależne od dyrektorów i na jak rzeczy rozwijać w zespole i są chętni do pracy na własną rękę.

Telecentrum stał się miejscem, gdzie spędził większość dnia Tatarskiy Wiktor Vitalevich. Jego rodzina martwiła się, że chłopiec praktycznie mieszkał w pracy. Wrócił do domu o szóstej rano i przybył tuż po północy. W ten sposób rozpoczął swoją karierę jako prezenter w radiu i telewizji.

Stworzenie legendarnego serialu

Victor V., w wieku 27 lat, postawił sobie wyzwanie, jak nie być tylko spiker, czytanie cudzego tekstu i stać się prawdziwym kompanem na żywo. W ten sposób powstał pomysł stworzenia programu „Spotkanie z piosenką”. Tak więc 31 stycznia 1967, wszyscy słuchacze radzieckie pierwszy usłyszałem go w swoich odbiorników.

Początkowo transmisja brzmiał tylko muzykę krajową i dopiero po pewnym czasie muzyka zagraniczny pop został rozwiązany. Program ten stał więcej niż jeden test w historii istnienia, a nawet o wiele krótszy niż dziesięć minut, ale nadal pozostał w powietrzu i sprowadzają się do naszych dni. Teraz ta legendarna transmisja z jego niezastąpionych czołowych fal dźwiękowych w radiu „Kultura” we wtorki, czwartki i soboty.

Inne programy twórcze

Oprócz swojej gwiezdnej projektu, Victor od 1960 do 1990 roku prowadził transferu pod nazwą „Music Globe”. W 1970 roku, to na antenie „Nagraj swoją taśmę”, który trwał dwa lata, co było również głos Tatarski.

Od 1973 do 1976 roku był gospodarzem programu „na wszystkich szerokościach geograficznych”, a w 1996 roku i przez siedem lat obliczu programie telewizyjnym „The Story of arcydzieło”. Wyszła na pierwszym kanale kraju i opowiadał o sztuce rosyjskiej i wielu znanych muzeów. Od 1994 roku festiwal „Słowiański Bazar”, która odbyła się w Białorusi, gdzie prowadzi program „Finest Hour”.

Głos tego wybitnego artysty można usłyszeć w wielu innych filmach, które Wyraził w języku rosyjskim, to jest jak „Amarcord”, „Osiem i pół”, „Cabaret” i serii „Related wymiany”. I pomimo tego, że przez tyle lat wciąż na ustach imię Wiktor Tatarsky, biografia, rodziny i całe życie i nie dotrzeć do publiczności.

wyróżnieniem

Ten mistrz ekspresji artystycznej był zwycięzcą rosyjskiej nagrody „Złoty Mikrofon” w „Legend”, i jest zaszczycony pracownik sztuk.

We wrześniu 1988 roku Victor V. otrzymał honorową nagrodę RFSRR za jego nieoceniony wkład w kulturę. W marcu 2012 roku przez dekret prezydencki, przyznano mu nagrodę i został nazwany Ludowy Artysta Rosji.

Recenzje entuzjastycznych fanów

Wielu słuchaczy nazywa ten człowiek-legenda „moon głos Moskwie.” Ludzie zyskały na swoich programów, więc wciąż pisze swoje listy, pełne wdzięczności i miłości. W wielu listach fani twierdzą, że transfer ten nauczył im tylko dobre cechy, i pozostaje do dziś prawdziwy diament w nowoczesnym radiu.

Większość słuchaczy kochać tego muzycznego programu nawet więcej, bo z liter i jak uduchowiony głos odczytuje przewagi. Ten aksamitny i piękną barwę można znaleźć niemal natychmiast. Oczywiście, że ten aktor ma pewien talent do zabicia ludzkiego ciepła „serce do serca”, i w jakiejkolwiek projektów nie brał udziału, złożyć te transferu po drugim wiodącym nie jest to tylko możliwe.

Ciekawostki z życia ołowiu

Okazuje się, że prawnuk wielkiego rosyjskiego filozofa materialistycznej jest Wiktor Tatarsky. Rodzina jazdy, a raczej jego matka jest uważana za krewny Nikołaja Czernyszewskiego.

Oprócz swoich podstawowych programów, nagrał kolejne piętnaście działające występy solowe, a wśród nich dobrze znane utwory rosyjskich klasyków.

Victor V. Więcej jest honorowym członkiem zespołu sędziów „Narodowego radiopremii”.

Uduchowiony głos tego niezwykłego człowieka, to rodzaj związku między ludźmi i programu jej autora do dziś pozostaje popularnym programem, kilka pokoleń słuchaczy.